Ceturtdiena, 11 Oktobris 2018 10:58

"Sporta arēna" 28. raidījums, 10.10.2018. (VIDEO)

Informācijas avots:
Jēkabpils Radio1 raidījumā "Sporta arēna" viesos Jēkabpils sporta skolas fizioterapeite Liene Liepiņa! Noskaties raidījumu un uzzini, kāda ir sporta fizioterapeita ikdiena un pienākumi, kā Liene nokļuva Jēkabpilī, kas ir viņas talismans un daudz ko citu! Raidījums tapis sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību un Jēkabpils sporta centru.
Ceturtdiena, 04 Oktobris 2018 10:08

"Sporta arēna" 27. raidījums, 3.10.2018. (VIDEO)

Informācijas avots:
Jaunās basketbola sezonas ieskaņā "Sporta arēnā" viesojas basketbola kluba "Jēkabpils/SMScredit.lv" galvenais treneris Marko Zarkovičs, treneris Mihals Hlebovickis un basketbolists Rainers Hermanovskis! Raidījumā uzzināsi vairāk par jaunizveidoto Latvijas - Igaunijas Basketbola līgu un par jauno Jēkabpils komandu, par "lūšu" mērķiem un uzdevumiem šajā sezonā. Nākamajā raidījumā, kas Jēkabpils Radio1 (107 FM) ēterā izskanēs 10. augustā plkst. 16.10 viesosies sporta fizioterapeite Liene Liepiņa. Sūtiet jautājumus raidījuma viesim uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un laimējiet īpašo krūzīti "Ar sportu sirdī...! Raidījums tapis sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību un Jēkabpils…
Ceturtdiena, 27 Septembris 2018 13:44

"Sporta arēna" 26. raidījums, 26.09.2018. (VIDEO)

Informācijas avots:
Jaunās volejbola sezonas priekšvakarā Jēkabpils Radio1 raidījumā "Sporta arēna" viesojas SK "Jēkabpils Lūši" prezidents Māris Trušelis. Aprunāsimies par "Lūšu" plāniem un mērķiem, iezīmēsim Baltijas līgas spēku samēru aprises, kā arī aicināsim uz tuvākajām spēlēm. Raidījums tapis sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību un Jēkabpils sporta centru.
Ceturtdiena, 20 Septembris 2018 10:29

"Sporta arēna" 25. raidījums, 19.09.2018. (VIDEO)

Informācijas avots:
Skaidri zināmi mērķi un cītīgs darbs bez attaisnojumiem - jaunākajā "Sporta arēnas" raidījumā skaties sarunu ar Jēkabpils jauno un talantīgo basketbolisti Rainu Tomašicku! Rainas kontā ir sudraba medaļas pirmajā jr. NBA pasaules čempionātā, kas tika izcīnītas šajā vasarā Amerikā! Skaties raidījumu un uzzini vairāk! Nākamajā raidījumā, kas Jēkabpils Radio1 (107 FM) ēterā izkanēs 26. augustā plkst. 16.10 viesosies SK "Jēkabpils Lūši" prezidents Māris Trušelis. Sūtiet jautājumus raidījuma viesim uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un laimējiet īpašo krūzīti "Ar sportu sirdī...! Raidījums tapis sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas…
Ceturtdiena, 13 Septembris 2018 09:46

"Sporta arēna" 24. raidījums, 12.09.2018. (VIDEO)

Informācijas avots:
Jūsu uzmanībai viens no vispozitīvākajiem "Sporta arēnas" raidījumiem - studijā viesojas Jēkabpils Gada sportiskākā ģimene - Urtāni. Noklausies un uzzini vairāk par Jurģi, Ēriku, Marku un mazliet arī par Donatu! Nākamajā raidījumā, kas Jēkabpils Radio1 (107 FM) ēterā izkanēs 19. augustā plkst. 16.10 viesosies Jēkabpils jaunā un talantīgā basketboliste Reina Tomašicka. Sūtiet jautājumus raidījuma viesim uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un laimējiet īpašo krūzīti "Ar sportu sirdī...! Raidījums tapis sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību un Jēkabpils sporta centru.
Page 1 of 6

Noskaties

Aptauja

Kā vērtējat 13.Saeimas vēlēšanas?