Pirmdiena, 27 Jūlijs 2015 09:42

Pludmales volejbola nakts turnīrā uzvar jēkabpilieši (FOTO)

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Piektdien, 24. jūlija naktī Jēkabpils pilsētas stadionā ''Vārpa'' norisinājās pludmales volejbola turnīrs "Nakts pie Lūšiem", kurā uzvaras laurus plūca jēkabpielieši, SK "Jēkabpils Lūši" sportisti Edvīns Skrūders un Reinis Prīdāns.

Vispirms puiši ceturtdaļfinālā izrēķinājās ar Raimondu Vilmani un Artūru Vitkovski, bet pēc tam jau pie skaļa līdzjutēju atbalsta pusfinālā pārspēja turnīra galvenos favorītus - Tomu Šmēdiņu/Atvaru Vildi, bet finālā apspēlēja otrus turnīra favorītus Tomu Benjavu un Juri Orupu. Ceturtie palika Mārcis Jirgensons un Uģis Puķītis.

Nakts turnīrs tapa pateicoties balvu fonda atbalstītājiem - "Lindo grupa" un ekipējuma atbalstītājiem - "Optibet". Jo vairāk būtu tādu atbalstītāju, jo vairāk mēs šādus turnīrus varētu sarīkot. Jēkabpils mīl volejbolu! Par to varēja pārliecināties ap trijiem naktī, kad tribīnes vēl joprojām bija pilnas, un interesentu netrūka.

Lielu prieku sagādāja tas, ka uz turnīru ieradās Latvijas mēroga pludmales volejbola zvaigznes un nenobijās no nezināmā, kas viņus te varētu sagaidīt.

Vēlreiz paldies "Lindo grupa", "Optibet Sporta bārs", Jēkabpils pilsētas pašvaldībai, SIA  "LP-Risinājumi", pludmales volejbola spēlētājiem un vēl dažiem entuziastiem, bez kuriem šis pasākums nenotiktu.

Piedāvājam jums ieskatīties spilgtākajos mirkļos no "Nakts turnīra" volejbola sacensībām!

Foto: Lāsma Irša

Informāciju sagatavoja:
Māris Trušelis
SK "Jēkabpils Lūši"

Lasīts 2510 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 30 Jūlijs 2015 09:12

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Kurš, Jūsuprāt, ir labākais kandidāts Latvijas premjera amatā?