Otrdiena, 21 Novembris 2017 12:08

30.novembrī notiks SIA „Jēkabpils siltums” jauno tarifu apspriešana

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(1 Balsot)

SIA "Jēkabpils siltums" plāno samazināt siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu par 3,85%, liecina Sabiedrisko pakalpojumu regulēšanas komisijā (SPRK) uzņēmuma "Jēkabpils siltums" iesniegtais tarifu projekta kopsavilkums.

Patlaban ir spēkā "Jēkabpils siltuma" siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifs 56,2 eiro bez pievienotās vērtības nodokļa (PVN) apmērā par megavatstundu. Savukārt jaunais siltumenerģijas apgādes pakalpojuma tarifs plānots 54,04 eiro (bez PVN) par megavatstundu.

"Jēkabpils siltuma" pārstāvji norāda, ka tarifa izmaiņas ir saistītas ar realizētiem siltumtrašu rekonstrukcijas projektiem un siltumenerģijas zudumu samazinājumu.

Saistībā ar plānotajām izmaiņām SPRK aicina Jēkabpils iedzīvotājus uz uzklausīšanas sanāksmi par "Jēkabpils siltuma" iesniegto jauno siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu.

Sanāksme notiks 30.novembrī plkst.12 uzņēmuma "Jēkabpils siltums" 2.stāva telpās, Nameja ielā 4A.

Sanāksmē aicināti piedalīties jēkabpilieši, kuru mājokļus siltumu nodrošina SIA „Jēkabpils siltums”. Sanāksmes dalībniekus iepazīstinās ar siltumenerģijas apgādes pakalpojumu tarifu būtību un ekonomisko pamatojumu, kā arī uzklausīs viedokļus un priekšlikumus.

Lasīts 2081 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 26 Novembris 2017 20:07

Komentāri  

0 #2 Kup 2017-11-21 12:58
Citēju hehe:
nu tad tik lai ceļ cenas un rauš naudu. Tautu lai palīdz padzīt no valsts. Galvenais, ka pašiem visos galos aug un krājas.

Te samazina nevis paaugstina
Citēt
0 #1 hehe 2017-11-21 12:30
nu tad tik lai ceļ cenas un rauš naudu. Tautu lai palīdz padzīt no valsts. Galvenais, ka pašiem visos galos aug un krājas.
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli