Ceturtdiena, 11 Oktobris 2018 15:11

Pasniegta stipendija daudzbērnu ģimenei no Jēkabpils

Informācijas avots:  R. Rubina
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Septembra nogalē Latvijas Bērnu fonds un Amerikas latviešu apvienība Jāzepa Vītola Latvijas Mūzikas akadēmijas Lielajā zālē, klātesot arī Pasaules Brīvo latviešu apvienības pārstāvjiem, jau 24 reizi pulcēja daudzbērnu ģimenes un studentus no visiem valsts reģioniem.

Pēc Latvijas Bērnu fonda vadītāja Andra Bērziņa teiktā, Fonds šogad atzīmē savas darbības 30 gadu jubileju un jau divdesmit četrus gadus veiksmīgi sadarbojas ar Amerikas latviešu apvienību, kas kopumā šajā laika posmā Latvijas ģimenēm un studentiem ir piešķīrusi vairāk kā 3 miljonus ASV dolāru.

Minētajā pasākumā piedalījās arī daudzbērnu ģimene no Jēkabpils, kuru Latvijas Bērnu fonda atbalstam izvērtēšanai pieteica Jēkabpils Sociālais dienests. Ģimenē aug 6 bērni vecumā no 2 līdz 17 gadu vecumam. Visi bērni šobrīd apgūst izglītību, mazākie apmeklē pirmskolas izglītības iestādi. Neskatoties uz to, ka māte strādā algotu darbu, pilnvērtīgai un vispusīgai bērnu attīstībai līdzekļu pietrūkst. Bērni ir ļoti aktīvi, ar daudzpusīgām interesēm, kas katram ir īpašas un specifiskas. Sarunā ar bērnu māti par iespaidiem pasākumā un saņemto stipendiju, viņa atzina, ka piešķirtā stipendija būs liels atbalsts bērnu izglītošanās procesā, kā arī atspēriena punkts profesionālajai pilnveidei un dzīves kvalitātes uzlabošanai.

Īpašs pārsteigums pasākuma atklāšanā ģimenēm un bērniem bija grupas „Līvi” muzikālais sveiciens.

Jēkabpils pašvaldības vārdā novēlam, lai saņemtā stipendija ir pozitīvs impulss ģimenei un katram bērnam dod iespēju piepildīt plānus sevis pilnveidei un pateicamies Latvijas Bērnu fondam par doto iespēju saņemt Amerikas latviešu apvienības sniegto atbalstu mūsu ģimenēm.

Jēkabpils Sociālā dienesta Atbalsta nodaļas ģimenēm ar bērniem vadītāja R.Rubina.

Lasīts 1038 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Kurš, Jūsuprāt, ir labākais kandidāts Latvijas premjera amatā?