Jēkabpilī dzīvo dažādu tautību cilvēki, to vidū arī karēļi. Laikraksta „Ceturtdiena” pielikums „Latvija – mūsu mājas” uz sarunu aicināja Vitāliju Orlovu, ko pazīstam kā veiksmīgu politiķi, 9. Saeimas deputātu un mediķi. Sandra Mikanovska
Ceturtdiena, 16 Februāris 2012 00:00

Raidījumu cikla Latvija mūsu mājas viesis - Ņikita Sekretovs

Informācijas avots:
Jēkabpilietis Ņikita Sekretovs ir talantīgs, mērķtiecīgs, ar augstām prasībām pret sevi un citiem sportists, kurš nodarbojas ar svara bumbu celšanu un, izcīnot godalgotas vietas, viņš savas dzimtās pilsētas vārdam licis skanēt gan Latvijā, gan ārpus mūsu valsts robežām. Tāpēc 2008.gadā Ņikitam Sekretovam piešķirts tituls „Gada jēkabpilietis". Sportā augstākais tituls izcīnīts 2007.gadā -- pasaules čempions amatieru klasē svara bumbu celšanā.
Ceturtdiena, 16 Februāris 2012 00:00

Raidījumu cikla Latvija mūsu mājas viesis - Vitālijs Orlovs

Informācijas avots:
Vitālijs Orlovs ir Latvijas pilsonis, brīvi runā latviešu valodā. Jautāts, kurai no tautām jūtas piederīgs, atbild: „Es jūtos kā krieviski runājošs karēlis, kas dzīvo Latvijā. Jūtos tās pilsonis." Vitālijs Orlovs pēc Jēkabpils 4.vidusskolas absolvēšanas izglītību turpināja Latvijas Medicīnas akadēmijā, lai kļūtu par mediķi. Viņam piemīt arī kāds rets talants -- spēja rast pelnošas idejas, bet diemžēl nepiemīt aprēķinātāja daba, tāpēc divas reizes dzīvē nācies noskatīties, kā citi realizē viņa idejas un veiksmīgi aizsāktos projektus. Tomēr par spīti vairākiem vilšanās gadījumiem…
Ceturtdiena, 16 Februāris 2012 00:00

Raidījumu cikla Latvija mūsu mājas viešņa - Māra Grīnberga

Informācijas avots:
Jēkabpils Latviešu biedrības valdes priekšsēdētāja un dibinātāja Māra Grīnberga dalīsies pārdomās par šī brīža situāciju Latvijā, kas arī kalpojusi par galveno pamudinājumu Latviešu biedrības dibināšanai Jēkabpilī, kaut arī doma par šādu biedrību jau briedusi vairākus gadus. Organizācijas dibinātāja izklāstīs biedrības mērķus, darbības principus un uzdevumus. Grīnbergas kundze paudīs arī savu viedokli jautājumā par Daugavas privatizāciju.
Jēkabpils Baltkrievu biedrība pastāv salīdzinoši neilgi -- tā dibināta pagājušajā gadā, un tajā darbojas 20 biedri. Sarunā biedrības pārstāves stāstīs par biedrības „Spatkanne" galvenajiem darbības virzieniem, dibināšanas vēsturi, tradicionālajiem baltkrievu svētkiem, plānotajiem pasākumiem un aktivitātēm, kurās biedrības dalībnieki jau pabijuši.
Page 1 of 13

Noskaties

Aptauja

Vai iepazīstaties un vērtējat partiju pirmsvēlēšanu programmas?