Sestdiena, 14 Aprīlis 2018 09:00

Jānis Ščerbickis: Uzrūgušo ceļu dēļ nevar pilnībā izpildīt dažus reisus; Autobusu parks veicis pasažieru aptauju(AUDIO)

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Jau stāstījām, ka sliktā ceļu stāvokļa dēļ Jēkabpils autobusu parka autobusi nav spējuši izpildīt atsevišķus reisus. Piemēram, ceturtdien, 5.aprīlī, ap plkst.16 Krustpils novadā ceļa posmā Antūži-Vilkukrogs iestiga pasažieru autobuss, kurš veica maršrutu Jēkabpils-Antūži-Medņi-Jēkabpils. Iestigšanas brīdī autobusā atradās pieci pasažieri. Divi no viņiem notikuma vietā izkāpa, jo bija gandrīz atbraukuši. Savukārt atlikušie trīs ar automašīnu vēlāk tika nogādāti Jēkabpilī. Lai izvilktu iestigušo autobusu, talkā nācās aicināt smago tehniku. Plašāk par šo gadījumu, kā arī citiem, kad sliktā ceļu stāvokļa dēļ nav bijis iespējas izpildīt reisus stāsta SIA “Jēkabpils autobusu parks” valdes priekšsēdētājs Jānis Ščerbickis. 

 Pēc autobusa iestigšanas neizbraucamajā ceļu posmā tika apturēta transporta kustība, uzstādot iebraukšanu aizliedzošas zīmes. Vietējā pašvaldība informē, ka ceļš, uz kura bija iestrēdzis pasažieru autobuss, ir valsts ceļš.

SIA “Jēkabpils autobusu parks” šajā pavasarīī veica pasažieru anketēšanu, lai uzzinātu viņu ieteikumus darba uzlabošanai un pilnveidošanai. Kopumā respondenti aizpildījuši 900 anketas, 600 jau ir apkopotas un ar pirmajiem secinājumiem dalās SIA “Jēkabpils autobusu parks” valdes priekšsēdētājs Jānis Ščerbickis.

 

 Saistīta ziņa: 

Sliktā ceļu stāvokļa dēļ Jēkabpils autobusu parka autobusi nespēj izpildīt atsevišķus reisus

Lasīts 7153 reizes Pēdējo reizi rediģēts Sestdiena, 21 Aprīlis 2018 14:10

Komentāri  

0 #1 Liga 2018-04-18 18:51
Aldis vispieklajigaka is un zolidakais autobusa soferis. Pri
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Vai iepazīstaties un vērtējat partiju pirmsvēlēšanu programmas?