Ceturtdiena, 07 Decembris 2017 06:55

Jēkabpilī uzņēmējus informēs, kā sagatavoties vispārīgai datu aizsardzības regulai

Informācijas avots:  Radio1.lv
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Šodien no plkst.10.30 līdz 12.30 Jēkabpilī, Pasta ielā 1 norisināsies bezmaksas seminārs kā mazajam un vidējam biznesam sagatavoties vispārīgai datu aizsardzības regulai.

Pasākumā varēs uzzināt, kas ir Vispārīgā datu aizsardzības regula, kādas jaunas prasības tā uzliek uzņēmumiem un ko darīt, lai tām atbilstu un aizsargātu darbu ar personu datiem.

Jaunā Vispārīgā datu aizsardzības regula, kuras pamatmērķis ir izskaust nepamatotu personas datu lietošanu un noplūdi, visā Eiropas Savienībā stājas spēkā no 2018.gada 25.maija.

Regula attiecas uz ikvienu uzņēmumu un nosaka jaunas prasības, kā uzņēmumiem ir jāstrādā ar fizisko personu datiem. Uzņēmumam ir jāapzinās savi riski un pieejamais fizisko datu apjoms. Būtiski ir ne tikai tos pareizi uzglabāt, bet arī nodefinēt kam tie ir pieejami.

Zīmīgi, ka sods par Vispārīgās datu aizsardzības regulas neievērošanu ir ļoti bargs - līdz pat 20 miljoniem eiro vai 4% no apgrozījuma, kā arī tas ir risks sabojāt uzņēmuma reputāciju un attiecības ar klientiem.

Semināru organizē Europe Direct informācijas centrs Jēkabpilī un Latvijas Tirdzniecības un rūpniecības kamera.

Lasīts 669 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli