Kļūda
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 1165

Pirmdiena, 18 Februāris 2013 00:00

Projekta "Dzīvo videi draudzīgi'' 8.raidījums

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)
Kas ir zaļš dzīvesveids un kā to piekopt, cik svarīgi ir dzīvot sakoptā vidē, lai mazinātu siltumnīcefektu un CO2 izmešus atmosfērā.
Šādus jautājumu arvien biežāk uzdod ne tikai vides speciālisti, bet arī ikviens cilvēks, jo esam pamanījuši kā mainās klimats Latvijā un pasaulē, jo visi CO2 izmeši tieši vai netieši ir saistīti ar mūsu dzīvesveidu.
 
Arī nesakopta un piesārņota vide ir avots, lai veidotos CO2. Mēs katrs varam mainīt savus ieradumus individuāli, taču būtiskiem uzlabojumiem ir vajadzīga politiska griba un gan pašvaldību, gan visas valsts koordinēta rīcība, kamēr tas mūs neskar tieši, mēs par to nedomājam un neuztraucamies.
 
Šodien sarunā pieskarsimies arī jautājumiem un idejām, ko mēs ikviens varam darīt ikdienā, lai vide ap mums būtu zaļa un nepiesārņota, atklājot, cik svarīgi ir piekopt zaļu dzīvesveidu un, ko šajā jomā var darīt Latvijas astotajā lielākajā pilsētā -- Jēkabpilī.
 
Uz sarunu aicinājām nevalstiskās organizācijas "Vidusdaugavas vides kustība" vadītāju Valiju Berkinu, sabiedrisko aktīvistu Pēteri Spruktu un Jēkabpils pilsētas komunālinženieri Anitu Truksni.
 
Raidījums Radio 1 ēterā izskanēja 18.02.2013 ar atkārtojumiem 23.02.2013 un 27.02.2013
 
 
Raidījums tapis ar KPFI finansiālo atbalstu
KPFI LOGO
Lasīts 4865 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 14 Maijs 2013 10:01

Multimēdiji

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aptauja

Kurš, Jūsuprāt, ir labākais kandidāts Latvijas premjera amatā?