Piektdiena, 04 Augusts 2017 21:34

Pašvaldība: Rotaļu laukuma namiņa aizsargplāksne atjaunota, nostiprinot ar vairāk nekā četrām skrūvēm

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)
Portāls Radio1.lv ziņoja, ka Jēkabpilī piecās vietās tiek atjaunoti bērnu rotaļu laukumi un, kā vēstīja  Jēkabpils domes sabiedrisko attiecību nodaļa, tad atjaunošanas laikā tika nomainītas vēcās nolietotās konstrukcijas pret jaunām, izturīgām un kvalitatīvām. Diemžēl praksē solītā kvalitāte nav attaisnojusies. 
 
Kāda jaunā māmiņa no Palejas ielas Jēkabpilī raksta: "Nepagāja ne nedēļa, kā uzstādīja jaunu bērnu rotaļu laukumu Palejas ielā, kad tā konstrukcijas salūza (attēlos), notikušais pēc vandālisma neizskatās, bet pēc kvalitātes trūkuma gan..."
 
Tā kā līgumu ar SIA “MK Dizains” par bērnu rotaļu laukumu labiekārtošanu Jēkabpilī parakstīja Jēkabpils domes priekšsēdētāja vietnieks Andris Rutko, lūdzām viņu komentēt notikušo.
 
Andris Rutko: "Palejas ielas rotaļu laukumā esošajam namiņam bija izsista aizsargplāksne, kas izpildīja drošības funkciju. Esošajai konstrukcijai aizsargplāksne bija pieskrūvēta ar četrām skrūvēm. Uz pašreizējo momentu aizsargplāksne ir atjaunota un nostiprināta ar vairākām skrūvēm, lai nebūtu iespējas atkārtoti to izlauzt."
 
Aculiecinieces foto 
 
 
 afoto22
Lasīts 9549 reizes Pēdējo reizi rediģēts Sestdiena, 19 Augusts 2017 23:33

Komentāri  

0 #2 Esssss 2017-08-06 21:57
Rotaļu laukumi jāveido droši bērniem... diezin vai skrūvju skaits to nodrošinās....
Citēt
0 #1 Anda 2017-08-06 16:11
Vakarnakt atkal palejas bērnu laukumiņā ir uzdarbojies vandālis. Būtu jauki ja pašvaldības policija ik pa laikam nobrauktu garām.
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Aptauja

Kurš, jūsuprāt, ir šī gada nozīmīgākais notikums?