Jēkabpils Radio1 studijā viesojas Rita Pole (Jēkabpils Agrobiznesa koledžas direktore), Ināra Upeniece (direktores vietniece studiju un tālākizglītības jomā), Ilze Dubova (direktores vietniece IT un tālmācības jomā) un Silvija Smeltere (Barkavas struktūrvienības vadītāja). Raidījumā uzzināsiet par koledžas paveiktajiem darbiem un sasniegumiem aizvadītajā mācību gadā, kā arī uzzināsiet par jauno studentu uzņemšanu un studiju iespējām tuvākajā nākotnē. 
Trešdiena, 06 Jūnijs 2018 10:13

Intervija ar Viktoru Valaini, 5.06.2018. (VIDEO)

Informācijas avots:
Jēkabpils Radio1 (107 FM) intervija ar LR Saeimas deputātu un Zaļo un zemnieku savienības biedru Viktoru Valaini. Saruna par skolu reformu, par piespiedu dalītā īpašuma izbeigšanu un plastmasas pudeļu depozīta sistēmu. Saistītie raksti: Viktors Valainis: Mums jāpanāk, lai ES finansējums Latvijai nesamazinātos!Intervija ar Viktoru Valaini, 22.05.2018. (VIDEO)
Trešdiena, 23 Maijs 2018 11:18

Intervija ar Viktoru Valaini, 22.05.2018. (VIDEO)

Informācijas avots:
Piedāvājam noklausīties Jēkabpils Radio1 (107 FM) ēterā izskanējušo interviju ar Saiemas deputātu, Zaļo un zemnieku savienības biedru un Latvijas Lielo pilsētu asociācijas izpilddirektoru Viktoru Valaini! Saruna par Kohēzijas politiku, tās ietekmi Latvijā, kā arī par citiem aktuāliem jautājumiem! Otru interviju ar V. Valaini Jēkabpils Radio1 ēterā varēs noklausīties otrdien, 5. jūnijā plkst. 16.10 un atkārtojumā 6. jūnijā plkst. 19.10. Saistītais raksts: Viktors Valainis: Mums jāpanāk, lai ES finansējums Latvijai nesamazinātos!
Janvāra nogalē notika Jēkabpils domes tā dēvētās opozījas, ko pārstāv Jēkabpils reģionālā partijas deputāti Leonīds Salcevičs, Māris Dimants, Edgrs Lamba, partijas “Gods kalpot Latvijai” deputāts Aivars Kraps un Latgales partijas deputāts Nikolajs Anuškevičs. Galvenā Brīfinga tēma – 2018.gada budžets un skaidrojums, kāpēc opozīcija balsoja “pret”. Brifingā nepiedalījās Edgars Lamba, jo balsojot par 2018.gada budžetu viņš vienīgais no opozīcijas deputātiem balsoja par, pamatojot savu nostāju ar to, ka šī gada budžetā gana daudz atvēlēts līdzekļu dažādām sportiskām aktivitātēm, sporta pedagogu algām…
Ceturtdiena, 12 Oktobris 2017 13:19

Jēkabpils Agrobiznesa koledžas aktualitātes (AUDIO)

Informācijas avots:
Šajā Jēkabpils Radio1  (107 FM) raidījumā uzzināsiet par Jēkabpils Agrobiznesa koledžas aktualitātēm, piedāvātajām studiju programmām, īstenotajiem projektiem, kā arī par šobrīd aktuālu iespēju pieaugušajiem paaugstināt savu profesionālo kompetenci un konkurētspēju ar ES fondu un valsts līdzfinansējumu. Studijā viesojas Jēkabpils Agrobiznesa koledžas direktore Rita Pole, projektu vadītāja Agrita Landzāne un direktora vietniece studiju un tālākizglītības jomā Ināra Upeniece.  
Page 1 of 12

Noskaties

Aptauja

Vai iepazīstaties un vērtējat partiju pirmsvēlēšanu programmas?