Sestdiena, 18 Novembris 2017 13:08

Sagaidot valsts simtgadi, Jēkabpilī mastā paceļ valsts karogu (FOTO)(PAPILDINĀTS AR VIDEO)

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(1 Balsot)

Jēkabpilī valsts svētku diena sākās ar Latvijas karoga pacelšanu mastā satiksmes aplī pie tilta pār Daugavu. Svinīgajā pasākumā piedalījās Jēkabpils mērs Raivis Ragainis, mēra vietnieki - Līga Kļaviņa un Andris Rutko, deputāts Andrejs Gavrilovs, Jēkabpils kutūras pārvaldes vadītāja Inta Ūbele, pilsētas māksliniece Sanda Mālniece, Jēkabpils domes sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Margita Liepiņa, Jēkabpils Romas katoļu baznīcas priesteris Viktors Siļčonoks, Krustpils katoļu draudzes priesteris Viktors Naglis, Krustpils luterāņu draudzes mācītājs Ēvalds Bērziņš un Jēkabpils baptistu draudzes mācītājs Jānis Lūsis, bijušais Jēkabpils domes deputāts un namu pārvaldes priekšnieks Vladimirs Ždanoks, vietējās preses pārstāvji un jēkabpilieši.

Pirms Latvijas karoga pacelšanas mastā priesteri to iesvētīja. Jēkabpils karogs tika nolaists no masta, salocīts un nodots domes vadībai glabāšanā. Latvijas karogu mastā pacēla Jēkabpils mērs Raivis Ragainis un viņa vietniece Līga Kļaviņa.

Jau ziņots, ka Latvijas karogs mastā plīvos līdz valsts simtgadei, pēc tam šeit atkal tiks uzvilkts Jēkabpils karogs.

Saistīta ziņa: Krustpils pusē, aplī pie tilta, Jēkabpils karogu nomainīs Latvijas karogs

Lasīts 2238 reizes Pēdējo reizi rediģēts Sestdiena, 18 Novembris 2017 20:35

Multimēdiji

Komentāri  

+4 #2 A 2017-11-19 11:22
Citēju he he:
Latvijai dzimšanas diena, bet tie cilvēki visi apsamaukušies melnās drānās kā uz bērēm. Nu kas par lietu? Svētki, tas taču ir prieks, gaišums.

Citi paaarmeta Raivim, ka latviska salle ap kaklu. Visiem neiztapsi un kaa tas izskatiitos, ja buutu pukaini meeteliisi vai varaviiksnes kraasas? Vilktu uz prada pusi DDDD
Citēt
0 #1 he he 2017-11-18 20:04
Latvijai dzimšanas diena, bet tie cilvēki visi apsamaukušies melnās drānās kā uz bērēm. Nu kas par lietu? Svētki, tas taču ir prieks, gaišums.
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Vai sekojat brīdinājumiem, kurās ūdenstilpnēs ir zilaļģes?