Svētdiena, 14 Maijs 2017 09:10

„Ģimenes svētkiem” Jēkabpilī – 10 gadu jubileja

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

20.maijā Jēkabpilī Kena parkā no pulksten 13.00 līdz 17.00 jau 10. reizi norisināsies „Ģimenes svētki”, ko organizē biedrība „JK nams Jauniešu klubs”.

Jubilejas svētku reizē uz tikšanos ir aicināti visi dalībnieki, kas iepriekšējos gados tika godināti dažādās nominācijās, vairāk nekā 60 ģimenes. Arī šogad ģimenes tiks godinātas četrās dažādās nominācijās.

Kā allaž „Ģimenes svētkos” iecerēta plaša un interesanta programma visai ģimenei. Pasākuma rīkotāji informē, ka uzstāsies daudzkonfesionāls Gospeļu koris no Rīgas, koncertu sniegs Jēkabpils radošie kolektīvi.

„Gimenes dienā” būs skatāms motociklistu šovs un mazajiem apmeklētājiem izrādītas policijas automašīnas. Svētku apmeklētājiem būs iespēja gan aplūkot motociklu izstādi, gan ar tiem fotografēties, kā arī iepazīt policijas automašīnu funkcijas.

Īpašs stūrītis rotaļām būs izveidots pašiem mazākajiem „Ģimenes svētku” apmeklētājiem – spēļu pilsētiņa. Svētkos būs arī piepūšamās atrakcijas, rotaļas, stafetes, konkursi un viktorīnas.

Jau ziņots, ka biedrības „JK nams jauniešu klubs” rīkotie „Ģimenes svētki” Jēkabpilī ir kļuvuši par tradīciju un notiek, lai izceltu, godinātu un popularizētu ģimeni un pateiktos cilvēkiem, kuri veicina klasiskās laulības vērtību nostiprināšanos sabiedrībā. Svētku ideja ir atgādināt jēkabpiliešiem tradicionālo pamatvērtību nozīmi un apliecināt, ka stipra ģimene ir mūsu tautas spēka un laimīgas nākotnes pamats.

Jēkabpilieši gadu gaitā šos svētkus ir novērtējuši atzinīgi un par to liecina allaž plašais apmeklējums un daudzās pozitīvās atsauksmes.

 

Lasīts 12836 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 21 Maijs 2017 14:57

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Aptauja

Vai apmeklēsiet Jēkabpils pilsētas svētkus 2018 - "Radi Jēkabpili"?