Kļūda
  • JUser: :_load: Unable to load user with ID: 874

PavilsPadomju iekārtas represijas parasti saistās ar diviem datumiem kalendārā - 1941.gada 14.jūniju un 1949.gada 25.martu, taču, kā atgādina Latvijas Politiski represēto apvienības Jēkabpils nodaļas priekšsēdētājas vietnieks Pāvils Tamans, represijas notika ik dienu un ik nakti tajos vairāk nekā 50 okupācijas gados līdz Latvijas valstiskās neatkarības atgūšanai. Pāvils Tamans nesen nosvinēja 85.dzimšanas dienu, bet 1940.gada 17.jūnijā, kad Padomju Savienība okupēja Latviju, viņam bija tikai 13 gadu.

Trešdiena, 13 Jūnijs 2012 15:07

Par ko represēja gaisa spēku izpalīgus?

Informācijas avots:

Pavils14.jūnijs ir diena, kas ierakstīta mūsu tautas vēsturē ar melniem burtiem un iezīmēja pirmo masveidīgo izsūtīšanu 1941.gadā. Taču ne 1941.gada 14.jūnijs, ne 1949.gada 25.marts nebija vienīge represiju datumi, jo padomju vara teroru pret okupēto valstu iedzīvotājiem vērsa katru dienu. Tādēļ pieminama būtu ikviena diena šo vairāk nekā 50 gadu laikā, kad mūsu valsts atradās svešu varu kalpībā. Par to, kāds liktenis piemeklēja ne vien šajos datumos izsūtītos, bet arī citus no padomju varas cietušos, "Ceturtdienas ruporā" piedāvājam sarunu ar mūsu viesi - Latvijas Politiski represēto apvienības Jēkabpils nodaļas priekšsēdētājas vietnieku Pāvilu Tamani, kurš tieši no skolas sola 1944.gadā tika iesaukts vācu gaisa spēku izpalīgos.

Ceturtdiena.lv

Piektdiena, 08 Jūnijs 2012 11:48

„Šogad izlaidumā vēlamies atšķirties no citiem gadiem!”

Informācijas avots:

izlaidumsTā kā eksāmenu laiks gandrīz jau ir cauri, svarīgāks notikums jauniešiem ir kļuvis izlaidums. Tādēļ šīs nedēļas "Ceturtdienas Ruporā" Zane (3.vidusskola), Lelde (Valsts ģimnāzija) un Igors (vakara vidusskola) dalās ar savu pieredzi un izjūtām par gaidāmo notikumu. Raidījuma vadīšanu šoreiz pārņem praktikante Una Ozoliņa no Vidzemes Augstskolas.

Trešdiena, 30 Maijs 2012 17:31

Dievs mūs visus uzrunā, to tikai jāprot saklausīt

Informācijas avots:

Viktors naglisDievs mūs visus uzrunā, mēs saņemam atbildes uz savām lūgšanām, tikai jābūt ar dzirdīgu dvēseli, lai to saklausītu un saprastu, - par to raidījumā "Ceturtdienas rupors" 24.maijā, pirms Vasarsvētkiem, atgādināja Krustpils katoļu draudzes priesteris Viktors Naglis.Viņš arī sacīja, ka visspilgtāk Dieva klātbūtne, viņa uzruna cilvēkiem bijusi izjūtama Lūgšanu brokastīs Jēkabpilī. Viņš arī atgādināja Vasarsvētku īpašo nozīmi kristīgajā kalendārā un katra cilvēka dzīvē, kas liek pievērsties garīgajām vērtībām.

Piektdiena, 04 Maijs 2012 16:54

Dainis Īvāns: Ar 4.maiju mums vajadzētu lepoties

Informācijas avots:

Dainis IvansRadio1 raidījumā „Ceturtdienas Rupors" mūsu īpašais viesis, sagaidot Latvijas Neatkarības deklarācijas pasludināšanas 22.gadskārtu, ir bijušais Latvijas Tautas frontes priekšsēdētājs, Latvijas PSR Augstākās padomes deputāts Dainis Īvāns.

Piektdiena, 27 Aprīlis 2012 16:55

Nekāda pasaules gala nav, tas mīt cilvēka galvā

Informācijas avots:

Ja mēs nedomātu tik daudz par savu ego, par to, cik svarīgi esam, bet iemācītos pieņemt citus tādus, kādi viņi ir, būtu daudz vieglāk saglabāt mieru un harmoniju sevī un apkārtējā pasaulē. Tad arī nevajadzētu prātot par pasaules galu, jo pasaules gals nav nekas cits kā cilvēku izdomāts mīts, - šādās savās pārdomās Radio1 raidījumā "Ceturtdienas rupors" ar mūsu klausītājiem dalījās mediķe, aromterapeite un bioenerģētiķe Daina Sigate.

izaugsmes forums

Kas ir fotomājiņa, to varbūt dažs labs Latvijā būs dzirdējis, bet kas ir figūrbūdiņa – diezin vai. Tomēr tieši šāda trīs Jēkabpils jauniešu uzņēmējdarbības ideja izpelnījās vislielāko atzinību trešdien Jēkabpils Agrobiznesa koledžā notikušajā vidusskolēnu uzņēmējdarbības konkursa „Izaugsmes Forums 2012" pusfinālā 16 komandu konkurencē.

Piektdiena, 10 Februāris 2012 16:29

"Rupors": dzejniece un gleznotāja Ruta Štelmahere

Informācijas avots:

Ruta S

Jēkabpilī šonedēļ norisinājās Rutas Štelmaheres dzejas krājuma "Klēpis" atklāšanas svētki, tieši tādēļ uz interviju aicinājām autori!

Ceturtdiena, 26 Janvāris 2012 16:28

"Rupors": Jēkabpils sporta centra pārstāve Aiva Jakubovska

Informācijas avots:

Aiva JJau piektdien, 27. janvārī norisināsies "Sporta laureāts 2011", kurā apbalvos labākos un populārākos Jēkabpils pilsētas un novada sportistus. Lai noskaidrotu, kas gaidāms pasākumā un, kuri ir populārākie, aicinājām izteikties Jēkabpils sporta centra direktora vietnieci Aivu Jakubovsku.

Trešdiena, 25 Janvāris 2012 16:51

"Rupors": jēkabpiliete – galda tenisiste Jekaterina Bogdanova

Informācijas avots:

Ceturtdienas "Rupora" speciālizlaidumā "Radio 1" studijā viesojās mērķtiecīgā un apzinīgā jēkabpiliete – galda tenisiste Jekaterina Bogdanova!

Page 1 of 2

Noskaties

Aptauja

Kurš, Jūsuprāt, ir labākais kandidāts Latvijas premjera amatā?