Ceturtdiena, 09 Novembris 2017 12:40

Valsts svētkos jēkabpiliešiem tiks pasniegti apbalvojumi

Informācijas avots:  www.jekabpils.lv
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

18. novembrī Latvijas Republikas proklamēšanas dienas svinīgajā sarīkojumā, jēkabpiliešiem tradicionāli tiks pasniegti Jēkabpils pilsētas pašvaldības apbalvojumi.

Goda nosaukums “Jēkabpils Goda pilsonis” piešķirts:

 1. Skaidrītei Pugačai, kora “Atvasara” vadītājai, Jēkabpils Valsts ģimnāzijas mūzikas skolotājai- Par mūža ieguldījumu latviešu kultūras vērtību un tradīciju kopšanā, izcilu pedagoģisko un izglītības darbu, un daudzpusīgu radošo devumu Jēkabpils kultūras dzīvē.
 2. Valdai Pauniņai, Jēkabpils Reģionālās slimnīcas vecmātei- Par mūža ieguldījumu, ilggadēju un augsti profesionālu vecmātes darbu Jēkabpils slimnīcas dzemdību nodaļā.

Jēkabpils pilsētas pašvaldības Goda raksts tiks pasniegts:

 1. Ivaram Višņevskim, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Zemgales reģiona brigādes Jēkabpils daļas ugunsdzēsējam, glābējam- Par ilggadēju priekšzīmīgu dienesta uzdevumu izpildi.
 2. Sergejam Ostrovskim, Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa Kārtības policijas inspektoram kapteinim- Par priekšzīmīgu dienestu Valsts policijā un augstiem darba rezultātiem.
 3. Leonorai Ošiņai, pensionārei- Par sabiedrisko aktivitāti un ilggadēju darbu 8. ielu komitejā.
 4. Agitai Ciemiņai, Jēkabpils reģionālās slimnīcas dzemdību nodaļas galvenajai vecmātei- Par ilggadēju un kvalitatīvu darbu.
 5. Verai Grotkerei, Jēkabpils reģionālās slimnīcas ārstei anestezioloģei reanimatoloģei- Par ilggadēju un kvalitatīvu darbu jēkabpiliešu veselības aprūpē
 6. Viktoram Ždanam, SIA “Jēkabpils PMK” betona maisītāja sūkņa vadītājam- Par pašaizliedzīgu un kvalitatīvu darbu
 7. Vadimam Sokoļenko, SIA “Jēkabpils autobusu parks” autobusa vadītājam- Par kvalitatīvu pakalpojumu sniegšanu un augstu darba kultūru.
 8. Dainai Šlosbergai, SIA “LC Būve” darba aizsardzības speciālistei- Par pašaizliedzīgu un kvalitatīvu darbu.
 9. Santai Svilei, Jēkabpils 3. vidusskolas bioloģijas, ģeogrāfijas un darbmācības skolotājai- Par kvalitatīvu darbu un augstiem audzēkņu sasniegumiem ģeogrāfijas olimpiādēs.
 10. Judītei Januškevičai, Jēkabpils pamatskolas vispārējās pamatizglītības skolotājai- Par ilggadēju un augsti profesionālu darbu pedagoģijā.
 11. Dacei Druveniecei, Jēkabpils Valsts ģimnāzijas skolotājai, direktora vietniecei izglītības jomā- Par ilggadēju darbu pedagoģijā un ieguldījumu jauniešu sabiedriskās aktivitātes veicināšanā.
 12. Vijai Grīnfeldei, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas matemātikas lektorei- Par mūža ieguldījumu Jēkabpils Agrobiznesa koledžas attīstībā un izaugsmē.
 13. Ligitai Tuntulei, A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas klavierspēles skolotājai- Par ilggadēju, augsti kvalitatīvu un radošu darbu, kā arī ieguldījumu klavierspēles attīstībā Jēkabpilī.
 14. Silvijai Leikumai, Jēkabpils pilsētas Dzimtsarakstu nodaļas vadītājai- Par ilggadēju un augsti kvalitatīvu darbu Jējkabpils pilsētas Dzimtsarakstu nodaļā
 15. Silvijai Stradei, A.Žilinska Jēkabpils mūzikas skolas direktora vietniecei izglītības jomā, akordeona spēles skolotājai- Par ilggadēju profesionālu darbu, un ieguldījumu akordeona spēles attīstībā Jēkabpilī.

Atzinības raksts tiks pasniegts:

 1. Edgaram Priediņam, Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta, Zemgales reģiona brigādes Jēkabpils daļas ugunsdzēsējam, glābējam (autovadītājam)- Par priekšzīmīgu dienesta uzdevumu izpildi.
 2. Dzintrai Siliņai, Jēkabpils Tautas nama kasierei- Par ilggadēju un nesavtīgu darbu Jēkabpils senioru sabiedriskajā dzīvē.
 3. Anitai Skrebelei Stikānei, Jēkabpils reģionālās slimnīcas Intensīvās terapijas un anestēzijas māsai- Par ilggadēju un kvalitatīvu darbu jēkabpiliešu veselības aprūpē.
 4. Sergejam Živajevam, SIA “Jēkabpils PMK” Elektrotehnisko būvdarbu vadītājam- Par ilggadēju un profesionālu darbu būvniecībā.
 5. Jurim Eidukam, SIA “Ošukalns” autoatslēdziniekam- Par pašaizliedzīgu un kvalitatīvu darbu.
 6. Dainim Jakubovičam, SIA “Ošukalns” sagādniekam ceļu būvniecībā- Par kvalitatīvu darbu Jēkabpils ceļu būvniecībā.
 7. Sergejam Soboļevam, SIA “Pils rajona Namu pārvalde” santehniķim- Par pašaizliedzīgu un kvalitatīvu darbu.
 8. Olgai Sudņikai, SIA “Sedumi” Dārzniecības darbiniecei- dārzniecei- Par ilggadēju, radošu un kvalitatīvu darbu.
 9. Ingai Vaivodei, Jēkabpils 3. vidusskolas latviešu valodas un literatūras skolotājai- Par profesionālu pedogoģisko darbu un augstiem audzēkņu sasniegumiem.
 10. Natālijai Ždanovai, Jēkabpils Pirmsskolas izglītības iestādes “Zvaigznīte” skolotājai- Par pašaizliedzīgu un kvalitatīvu darbu pedogoģijā.
 11. Vijai Abaronei, Jēkabpils Pirmsskolas izglītības iestādes “Zvaniņš” skolotājai- Par mērķtiecīgu, pašaizliedzīgu un radošu darbu.
 12. Pēterim Ikamam, Jēkabpils Agrobiznesa koledžas autobusa vadītājam- Par ilggadēju darbu un augstu profesionalitāti.
 13. Maksimam Spaskovam, Jēkabpils 2. vidusskolas vispārējās pamatizglītības un vidējās izglītības skolotājam- Par ilggadēju, radošu un panākumiem bagātu darbu pedogoģijā.
 14. Ingunai Antrai Stahovskai, Jēkabpils Pirmsskolas izglītības iestādes “Kāpēcītis” pirmsskolas skolotājai- Par pašaizliedzīgu un kvalitatīvu darbu
 15. Skaidrītei Missai, Jēkabpils Pirmsskolas izglītības iestādes “Auseklītis” skolotājai- Par pašaizliedzīgu darbu jēkabpiliešu labā.

Informāciju sagatavoja:
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļa

Lasīts 4657 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 19 Novembris 2017 12:58

Komentāri  

0 #1 Ginta 2017-11-09 21:05
Prēmijas cerams, ka paliks!!!?
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Kurš, Jūsuprāt, ir labākais kandidāts Latvijas premjera amatā?