Pirmdiena, 25 Septembris 2017 16:03

Fotostāsts: Krustpils novada Variešu bibliotēkas atklāšana (PAPILDINĀTS)

Informācijas avots:  Jeļena Hnikina
Vērtēt šo objektu
(2 balsis)

(Papildināts ar tekstu)

Piektdien, 22. septembrī, Variešu pagastā pulcējās ļoti daudzi — tieši te šogad notika Krustpils novada Grāmatu svētki un Variešu bibliotēkas atklāšanas pasākums.

Grāmatu svētki sākās ar jaunās Variešu bibliotēkas oficiālo atklāšanu. Pēc lentas griešanas, svētku apmeklētājiem bija iespēja piedalīties dažādās aktivitātēs un radošas darbnīcas: bija iespējams tikties ar rakstniekiem un māksliniekiem, iegādāties jaunākās grāmatas par izdevniecības cenām. Komercizstādē piedalījās šādas izdevniecības: “Latvijas Mediji” un IK “Virja AK”.

Pieaugušie tikās ar mūsu novadnieku Spodri Berziņu, profesori, farmācijas doktori Viju Eniņu, ar rakstnieci, publicisti Daci Judinu un komponistu / dzejnieku Artūru Nīmani. Grāmatu svētku apmeklētājiem bija iespēja apskatīt izstādi “Variešu pagasts laiku lokos”.

Pirmsskolas vecuma bērni arī radoši un lietderīgi pavadīja savu laiku. Viņi apmeklēja Pepijas radošās darbnīcas pasākumu, kura laikā taisīja pirkstiņu lelles. Kopā ar jauno mākslinieci Beāti Kati Ločmeli meklēja pasaku tēlus. Sākumskolas bērni kopā ar mākslinieci Ilzi Dambi būvēja papīra pilsētu, tikās ar zemessargiem. Lielu interesi izraisīja tikšanās ar režisoru, aktieri, leļļu meistaru Juri Abramenko. Bērniem bija iespēja piedalīties frizieru radošajā darbnīcā un hennas zīmējumu mākslas darbnīcā.

Pusdienlaikā pie kultūras nama, visi varēja baudīt visgaršīgāko svētku zupu.

Visizturīgākie svētku apmeklētāji izbaudīja iluzionistu šovu.

Beigās tika rīkota pasākuma atbalstītāju dāvināto balvu izloze.

Liels prieks, ka šajos svētkos piedalījās visas Krustpils novada skolas, vadība, kolēģi, sadarbības partneri, ar kuriem jāstrādā ikdienā. Šī pasākuma atbalstītāji, bez kuriem svētki nebūtu tik brīnišķīgi. Dzīvē ir ļoti nepieciešams vairāk gaišu un spilgtu izjūtu, vairāk ticības un cerības. Un mēs, visi kopā, palīdzam darīt šo pasauli cerīgāku un labāku. Tāpēc lielu, lielu paldies vēlos pateikt Krustpils novada pašvaldībai, Variešu pagasta pārvaldei, Variešu sākumskolas kolektīvam, Jēkabpils galvenajai bibliotēkai, ZZS Saeimas deputātam Guntim Kalniņam, granulu ražošanas uzņēmumam LatGran, Z/S Avotiņi un tās vadītāja Ditai Katiņai, keramiķei Inetai Dzirkalei, izdevniecībai “Latvijas Mediji” un IK “Virja AK”, Z/S Dieva Dārzs, Z/S Draviņas, SIA “Bez E” un visiem tiem kas palīdzēja organizēt Krustpils novada Grāmatu svētki! Īpašo Paldies vēlos pateikt Antūžu internātpamatskolai par fantastiskajām dāvaniņām, ko bērni pašu rociņām sagatavoja priekš māksliniekiem un ciemiņiem.

Pateicamies Grāmatu svētku apmeklētājiem, kuri neskatoties uz laika apstākļiem, apmeklēja Grāmatu svētkus. Paldies Jums visiem par atbalstu, sapratni un atsaucību!

Laipni aicināti Variešu bibliotēkā!

J.Hnikina

Krustpils novada bibliotēku koordinatore

Foto: krustpils.lv

Lasīts 2301 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 29 Septembris 2017 14:59

Komentāri  

0 #20 faktiski! 2017-11-07 18:18
Citēju blondā:
un kā notika konkurss uz Atašienes bibliotekāres vietu .?Pastara sievai vietu vajag , deputāti nobalsosim, tas ne kas ka nav atbilstošas izglītības , galvenais jau ir balsojums , vai ne?

Tak visi, kuriem nav izglītības, arī priekšnieka brūtei, visi iet par novada naudu kursos. Izdzec vispār!
Citēt
+1 #19 blondā 2017-11-06 22:20
un kā notika konkurss uz Atašienes bibliotekāres vietu .?Pastara sievai vietu vajag , deputāti nobalsosim, tas ne kas ka nav atbilstošas izglītības , galvenais jau ir balsojums , vai ne?
Citēt
0 #18 Ana 2017-09-26 22:47
Celiet sporta pilis un gaismas pilis tajā nožēlojamajā vietā, tāpat viss nolemts iznīcībai. Izskatās, sporta pils tukša un nevienam nevajadzīga. Vai tiešām vadībai nav kur naudu likt? Laikam pārāk daudz iedalīts. Tātad nauda nāk, tik dalīšanas problēma.
Citēt
0 #17 Guest 2017-09-26 22:28
Citēju Guest:
,,,un vispār pēc Krūmiņas aiziešanas no Medņu bibliotēkas vajadzēja rīkot konkursu,nevis ielikt Jaksona ielikteni

Ielikteņi ielikteņu galā. Tāpēc jau ir visskandalozāka is novads bijušā rajona robežās. Tās divas savu darbu dara, bet te viena grib uzlēkt augstāk par savu pakaļu. Nu nesanāk nekādi,
Citēt
+2 #16 Guest 2017-09-26 22:19
,,,un vispār pēc Krūmiņas aiziešanas no Medņu bibliotēkas vajadzēja rīkot konkursu,nevis ielikt Jaksona ielikteni
Citēt
0 #15 labi zinu 2017-09-26 22:16
Bibliotēkā drīkst strādāt ar jebkuru augstāko izglītību,ja vien esi pabeidzis kursus,tā ka Hnikina var droši strādāt,tāpat arī citi novada bibliotekāri.A vīpiete un antužniece ar visu izglītību ir daudz inertākas un neizdarīgākas par pārējiem,tā,ka. ..ne vienmēr noteicošā ir izglītība...
Citēt
-1 #14 Guest 2017-09-26 21:48
Citēju Nav taisnība:
Vīpes un Antužu bibliotekārēm ir atbilstoša izglītība, viņas kursos neies

Labi neies. Bet kā tie visi pārējie ielikteņi ir tikuši šajā amatā bez attiecīgās izglītības? Paskaidro visiem, lūdzu!
Citēt
-1 #13 Nav taisnība 2017-09-26 20:50
Vīpes un Antužu bibliotekārēm ir atbilstoša izglītība, viņas kursos neies
Citēt
0 #12 Guest 2017-09-26 19:01
Citēju labi zinu:
Abet lūdzu-darba laikā braukāja uz Rīgu un kursos par novada naudu izskolojās gan A.Lazdāne no Zīlānu bibliotēkas,gan S. Lazdiņa no Krustpils pagasta bibliotākas,gan R.Pastare no Atašienes bibliotēkas.Pašlaik skolojas nākamie trīs...Krustpils novads apmaksā savu bibliotekāru skološanos,un tas nemaz nav slikti...

Nu pareizi, ka priekš jums nav slikti. Vai tas ir pareizi un likumīgi un ētiski? Varbūt, ka tō naudu novads varēja izmantot lietderīgāk? Vai Hnikinai uz šobrīdi ir atbilstoša izglītība, lai strādātu bibliotēkā? Abet atbildi gan.
Citēt
0 #11 labi zinu 2017-09-26 18:33
Abet lūdzu-darba laikā braukāja uz Rīgu un kursos par novada naudu izskolojās gan A.Lazdāne no Zīlānu bibliotēkas,gan S. Lazdiņa no Krustpils pagasta bibliotākas,gan R.Pastare no Atašienes bibliotēkas.Paš laik skolojas nākamie trīs...Krustpil s novads apmaksā savu bibliotekāru skološanos,un tas nemaz nav slikti...
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Vai sekojat brīdinājumiem, kurās ūdenstilpnēs ir zilaļģes?