Pirmdiena, 08 Decembris 2014 10:43

Ģimnāzists un Ģimnāziste 2014 (FOTO) (PAPILDINĀTS AR TEKSTU)

Informācijas avots:  Biruta Lasmane
Vērtēt šo objektu
(1 Balsot)

5. decembrī, JVĢ risinājās pasākums “Ģimnāzists un Ģimnāziste 2014”. Šī gada pasākuma tēma - gadalaiki. Par ģimnāzista un ģimnāzistes titulu sacentās: Evelīna Elksnīte un Dāvis Gorjačko, Renāts Strods un Zane Bērziņa, Marita Stradiņa un Matīss Vasilis, kā arī Kārlis Klišāns un Aiga Kalniņa.


Konkursanti jau pasākuma ievadaļā, dejā un edītē demonstrēja pasakuma tēmu, uz skatuves papildinot koka zīmējumu.Turpinājumā, kad skatītāji tika iepazīstināti ar dalībiniekiem,  uzmanība tika veltīta video ekrānam, kurā varēja redzēt dalībnieku interpretāciju par dažādiem uzdevumiem humoristiskā, atraktīvā veidā.

Tūdaļ pēc tam sekoja viens no pasākuma svarīgākajiem elementiem, dalībnieku sagatavotie mājas darbi, - priekšnesumi par konkrēto gadalaiku. Varējam redzēt pavasara spilgtākās īpašības, teju vai izcilu Jāņu nakts attēlojumu. Izjust rudens pelecīgo, bet tomēr skaisto noskaņu, kā arī ielūkoties Ziemassvētku vecīša dzīvē no cita skatu punkta.

Turpinoties pasākumam, dalībnieki tika pārbaudīti ar visiem ierastā, bet tik ļoti nepieciešamā ‘’Erudīta’’ palīdzību. Tāpat dalībniekiem sadaloties pāros, bija jāierunā kāds video fragments, darot to maksimāli atraktīvi un humoristiski. Šogad pasākumā sevi pieteica jauna, un pēc skatītāju emocijām spriežot, aizraujoša aktivitāte - skolotāju dungošana. Katram dalībniekam vadoties pēc video materiāla bija jāatmin populāra latviešu estrādes dziesma, kuru video iedungojušas vairākas JVĢ skolotājas.

Pēc dažādām dalībnieku pārbaudes aktivitātēm sekoja visu dalībnieku kopēji sagatavots popūrijs, kurā varēja redzēt interpretāciju par dažādām mūsdienu problēmam, kā arī populāru varoņu un mākslinieku attēlojumus. Tam sekoja muzikāla pauze ar grupas Order uzstāšanos, bet uzreiz pēc tam, dalībnieki izlozēja vārdus nopietnākajam un grūtākajam pārbaudījumam - runai. Runai nebija jābūt garai, taču ar nopietnu domu, saistībā ar tēmu - mākslu dzīvot, dzīves mākslu, turklāt bija jāiesaista izlozētie vārdi, kas padarīja uzdevumu grūtāku.

Pasākums turpinājās ar pauzi balsošanai un atpūtai, bet uzreiz pēc tam rezultātu paziņošana. Apkopojot skatītaju balsis un žūrijas vērtējumu rezultāti bija sekojoši:

Skatītāju simpātija - Matīss Vasilis, Skatītāju simpātija un Ģimnāziste 2014 - Marita Stradiņa, Ģimnāzists 2014 - Kārlis Klišāns.

Informāciju apkopoja: Ritvars Stankevičs
FOTO: Biruta Lasmane
Lasīts 4341 reizes Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 17 Decembris 2014 09:34

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Kurš, Jūsuprāt, ir labākais kandidāts Latvijas premjera amatā?