Sandra Mikanovska

Sandra Mikanovska

Jēkabpilī valsts svētku diena sākās ar Latvijas karoga pacelšanu mastā satiksmes aplī pie tilta pār Daugavu. Svinīgajā pasākumā piedalījās Jēkabpils mērs Raivis Ragainis, mēra vietnieki - Līga Kļaviņa un Andris Rutko, deputāts Andrejs Gavrilovs, Jēkabpils kutūras pārvaldes vadītāja Inta Ūbele, pilsētas māksliniece Sanda Mālniece, Jēkabpils domes sabiedrisko attiecību nodaļas vadītāja Margita Liepiņa, Jēkabpils Romas katoļu baznīcas priesteris Viktors Siļčonoks, Krustpils katoļu draudzes priesteris Viktors Naglis, Krustpils luterāņu draudzes mācītājs Ēvalds Bērziņš un Jēkabpils baptistu draudzes mācītājs Jānis Lūsis, bijušais Jēkabpils domes deputāts un namu pārvaldes priekšnieks Vladimirs Ždanoks, vietējās preses pārstāvji un jēkabpilieši.

Pirms Latvijas karoga pacelšanas mastā priesteri to iesvētīja. Jēkabpils karogs tika nolaists no masta, salocīts un nodots domes vadībai glabāšanā. Latvijas karogu mastā pacēla Jēkabpils mērs Raivis Ragainis un viņa vietniece Līga Kļaviņa.

Jau ziņots, ka Latvijas karogs mastā plīvos līdz valsts simtgadei, pēc tam šeit atkal tiks uzvilkts Jēkabpils karogs.

Saistīta ziņa: Krustpils pusē, aplī pie tilta, Jēkabpils karogu nomainīs Latvijas karogs

SIA “Jēkabpils autobusu parks šodien prezentēja jaunos autobusus, ko SEB bankas izsniegtā līzingā, iegādājies par pusmiljonu eiro, kopumā iegādāti septiņi jauni Merseds Sprinter tipa autobusi, kas kursē reģionālajos maršrutos.

SIA “Jēkabpils autobusu parks” diektors Jānis Ščerbickis stāsta, ka jaunie autobusi ir ar 19 sēdvietām un trīs stāvvietām, kā arī paredzēti cilvēku ar īpašām vajadzībām pārvadāšanai. Ja autobusā būs pasažieris ratiņkrēslā, tad tā sēdvietu vietu skaits samazināsies līdz 15. Jaunie autobusi ir aprīkoti ar tablo uz kura redzama informācija par autobusa maršrutu un pasažieri var sekot līdzi, kada ir nākamā pietura. Prezentācijas pasākumā piedalījās Jēkabpils mērs Raivis Ragainis, salas novada pašvaldības vadītāja Irēna Sproģe, SEB banka Jēkabpils filiāles vadītājs Kaspars Čanders, autobusu parka darbinieki un preses pārstāvji.

Šodien tika prezentēti četri jaunie autobusi, pārējie trīs atradās reisā Pļaviņu novada maršrutos. Savukārt bijušā Jēkabpils rajona teritorijā jaunie autobusi dodas reisos, kur ir mazapasažieru plūsma, piemēram, uz Vīpi, Dunavu, Kūkām un citviet. Jānis Ščerbickis teic, ka visi septiņi jaunie autobusi paliks Jēkabpils autobusu parkā un apkalpos maršrutus bijušā Jēkabpils rajona teritorijā un Pļaviņu novadā. Sākotnēji bija iecerēts vairākus autobusus sūtīt uz SIA “Jēkabpils autobusu parks” Preiļu filiāli, taču sarunā ar Preiļu filiāles vadītāju izlemts, ka autobusi paliks Jēkabpilī, jo Preiļu novadā esot cita maršrutu specifika.

Jānis Ščerbickis sacīja, ka pirmās atsauksmes no autovadītājiem un pasažieriem esot pozitīvas. Braukšana šajos autobusos esot ērta. Pēc pasākuma oficiālās daļas Jēkabpils mērs Raivis Ragainis sēdās pie jaunā autobusa stūres un braucienā līdz Salas pagastam un atpakaļ, izmēģinot jauno autobusu, izvizināja pasākuma dalībniekus. Pēc brauciena pilsētas mērs Raivis Ragainissacīja, ka vadīt jauno autobusu ir viegli un sēdēšana pie tā stūres esot ērta.

SIA “Jēkabpils autobusu” parks direktors Jānis Ščerbickis sacīja, ka tuvāko divu gadu laikā plānots arī Jēkabpils pilsētas maršrutos ieviest autobusus aprīkotus ar audiovizuālo informāciju, kad pasažieri gan uz tablo autobusā redzēs kāda ir nākamā pietura, gan tās tiks pieteiktas. Šādas pārmaiņas iecerēts īstenojot tā dēvēto “zaļo projektu”, kuram līdzekļi vairāk nekā miljons eiro atvēlēti no Eiropas savienības fondu naudas, un, kad pilsētas ielās sāks kursēt videi draudzīgi autobusi, kas tiks darbināti ar gāzi.

Noslēdzot autobusu prezentācijas oficiālo daļu kā ierasts tika atkorķēta šampanieša pudele un ar dzirkstošā dzēriena šalti laistīti jaunie autobusi, lai to gaita būtu viegla un pasažieriem ērta braukšana. Šoreiz jaunos autobusus “iesvētīja” Jēkabpils mērs Raivis Ragainis.

 

Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas (RAKUS) mikroķirurgi 47 gadus vecam vīrietim no Jēkabpils replantējuši slūžu mehānisma norautu roku, ko vīrietis pats iznesis no ūdens, informēja slimnīcas pārstāve Aija Lietiņa.

Laikraksts “Jaunais Vēstnesis” pagājušajā nedēļā vēstīja, ka negadījums noticis Salas novada Sankaļu HES. Par notikušo negadījumu policija uzsākusi kriminālprocesu, lai noskaidrotu negadījuma apstākļus. Tāpat arī laikraksts vēsta, ka cietušais nav bijis Sankaļu HES darbinieks, bet gan nejaušs garāmgājējs.

Savukārt Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīcas pārstāve Aija Lietiņa stāsta, ka pēc pacienta teiktā, viņš ejot pa tiltiņu pāri Ziemeļsusējai, pamanījis Sankaļu HES slūžās iesprūdušu koku. Nolēmis to izvilkt, bet, kā rāvis, tā spēcīgā straume pašu ierāvusi slūžās. Vīrieša labā roka aizķērusies aiz slūžu mehānisma un apakšdelma vidū tikusi norauta. Neraugoties uz smago traumu, vīrietis nav apjucis - paņēmis norauto roku, paša spēkiem izrāpies no slūžu bedres, ticis krastā un piezvanījis sievai, kura nekavējoties izsaukusi Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta brigādi.

Mediķi vīrieti nogādājuši RAKUS, kas ir vienīgā ārstniecības iestāde Latvijā, kur 24 stundas diennaktī iespējams saņemt mikroķirurgu palīdzību smagu traumu gadījumā.

Lietiņa informēja, ka vīrietis slimnīcā nonāca smagā stāvoklī, jo bija zaudējis daudz asiņu. Slūžu mehānisma norautā roka bija nopietni cietusi - muskuļi, asinsvadi un citas audu struktūras saplēstas. Lai vīrietis atgūtu savu labo roku, mikroķirurgs Ervīns Lavrinovičs kopā ar komandu viņam veica steidzamu operāciju, roku piešujot atpakaļ.

Lietiņa informēja, ka nākamajā rītā, kad vīrieša stāvoklis bija stabilizējies, viņam tika veikta vēl viena operācija, kuras gaitā replantētajai rokai tika uzlikts "ielāps" jeb ar audu lēveri no pacienta muguras aizklāts apjomīgs, ādas nesegts laukums.

Slimnīcā norāda, ka kopš rokas replantācijas pagājušas gandrīz divas nedēļas. Pacients joprojām atrodas Austrumu slimnīcas Mikroķirurģijas centrā, taču jūtas labi. Kā stāsta mikroķirurgs Lavrinovičs, dzīšanas procesi norit labi, pacients jau var pakustināt pirkstus, taču priekšā vēl ilgstoša rehabilitācija, lai roka atgūtu savas funkcijas.

Materiāls tapis sadarbībā ar LETA

Lāčplēša dienā, 11. novembrī, pie Jēkabpils Tautas nama notika militārās tehnikas, ieroču un ekipējuma demonstrēšana. Pasākumā piedalījās NATO paplašinātās klātbūtnes kaujas grupas karavīri un Zemessardzes 56. kājnieku bataljona karavīri un zemessargi.

Foto: J.Lācis

Avots: Jēkabpils/Facebook.com

Jēkabpilī, Katoļu ielā 6 pagājušajā nedēļā durvis vēris jauns skaistumkopšanas salons – “Black Iris”, kurā pakalpojumus sniedz frizieres un kosmetoloģe.

Salona nosaukums “Blac Iris” nav izvēlēts nejauši. Tā īpašniecēm bijusi vēlme nosaukumu saistīt ar kādu neparastu ziedu, īriss šķitis skaists un noslēpumains, turklāt tā nosaukums – “black iris” – no grieķu valodas nozīmē “varavīksne”, kas tiek saistīta ar sengrieķu dievieti Irīdu. Leģenda vēsta, ka viņa bija varavīksnes valdniece, kas nolaidās no debesīm uz zemi, lai stāstītu cilvēkiem dievu vēstījumus. Arī salonā “Black Iris” valda varavīksnes gaisotne, kur krāsu pavēlnieces ir salona īpašnieces – friziere Karīna un kosmetoloģe Dace, kā arī friziere ar lielu profesionālo pieredzi, sava amata meistare – Elita.

Viena no “Black Iris” īpašniecēm Karīna, stāsta, ka sapnis par skaistumkopšanas salonu lolots jau ilgāku laiku, jo gribējies izveidot biznesu, kur katra lieta ir pašas izvēlēta un pakalpojumi tiek sniegti saskaņā ar savu redzējumu, piedāvājot ne tikai skaistumkopšanas pakalpojumus, bet arī organizējot seminārus par jaunumiem matu un skaistumkopšanas jomā. Karīna atklāj arī tuvākās nākotnes plānus, stāstot, ka pēc jaunā gada iecerēts dibināt sieviešu klubu “Black Iris”, kura darbība būs vērsta uz izglītošanu skaistumkopšanas jomā. Tāpat arī iecerēts iesaistīties dažādos plašākos pasākumos pilsētā, uzrunājot un aicinot iedzīvotājus iepazīties ar skaistumkopšanas un matu kopšanas jaunākajām tendencēm. Karīnai šajā jomā jau ir pieredze, pirms dažiem gadiem Jēkabpils pilsētas svētkos viņa piedāvāja pīt bizītes, interese un atsaucība esot bijusi ļoti liela.

Karīna pēc Rīgas Stila un modes profesionālās vidusskolas absolvēšanas, kur iegūta specialitāte frizieris-vizāžists, pievērsās frizieres darbam un šajā jomā, uzkrājot pieredzi, aizvadīti astoņi gadi. Ir strādāts gan galvaspilsētā, gan dzimtajā pilsētā Jēkabpilī. Karīna ir universāls meistars, kas friziera pakalpojumus sniedz gan sievietēm, gan vīriešiem, taču viņas sirdslieta ir frizūru veidošana un šajā jomā, jo īpaši atzītas ir viņas veidotās kāzu frizūras, kas ikvienu līgavu pārvērš sapņu princesē. Jautāta, kāpēc pameta darbu galvaspilsētā, Karīna atzīst, ka tur gūtās iemaņas un pieredze – matu taisnošanā ar keratīnu, matu laminēšanā, ķīmisko matu taisnošanā, kā arī dažāda veida matu pieaudzēšanā, ir ļoti noderīgas, taču galvaspilsētas darba ritms šķitis par strauju, neatlicis laika individuālai pieejai klientiem un radošām izpausmēm, kas būs iespējams salonā “Black Iris”. Pašlaik salonā Karīna strādā ar zīmolu firmām “Lakme” un “Alter Ego” un turpina izglītoties savā sirdslietā, seko līdzi jaunumiem nozarē, lai klientiem ieteiktu kādi ir modes jaunumi matu griezumos, krāsu izvēlē un frizūru veidošanā, kā arī matu kopšanā. Salonā ir pieejami dažādi matu krāsošanas veidi – “ombre”, “balajāža”, balināšana, kā arī dažādas SPA procedūras matiem, atjaunojošas maskas un matu laminēšana.

Savukārt frizieres Elitas stiprā puse ir dažādi matu griezumi, ko viņa veic ātri un profesionāli. Elita ir meistars ar loti ilgu darba pieredzi, šajā jomā strādā kopš 1999.gada. Labākais ko Elita ar savu pieredzi var sniegt klientam ir spēja rast risinājumu jebkurā situācijā. Elitai ir ļoti plašs klientu loks, kas turpmāk būs skaistumkopšanas salona “Black Iris” bieži viesi.

Stāstot par salonu “Black Iris” un šeit piedāvātajiem pakalpojumiem, Karīna uzsver, ka mūsdienās klienti augstu vērtē laiku, tāpēc salonā ir darīts viss iespējamais, lai klientiem pakalpojumu sniegtu gan augsti profesionālā līmenī, gan pēc iespējams īsākā laika periodā. Šim nolūkam iegādāts matu klimazons, kas dod iespēju daudz īsākā laikā veikt matu krāsošanu. Karīna piebilst, ka parasti šī procedūra aizņem pāris stundas, taču ar klimazonu matu krāsošana aizņem 15-20 minūtes un visu procedūru iespējams veikt nepilnas stundas laikā.

Runājot par jaunākajām tendencēm matu krāsošanā, Karīna teic, ka tagad modē nāk dažādi brūnie toņi.

Otra salona īpašniece Dace ir skaistumkopšanas speciāliste kosmetoloģijā, kas reģistrēta arī ārstniecības personu reģistrā. Dacei ir četru gadu darba pieredzi šajā nozarē. Viņa uzsver, ka starojoša un atjaunota āda, pozitīvas emocijas, harmonija un visa ķermeņa labsajūta ir tas, ko klienti iegūs jebkuras “Black Iris” sejas procedūras rezultātā. Šeit tiek piedāvātas dažādas procedūras, sākot no atšķirīgas intensitātes pīlingiem līdz skaistuma injekcijām. Lai ikdienu pārvērstu par maziem svētkiem, sniegtu patīkamu relaksāciju un atpūtas iespēju, un vienlaikus veidotu slaidāku augumu, bet ādu gludāku un tvirtāku, ”Black Iris” piedāvā dažādas ķermeņa procedūras. Dace teic, ka pavisam drīz salonā piedāvās ar “vacuum-roll” masāžas aparātu “B-flexy” veiktas skulpturējošās vakuuma masāžas. Dace piebilst, lai risinātu problēmu ātrāk, salonā piedāvā ķermeņa mezoterapiju ar bioloģiski aktīvām vielām, ievadīšana ādas dziļākajos slāņos ar injekciju palīdzību. Ar šo procedūru var risināt dažādas estētiskās problēmas. Kosmetoloģe piedāvā arī vaksāciju ar šķidro vasku, uzacu krāsošanu un korekciju ar vasku.

“Black Iris” Jēkabpilī, Katoļu ielā 6
Darba laiks:
P-Pk. 9.00-18.00
S. 9.00-16.00
Sv. pēc pieraksta

Pierakstīties pie meistarēm var zvanot Karīnai pa tālr.: 28835152, Elitai pa tālr.: 26020688, Dacei pa tālr.: 26524034 vai rakstot uz e-pasta adresi: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it..This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.">

 Foto: Lāsma Irša

SIA “Jēkabpils siltums” aprēķinājis apkures izmaksas Jēkabpils audzdzīvokļu mājās oktobrī. Pagājušajā mēnesī dabasgāzes tirdzniecības gala tarifs bez PVN (EUR/tūkst.nm³) bija 257.68 eiro, savukārt vienas megavatstundas siltumenerģijas cena bez PVN 56.20 eiro. Līdz ar to SIA “Jēkabpils siltums” klientiem viens apkures kvadrātmetrs oktobrī vidēji izmaksājis 82 eirocentus. Visdārgāk par apkures kvadrātmetru oktobrī būs jāmaksā māju Liepu ielā 22 iedzīvotājiem – 1,21 eiro, Viestura ielā 13b – 1,20 eiro, Brīvības ielā 2g/1 – 1,15 eiro un Zīlānu ielā 4 – 1,16 eiro. Savukārt vismazākie rēķini par saņemto siltumu oktobrī būs māju Viesītes ielā 41 iemītniekiem – 56 eirocenti par apkures kvadrātmetru, Nameja ielā 32 – 60 eirocenti, kā arī māju Ķieģeļu ielā 13c, Viesītes ielā 39 un Viesītes ielā 49 – katrā 61 eirocents par apkures kvadrātmetru. Plašāk skatieties SIA "Jēkabpils siltums" sagatavotajā tabulā.

1  m² apkures izmaksas 2017.g. oktobrī bez PVN      
           
Dabasgāzes tirdzniecības gala tarifs bez PVN (EUR/tūkst.nm³) 257.68  
           
Vienas MWh siltumenerģijas cena bez PVN (EUR) 56.20    
           
Iela Mājas Nr. Siltumenerģija apkurei, MWh  Apkurināmā platība, m² 1m² apkures izmaksas, EUR/m²  
Auseklīša 3 25,2182 1988,41 0,7128  
Auseklīša 15 24,2886 1967,1 0,6939  
Auseklīša 21 32,32 2677,1 0,6785  
Bebru 1 10,614 949,5 0,6282  
Bebru 2 13,7952 948,8 0,8171  
Bebru 5 33,2653 1880,2 0,9943  
Bebru 6 10,8975 666,33 0,9191  
Bebru 7 24,1786 1956,5 0,6945  
Bebru 8 11,045 771,1 0,8050  
Bebru 9 26,8196 1946,2 0,7745  
Bebru 11 27,5366 1932,1 0,8010  
Bebru 12 11,4096 769,6 0,8332  
Bebru 15 8,5567 567,1 0,8480  
Bebru 16 24,7926 1895,18 0,7352  
Bebru 18 8,1962 591 0,7794  
Bebru 22 26,6614 1837,12 0,8156  
Bebru 23 27,9652 1957,9 0,8027  
Bebru 26 14,0646 1007,39 0,7846  
Bebru 27 19,3096 1159,9 0,9356  
Bebru 28 10,4694 782 0,7524  
Bebru 31 12,5 771,83 0,9102  
Bebru 33 20,0667 1014,07 1,1121  
Brīvības 7 22,19 1792,11 0,6959  
Brīvības 9 14 876,6 0,8976  
Brīvības 140 5,1853 268,02 1,0873  
Brīvības 286a 7,376 459,76 0,9016  
Brīvības 286v 10,74 639,1 0,9444  
Brīvības 2g/1 4,822 235,5 1,1507  
Brīvības 2h/2 1,8959 129,3 0,8240  
Brīvības 5a-1 22,2739 1417,2 0,8833  
Brīvības 5a-2 17,1808 1367,5 0,7061  
Brīvības 5a-3 24,5539 1478,09 0,9336  
Celtnieku 3 13,3464 790,59 0,9487  
Celtnieku 7 18,9576 1168,5 0,9118  
Celtnieku 11 14,6351 1298,34 0,6335  
Celtnieku 13 15,8838 1158,75 0,7704  
Celtnieku 15 46,1913 3103,11 0,8366  
Celtnieku 21 22,2394 1483,5 0,8425  
Celtnieku 11a 7,9043 618,2 0,7186  
Celtnieku 17/17a 45,9456 2916,2 0,8854  
Celtnieku 19(I) 21,7492 1513,3 0,8077  
Celtnieku 19(II) 33,0185 1992,92 0,9311  
Celtnieku 5c 27,6768 1520,1 1,0232  
Dārza  1 21,9923 1128,18 1,0955  
Dārza  2 9,405 493,11 1,0719  
Dārza  4 22,4064 1747,59 0,7206  
Dārza  6 24,278 1735,42 0,7862  
Dārza  7 24,6464 1576,28 0,8787  
Dārza  8 21,5814 1664,43 0,7287  
Dārza  10 22,5502 1755,29 0,7220  
Draudzības aleja 8 39,9322 2562,53 0,8758  
Draudzības aleja 10 35,3287 2556,13 0,7767  
Draudzības aleja 11 21,78 1327,1 0,9223  
Draudzības aleja 12 7,2435 493,1 0,8256  
Draudzības aleja 13 18,4793 1215,86 0,8542  
Draudzības aleja 14 5,7804 451 0,7203  
Draudzības aleja 15 18,0606 1253,57 0,8097  
Draudzības aleja 16 7,3068 374,84 1,0955  
Draudzības aleja 18 9,9136 554,3 1,0051  
Draudzības aleja 19 56,1802 4023,25 0,7848  
Draudzības aleja 20 18,9048 1322,5 0,8034  
Draudzības aleja 21 21,2999 1434 0,8348  
Draudzības aleja 24 26,6207 2124,61 0,7042  
Draudzības aleja 24 26,46 2180,81 0,6819  
Draudzības aleja 26 47,9364 3102,7 0,8683  
Draudzības aleja 23/1 21,1358 1435,2 0,8276  
Draudzības aleja 23/2 33,177 2147,3 0,8683  
Jaunā 22 34,011 2618,14 0,7301  
Jaunā 24 58,0579 3933,16 0,8296  
Jaunā 34 53,56 3822,07 0,7876  
Jaunā 31c 21,47 1172,3 1,0293  
K.Skaubīša 14 25,7136 1637,4 0,8826  
K.Skaubīša 20 19,7894 1715,72 0,6482  
Kaļķu  1 12,6344 815,93 0,8702  
Krasta 61 86,8818 5755,6 0,8483  
Krasta 63 45,7657 3170,26 0,8113  
Ķieģeļu 1 31,4913 2109,2 0,8391  
Ķieģeļu 5 24,99 1696,53 0,8278  
Ķieģeļu 7 28,17 1697,96 0,9324  
Ķieģeļu 11 34,14 2170,88 0,8838  
Ķieģeļu 13 31,89 2581,41 0,6943  
Ķieģeļu 13b 21,28 2641,85 0,4527  
Ķieģeļu 13c 28,73 2630,65 0,6138  
Liepu 22 20,0316 928,03 1,2131  
Meža 6 14,946 828,45 1,0139  
Meža 10 15,175 860,4 0,9912  
Mežrūpnieku 8 19,28 1109,75 0,9764  
Mežrūpnieku 10 14,45 992,99 0,8178  
Nameja 14 45,3971 3860,75 0,6608  
Nameja 16 55,201 3975,75 0,7803  
Nameja 18 71,7251 4994,75 0,8070  
Nameja 24 29,6304 1911,5 0,8712  
Nameja 26 57,2026 3956,4 0,8126  
Nameja 30 45,1486 3877,8 0,6543  
Nameja 32 28,24 2634,9 0,6023  
Nameja 34 35,0541 2607 0,7557  
Nameja 20c 28,64 2629,2 0,6122  
Nameja 26a 50,759 3008,4 0,9482  
Nameja 36(I) 46,039 3015,98 0,8579  
Nameja 36(II) 26,9023 2010,14 0,7521  
Palejas  9 40,9696 2585,98 0,8904  
Palejas  11 33,2472 2569,01 0,7273  
Palejas  13 21,6928 1702,18 0,7162  
Rīgas 104 9,0996 454,87 1,1243  
Rīgas 190a 35,3962 2934,44 0,6779  
Rīgas  175 1,708 104,9 0,9151  
Slimnīcas 2 26,273 1977,8 0,7466  
Slimnīcas 3 18,7438 1175,67 0,8960  
Slimnīcas 12 30,7829 2525,48 0,6850  
Viesītes 18 34,5511 2621,28 0,7408  
Viesītes 39 37,5304 3431,93 0,6146  
Viesītes 41 38,9781 3851,09 0,5688  
Viesītes 47 53,919 3984,01 0,7606  
Viesītes 49 42,582 3865,06 0,6192  
Viesītes 51 53,257 3978,1 0,7524  
Viesītes 18a 25,32 1945,7 0,7313  
Viesītes 18b 29,5149 1961,5 0,8456  
Viestura 14 34,6164 2405,31 0,8088  
Viestura 16 32,56 2413,95 0,7580  
Viestura 26 19,9753 1210,44 0,9274  
Viestura 31 24,7008 1998,1 0,6948  
Viestura 41 53,3652 3646,97 0,8224  
Viestura 12a 11,37 542,7 1,1774  
Viestura 12b 0,6242 42,6 0,8235  
Viestura 12c 10,799 556,99 1,0896  
Viestura 13b 8,555 397,4 1,2098  
Viestura 14b 33,8596 2850,43 0,6676  
Viestura 36a 46,8842 3884,05 0,6784  
Viestura 38a 55,1788 3953,58 0,7844  
Viestura 38c 45,9712 3778,18 0,6838  
Zemgales 7 30,272 2652,1 0,6415  
Ziemeļu 6 29,42 2658,01 0,6220  
Ziemeļu 22 35,12 2635,5 0,7489  
Zīlānu 4 13,7619 665,38 1,1624  
      Vidējais: 0,8250  
           
           
           
           
Bebru 30 6,453   0.2434-0.5755  
Dārza  5 6,833   0.0889-1.7136  
Nameja 1 11,096   0.0704-1.1643  
Slimnīcas 4 8,43   0.185-0.4611  
 

Jēkabpils policijas iecirknī reģistrēto notikumu statistika no 10.līdz 14.novembrim, informāciju sniedza Valsts policijas Zemgales reģionālās pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece.

NENOSKAIDROTS VADĪTĀJS VADOT TRANSPORTLĪDZEKLI UZBRAUCA RITEŅBRAUCĒJAM 1954.G.DZIMUŠAJAM UN NOTIKUMA VIETU ATSTĀJA, VELOSIPĒDISTS NOGĀDĀTS SLIMNĪCĀ.
Notikuma datums: 14/11/2017 07:52 - 14/11/2017 07:52
Notikuma vieta:1/2,NOTIKUMA VIETAS ADRESE,LVA,KRUSTPILS NOVADS,KRUSTPILS PAGASTS,CEĻA MĀLA A6 AIZ ZĪMES "JĒKABPILS",Ceļš:RĪGA-DAUGAVPILS-KRĀSLAVA-BALTKRIEVIJAS ROBEŽA (PATERNIEKI) 144 km
Pēdējais lēmums: UZSĀKTA ADMINISTRATĪVĀ LIETVEDĪBA

1993.G.DZIMUSĪ VADOT A/M OPEL VECTRA VEICOT KREISĀ PAGRIEZIENA MANEVRU NEDEVA CEĻU PRETĪ BARUCOŠAJAI A/M AUDI A6 AVANT
Notikuma datums: 13/11/2017 13:04 - 13/11/2017 13:04
Notikuma vieta:NOTIKUMA VIETAS ADRESE,LVA,JĒKABPILS,ZAĻĀ IELA

NO A/M MB NOZAGTA V/N ZĪME.
Notikuma datums: 12/11/2017 - 12/11/2017 09:55
Notikuma vieta:NOTIKUMA VIETAS ADRESE,LVA,JĒKABPILS,BEBRU IELA

NO A/M VW SHARAN NOZAGTA V/N ZĪME.
Notikuma datums: 12/11/2017 - 12/11/2017 10:40
Notikuma vieta:NOTIKUMA VIETAS ADRESE,LVA,JĒKABPILS,BEBRU IELA

NO A/M SMART FORFOUR NOZAGTA V/N ZĪME.
Notikuma datums: 12/11/2017 - 12/11/2017 10:40
Notikuma vieta:NOTIKUMA VIETAS ADRESE,LVA,JĒKABPILS,BEBRU IELA
Pēdējais lēmums: UZSĀKTS KRIMINĀLPROCESS (KPL)

KONSTATĒTS, KA NO A/M BMW 523 NOZAGTA V/N ZĪME.
Notikuma datums: 12/11/2017 - 12/11/2017 12:14
Notikuma vieta:NOTIKUMA VIETAS ADRESE,LVA,JĒKABPILS,BEBRU IELA
Pēdējais lēmums: UZSĀKTS KRIMINĀLPROCESS (KPL)
VP ZRP LŪDZ ATSAUKTIES ACULIECINIEKUS, KAS MANĪJUŠAS AIZDOMĪGAS PERSONAS, ZVANOT PA TĀLRUNI 110 VAI 65202600.

1976.G.DZIMUŠAIS VADĪJA A/M VW GOLF VARIANT BŪDAMS ALKOHOLA REIBUMĀ (2,6%) UN BEZ VADĪTĀJA APLIECĪBAS.
Notikuma datums: 12/11/2017 16:03 - 12/11/2017 16:03
Notikuma vieta:1/2,NOTIKUMA VIETAS ADRESE,LVA,JĒKABPILS,ZIEMEĻU IELA
Pēdējais lēmums: UZSĀKTS KRIMINĀLPROCESS (KPL)

1976.G.DZIMUŠAIS VADOT A/M VW GOLF VARIANT NOBRAUCA NO CEĻA.
Notikuma datums: 12/11/2017 16:03 - 12/11/2017 16:03
Notikuma vieta:1/2,NOTIKUMA VIETAS ADRESE,LVA,JĒKABPILS,ZIEMEĻU IELA

NENOSKAIDROTS VADĪTĀJS AR NENOSKAIDROTU TRANSPORTLĪDZEKLI UZBRAUCA ŠKĒRSLIM (CEĻA BARJERAI) AIZBRAUCA PROM PAR TO NEZIŅOJOT POLICIJAI.
Notikuma datums: 11/11/2017 - 11/11/2017 11:45
Notikuma vieta:1/2,NOTIKUMA VIETAS ADRESE,LVA,AKNĪSTES NOVADS,AKNĪSTE,SKOLAS IELA
Pēdējais lēmums: UZSĀKTA ADMINISTRATĪVĀ LIETVEDĪBA

1994.G.DZIMUŠAIS VADOT A/M ŠKODA FABIA UZBRAUCA STĀVOŠAI A/M AUDI.
Notikuma datums: 10/11/2017 17:32 - 10/11/2017 17:32
Notikuma vieta:NOTIKUMA VIETAS ADRESE,LVA,JĒKABPILS,VIESTURA IELA

1968.G.DZIMUŠAIS ATRADĀS ABIEDRISKĀ VIETĀ TĀDĀ ALKOHOLA REIBUMA STĀVOKLĪ, KAS AIZSKAR CILVĒKA CIEŅU
Notikuma datums: 10/11/2017 15:20 - 10/11/2017 15:20
Notikuma vieta:NOTIKUMA VIETAS ADRESE,LVA,JĒKABPILS,STACIJAS LAUKUMS
Pēdējais lēmums: SASTĀDĪTS ADMIN.PĀRK. PROTOKOLS (APK)

Attēlā: Satiksmes negadījums Jēkabpilī, Zaļā ielā

Aculiecinieka foto

Lāčplēša dienā notika tradicionālais, jēkabpiliešu iecienītais Lāčplēša dienas lāpu gājiens, kas ik gadu pulcē vairākus tūkstošus dalībnieku. Gājiens noslēdzās pie pieminekļa “Kritušiem par Tēviju”, kur notika piemiņas brīdis par godu Latvijas Brīvības cīnītājiem.

Foto: J.Lācis

Avots: Jēkabpils/Facebook.com

Saistīta ziņa: Lāčplēša dienas lāpu gājiens Jēkabpilī 2017 (VIDEO)

Valsts svētku brīvdienās, 18.-20.novembrī, ieradīsies jauns ciklons, kas atnesīs lietu un slapju sniegu, liecina jaunākās laika prognozes.

Pirmssvētku darba nedēļā vietām gaidāmi nelieli nokrišņi, pārsvarā lietus. Plašāka nokrišņu zona Latviju šķērsos naktī uz trešdienu un, iespējams, arī piektdien. Sausākais un saulainākais laiks gaidāms ceturtdien. Valdošais būs lēns līdz mērens rietumu, dienvidrietumu vējš.

Nav gaidāmas krasas gaisa temperatūras izmaiņas. Naktīs atsevišķās vietās, debesīm skaidrojoties, termometra stabiņš noslīdēs nedaudz zem nulles, dienas laikā gaisa temperatūra nepārsniegs +4..+9 grādus.

Atbilstoši pašreizējām prognozēm visās trijās svētku brīvdienās Latvijā gaidāmi nokrišņi, iesējams arī brāzmains vējš - it īpaši piekrastē. Pastāv iespēja, ka nākamnedēļ ieplūdīs auksts gaiss un daudzviet izveidosies sniega sega.

Foto: jekabpils.lv

 Jēkabpilieši šodien devās Lāčplēša dienas lāpu gājienā no Kena parka līdz piemineklim “Kritušiem par Tēviju”, kur notika piemiņas brīdis. 

Page 1 of 692