Ceturtdiena, 10 Augusts 2017 09:35

Jēkabpilieti izvirza Būvindustrijas lielajai balvai. Aicinām atbalstīt balsojot! (PAPILDINĀTS)

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(1 Balsot)

(Papildināts ar Motivācijas vēstuli, kas tika iesniegta izvirzot Jāni Korņejevu Būvindustrijas lielajai balvai)

Žurnāls „Būvinženieris” un Latvijas Būvinženieru savienība sadarbībā ar citām būvindustrijas sabiedriskajām organizācijām turpina vērienīgo Latvijas mēroga projektu - „Būvindustrijas lielā balva”, kurai šogad izvirzīts arī jēkabpilietis Jānis Korņejevs.

Balva arī šogad ir izsludināta divās kategorijās: “Mūža ieguldījums būvindustrijā” un “Gada inženieris/arhitekts”, kurā pretendenti tiks novērtēti savā – profesionālajā vidē.

Balvas patrons visus šo gadus ir Latvijas valsts prezidents. Šī konkursa misija ir veicināt būvniecības nozares pārstāvju profesionālo izaugsmi un darba kvalitāti, sumināt un izteikt atzinību labākajiem, motivēt viņus strādāt savā valstī - Latvijā, kā arī pateikties par izcilu inženiera darbu mūža garumā, sniegto atbalstu jaunās paaudzes izaugsmē u.c.

Šogad balvai tika pieteikts un atlases konkursu izturēja SIA “Jēkabpils PMK” Būvdarbu vadītājs, būvkonstrukciju projektētājs un būvprojektu vadītājs Jānis Korņejevs. Atbalstot viņu šai nominācijai jēkabpilieši aicināti balsot par viņa kandidatūru. To var izdarīt ieejot mājaslapā buvindustrijaslielabalva.lv, izvēloties pogu – “Balso par pretendentu” un pēc tam pogu – gada arhitekts/inženieris un nobalsojot par Jāni Korņejevu.

Balsot var šeit.

MOTIVĀCIJAS VĒSTULE

Viņu pazīst visā Austrumlatgalē: Jēkabpilī, Līvānos, Preiļos, Ilūkstē, Krāslavā…

Atsaucoties uz Latvijas mēroga projekta ‘’Būvindustrijas lielā balva’’ nolikumā pieejamo informāciju, SIA ‘’Jēkabpils PMK’’ kolektīvs, kopīgi ar atbalstītājiem, vēlas izvirzīt savu kandidātu JĀNI KORŅEJEVU titulam ‘’ Gada jaunais inženieris 2017’’ .

Uzņēmumā Jānis Korņejevs strādā no 07.08.2009. gada par ēku konstrukciju projektētāju, bet no 11.12.2013. gada līdz šim brīdim, par būvdarbu vadītāju. Centrālais, Jāni raksturojošais, vārds ir- DAUDZPUSĪBA!

Jāņa darba uzdevumos ietilpst tehniskās dokumentācijas, darbu veikšanas projektu, plānu, grafiku sastādīšana, izpilde, ievērojot noteikto būvniecības tehnoloģiju un būvobjektu nodošana ekspluatācijā noteiktos termiņos. Jānis Korņejevs veic būvlaukuma tehnisko organizatorisko sagatavošanu līdz objekta būvniecības sākumam un tālāk vada būvniecību saskaņā ar tehnisko un tehnoloģisko dokumentāciju un spēkā esošo būvniecības normu un noteikumu prasībām, esot gan atbildīgais būvdarbu vadītājs, gan tiešais darbu vadītājs objektā. Nodrošina būvobjektu ar nepieciešamo darbinieku skaitu un darbinieku mērķtiecīgu izmantošanu. Kontrolē saņemtos būvmateriālus, to glabāšanu un veikto darbu kvalitāti.

Jāņa Korņejeva, visa līdzšinējā, darba pieredze ir saistīta ar projektēšanas un būvniecības darbu SIA ‘’Jēkabpils PMK’’. Esam ļoti apmierināti ar to, ka Jānim vadot būvobjektus, ir zināšanas projektēšanas jomā, kas savlaicīgi ļauj atklāt dažādas neatbilstības.

Jānis Korņejevs veicis mazumtirdzniecības veikala ‘’TOPS’’ būvniecību Līvānos’’ un IG Centrs Tirdzniecības centra jaunbūves darbus Jēkabpilī, kā arī Hansa Flex veikala-noliktavas jaunbūves būvniecību Jēkabpils pilsētā.

Pavisam cita specifika ir lauksaimniecības būvēm, kur veiksmīgi darbus vadīja Jānis – SIA Agrofirmas ‘’Turība’’ Graudu un rapša pirmapstrādes kompleksa būvniecība Riebiņos un Kautuves būvniecība SIA ‘’Sēļi’’, Sēlijas pagastā.

Arī sporta būvju būvniecību Jānis labi pārzina, jo uzbūvējis Ilūkstes novada sporta skolas sporta centru un Ilūkstes peldbaseinu, piedaloties arī tā projektēšanas darbos. Pirmais peldbaseins, kurā būvniecības darbus viņš vadīja ir SIA ‘’Reāls’’ SPA ‘’Citrus’’ peldbaseins Jēkabpilī. Pavisam nesen, 2017. gada jūlijā, ekspluatācijā nodota Krāslavas Valsts ģimnāzijas peldbaseina jaunbūve, kur būvniecības darbus vadīja Jānis Korņejevs un no pasūtītāja Krāslavas novada domes saņemta pozitīva atsauksme.

Vēl viena specifisku būvju grupa ir katlu mājas – AS ‘’Preiļu siers’’, Jēkabpils reģionālā slimnīca, Kokneses pilsētas katlu mājas būvniecība, kur būvdarbus vadījis un veiksmīgi objektus ekspluatācijā nodevis Jānis Korņejevs, arī saņemot pozitīvas pasūtītāju atsauksmes.

Vēl pavisam specifiska būve, kur darbus vadīja Jānis ir ‘’Magnētiskās rezonanses ēkas jaunbūve’’ pie Jēkabpils reģionālās slimnīcas.

Pašreiz Jānis vada būvdarbus objektā ‘’Līvānu 1. vidusskolas peldbaseina jaunbūve un sporta zāles – angāra pārbūve’’ Līvānu pilsētā. Noslēgumam tuvojas’’ Sporta zāles piebūves pie Krāslavas pamatskolas ēkas Pils ielā 5, Krāslavā’’ būvniecība, kur par darbu vadītāju nozīmēts ir Jānis Korņejevs. Jānis Korņejevs ņēmis dalību arī privātmāju būvniecībā Jēkabpilī un Mālpils novadā.

Jānim piemīt labas komunikatīvās prasmes, spēja patstāvīgi organizēt savu darbu, precīzi izpildīt tiešās vadības rīkojumus un darba uzdevumus. Izglītots, ar perspektīvu uz tālāku izglītošanos inženierzinātņu jomā, strādāt gribošs un varošs jaunais būvniecības speciālists.

Par Jāni, ne tikai mēs, kolēģi, bet arī mūsu sadarbības partneri un pasūtītāji saka, ka viņš ir komunikabls, pieklājīgs, atsaucīgs un uzticams kolēģis. Arī principiāls, kad tas ir nepieciešams un spējīgs pastāvēt par savu taisnību, kas ne vienmēr visiem ir ērti. Jaunais speciālists, kuram piemīt ilgtspējīga domāšana, atvērts visam jaunajam, inovatīvajam. Perfekti pārvalda datorprogrammas, patīk vadīt auto. No augstākās vadības cienīts par nopietnu attieksmi pret jebkuru uzticēto darbu, par viņa spēju vadīt ļoti sarežģītus būvobjektus, pieņemt patstāvīgus lēmumus. Jānim piemīt augsta atbildības sajūta, lojāls savam uzņēmumam.

Mēs, kolēģi, neesam redzējuši Jāni ejam lēni. Vienmēr skrejošs, darbos un domās iegrimis. Domājam, ka Jānis savu enerģiju rod dabā un savā darbīgajā, sportiskajā ģimenē. Jāņa dzīvesbiedre ir sporta skolotāja. 2017. gads ir viņa gads, jo pabeidzis celt savu māju, kas ir bijis viņa sapnis jau no bērnības, mūsu likteņupes Daugavas krastā. Kļuvis par dēla Mārtiņa tēti. Ģimenē aug meita Agnese , kura šogad uzsākusi skolas gaitas. Jāņa lielākais vaļas prieks ir makšķerēšana un zemūdens niršana. Kopā ar saviem domu biedriem pabūts gan Baltijas valstīs, gan Norvēģijā, Zviedrijā u.c. Jānis ir sertificēts ūdenslīdējs un viņa prasmes profesionālajā ziņā tika izmantotas veicot būvdarbus objektā ‘’Daugavas krastu nostiprināšana ‘’Likteņdārzā’’, Koknesē, Kokneses pagastā. Esam tik daudz laba pateikuši par Jāni Korņejevu, varam tikai noslēgumā piebilst, ka viņš ir - jauns, gudrs, daudzpusīgs jaunais būvniecības speciālists, kuram viss pa spēkam , viss padodas, daudz skaista piedzīvots un ceram, ka vislielākie projekti un būvobjekti, būvobjekti, vislielākās atzinības vēl tikai viņu sagaida nākotnē, jo viņš to ir pelnījis. Jānis vienmēr ir pārliecināts par sevi, savu darbu un sava darba kvalitāti.

Iespējamā nominācija ‘’ Gada jaunais inženieris 2017’’ viņam būtu, kā stimuls, veiksmīgai turpmākai profesionālai darbībai. 

Lasīts 16234 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 05 Septembris 2017 11:57

Komentāri  

0 #2 D.... 2017-08-23 20:10
Jāni atceros no jaunības, ļoti pozitīvs un jauks un var būt pārāk labsirdīgs cilvēks
Citēt
+12 #1 Kristians 2017-08-10 13:30
Vairāk šādu pozitīvu ziņu! Tās negācijas jau aknās sēž, lasīt nemaz negribas. Bet šis riktīgi forši, prieks par veiksmīgiem Jēkabpiliešiem!
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Aptauja

Kurš, jūsuprāt, ir šī gada nozīmīgākais notikums?