Otrdiena, 25 Jūlijs 2017 12:27

Izsludināts konkurss SIA "Vidusdaugavas SPAAO" vadītāja amatam

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Jēkabpils pilsētas pašvaldības kapitāla daļu turētāja pārstāvis Jēkabpils domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis izsludinājis konkursu SIA "Vidusdaugavas SPAAO" vadītāja amatam, liecina publicētā informācija pašvaldības mājaslapā jekabpils.lv.

Publikācijā norādīts, ka konkurss izsludināts atbilstoši ar Jēkabpils pilsētas domes 2016.gada 25.februāra lēmumu Nr. 59 apstiprinātajam “Nolikumam par kārtību, kādā nominē kandidātus valdes locekļu amatiem kapitālsabiedrībās” izsludina konkursu uz valdes locekļa amatu SIA “Vidusdaugavas SPAAO”.

Kandidātiem izvirzāmās prasības:

1. Atbilstība Publiskas personas kapitāla daļu un kapitālsabiedrību pārvaldības likuma 79. panta otrās daļas un 37. panta otrās daļas prasībām.

2. Atbilstība likuma „Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā” prasībām.

3. Valsts valodas zināšanas.

4. Akadēmiskā augstākā izglītība vai otrā līmeņa profesionālā augstākā izglītība sociālajās zinātnēs vai inženierzinātnēs.

5. Vismaz viena gada pieredze vadošā amatā, vēlams valsts, pašvaldību vai privātas kapitālsabiedrības vadībā vai iestādes stratēģiskajā un/vai operatīvajā vadībā.

6. Nevainojama reputācija.

Iesniedzamie dokumenti:

1. Pieteikuma vēstule un apliecinājums, ka:

· nav bijis sodīts par tīšu noziedzīgu nodarījumu, neatkarīgi no sodāmības dzēšanas vai noņemšanas;

· nav atņemtas tiesības veikt noteiktu vai visu veidu komercdarbību vai citu profesionālo darbību;

· nav atzīts par maksātnespējīgu parādnieku;

· ievērojot likuma "Par interešu konflikta novēršanu valsts amatpersonu darbībā" 7. panta 5.3 daļā noteiktos ierobežojumus, novērsīs iespējamās interešu konflikta situācijas, ja tiks ievēlēts valdes locekļa amatā.

2. Dzīves gaitas un darba pieredzes apraksts (Curriculum Vitae), kurā norādīta kontaktinformācija (pasta adrese, e-pasta adrese, tālruņa numurs), kā arī iekļauts pašvērtējums par valodu zināšanām un norādīts vadītā kolektīva darbinieku skaits;

3. Izglītību apliecinošu dokumentu kopijas un, ja ir, svešvalodu prasmes apliecinošu dokumentu kopijas;

4. Pretendenta sagatavotu attīstības redzējumu (ne vairāk kā 1000 vārdu apjomā) par atkritumu poligona un atkritumu apsaimniekošanas attīstību Vidusdaugavas reģionā;

5. Valsts valodas prasmes apliecinoša dokumenta kopija (iesniedz pretendenti, kuriem latviešu valoda nav dzimtā valoda);

6. Citi dokumenti, kas apliecina pretendentam izvirzīto prasību izpildi;

7. Apliecinājums, ka piekrīt personas datu apstrādei tādā apmērā, lai konkursa izsludinātājs var gūt pārliecību par Pretendenta atbilstību normatīvos aktu un Konkursa rīkotāja izvirzītajām prasībām.

Pieteikumi jāiesniedz līdz 2017.gada 28.augustam ar norādi: “Konkursam uz valdes locekļa amatu” Jēkabpils pilsētas pašvaldības Vienas pieturas aģentūrā, Brīvības ielā 120, Jēkabpils, LV-5201 vai ar drošu elektronisko parakstu parakstīts pieteikums uz elektronisko pasta adresi: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..

SIA "Vidusdaugavas SPAAO" pērn strādāja ar 14 412 eiro lieliem zaudējumiem un apgrozījumu 1,17 miljonu eiro apmērā. Tajā strādā 23 darbinieki. Uzņēmums pieder Aizkraukles, Jaunjelgavas, Neretas, Pļaviņu, Kokneses, Skrīveru, Aknīstes, Krustpils, Jēkabpils, Salas, Viesītes, Madonas, Ērgļu, Varakļānu novadu unJēkabpils pilsētas pašvaldībām, vēsta "Firmas.lv".

Lasīts 2137 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 28 Jūlijs 2017 13:34

Komentāri  

0 #2 Svētki 2017-08-14 00:48
Un kurš tad ir tas kuram tas amats radīts? Kaut kā no pašreizējiem šeptētājem neviens neiztur 6. punktu.
Citēt
-3 #1 Guest 2017-07-26 14:04
Kas tas SPAAO tāds ir?Tas pats kas SPA? :sad:
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt