Mācību posms pirms darba gaitu uzsākšanas ir īstais brīdis, lai attīstītu prasmes, kas būs noderīgas darba tirgū. Tāpēc, sākoties jaunam mācību gadam, Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra (JSPA) jauniešus aicina būt aktīviem un izmantot neformālās izglītības piedāvātās iespējas, lai paaugstinātu savu konkurētspēju darba tirgū.

„Apgūt dažādas papildprasmes jauniešiem ir ļoti svarīgi, jo tas uzlabo jaunu cilvēku konkurētspēju un atvieglo darba meklēšanas procesu nākotnē. Mūsdienu darba tirgū arvien pieprasītākas ir tādas prasmes kā pārliecināšanas spējas, svešvalodu un datorprasmes, kā arī sociālās un organizatoriskās iemaņas. Šīs prasmes jauniešiem ļoti veiksmīgi piedāvā apgūt dažādas neformālās izglītības programmas,” uzskata JSPA direktore Daina Sproģe.

Kā liecina JSPA sabiedriskās domas aptauja, iedzīvotāji uzskata, ka būtiskākais neformālās izglītības sniegtais ieguvums ir iespēja attīstīt personību (54%), tostarp iedzīvotāji augstu novērtē arī neformālās izglītības plašo pieejamību, nediskriminējot mācīties gribētājus pēc to vecuma, izglītības līmeņa, tautības vai nodarbošanās (39%). Savukārt katrs trešais aptaujātais arī uzskata, ka neformālā izglītība palīdz attīstīt svarīgas dzīves prasmes, kas vieglāk palīdz atrast darbavietu.

Arī uzņēmēji atzīst, ka neformālā izglītība ir būtisks faktors, ko uzņēmēji nereti ņem vērā, izvēloties potenciālo darbinieku. „Ja jaunietis iesaistās jebkādās ārpusskolas vai studiju aktivitātēs, ko izvēlējies viņš pats, nevis vecāki vai pēc spiediena no malas, tas nozīmē, ka viņā ir izdzīvotāja gēns, ko iespējams attīstīt uzņēmēja gēnā. Tieši neformālā izglītība ir tā, kas rada mūsos vēlmi uzzināt, kļūt labākiem, kā arī realizēt savu brīvo laiku dažādu hobiju, apmācību, īpaši veidotu programmu veidā. Jebkura darba devēja mērķis ir iegūt tādu darbinieku, kurš ir ieinteresēts savā profesijā, kā arī apguvis papildu iemaņas,” ir pārliecināts AS „Sakret Holdings” padomes priekšsēdētājs Andris Vanags.

Vairāk nekā puse (85%) iedzīvotāju ir novērojuši, ka darba devēji visvairāk pievērš uzmanību darba meklētāja profesionālajām zināšanām jomā, kur tiek meklēts darbinieks. Teju puse – 48% arī uzskata, ka darba devēji novērtē darbinieka prasmes strādāt komandā, 45% – komunikācijas prasmes, bet 39% – valodu zināšanas. Tas liecina, ka šīs prasmes tieši sasaucas arī ar to, kādas iemaņas un zināšanas piedāvā apgūt neformālā izglītība.

JSPA ieteikumi, kā iesaistīties neformālās izglītības aktivitātēs:

  1. Dodies uz savu pašvaldību pie jaunatnes lietu speciālista, vērsies jauniešu centrā vai sameklē tuvāko nevalstisko organizāciju jaunatnes jomā (http://jaunatneslietas.lv/cela-raditajs), lai uzzinātu vairāk par projektiem un citām aktivitātēm, kurās vari iesaistīties savas pašvaldības ietvaros;

  2. Ja vēlies iesaistīties brīvprātīgā darba, prakses vai darba aktivitātēs, kas tiek īstenotas ES valstīs un ilgst 2 līdz 12 mēnešus, reģistrējies Eiropas Solidaritātes korpusā. Pēc tam gaidi, kad ar tevi sazināsies organizācija, kurai tavs pieteikums šķitīs vispiemērotākais projekta īstenošanai;

  3. Atnāc uz JSPA un uzzini, kādas iespējas tev ir pieejamas programmā „Erasmus+: Jaunatne darbībā”. Ikviens no 13 līdz 30 gadu vecumam ir aicināts rakstīt projektus šajā programmā vai arī kļūt par šo projektu dalībnieku, lai iegūtu jaunu pieredzi un kompetences, izmantojot neformālās izglītības metodes. To īstenošanā dalībniekiem tiek piedāvātas arī dažādas atbalsta iespējas – pieteikties aģentūras un starptautiski organizētajām apmācībām, iegūt padomu no reģionālā koordinatora vai pieteikties konsultācijai aģentūrā.

Par Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra darbojas kopš 1999. gada. Tā ir izglītības un zinātnes ministra pakļautībā esoša tiešās pārvaldes iestāde, kuras mērķis ir veicināt jauniešu aktivitāti un mobilitāti, līdzdalību jaunatnes brīvprātīgajā darbā, neformālās izglītības un jaunatnes informācijas programmās un projektos, kā arī veicināt jauniešu neformālo izglītību saistībā ar mūžizglītību.

Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra administrē dažādas starptautiskas un nacionālas programmas: “Erasmus+: Jaunatne darbībā”; Annas Lindes fondu, Eiropas Komisijas informācijas tīklu jauniešiem “Eurodesk”, Latvijas–Šveices sadarbības programmu, eTwinning, Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmu, Jauniešu garantijas projektu “PROTI un DARI!”.

Papildus informācija:
Marita Kroiča
Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras
Komunikācijas daļas vadītāja
Tālr.nr. 67356257
e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Zane Ieviņa
P.R.A.E. Sabiedriskās attiecības
Projektu vadītāja
Tālr.nr. 28714968
e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Turpinot iesākto tradīciju, pašmāju portāls “Inbox.lv” jau otro gadu dāvina skolas somas, šogad izsludinot radošo konkursu skolēniem "Kāds ir tavs talants?". Konkursa mērķis ir atbalstīt savējos – Latvijas jauno paaudzi, aicinot viņus dalīties ar saviem talantiem.

Konkurss sniedz iespēju 50 dalībniekiem jauno mācību gadu iesākt ar stilīgu un ergonomisku mugursomu, savukārt viens laimīgais uz skolu dosies ar planšetdatoru. Pieteikties konkursam var jebkurš 1.-6. klases skolēns, nosūtot video, kurā demonstrē jebkādu savu talantu (maksimālais video garums 1 minūte), uz e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. līdz 29. augustam.

“Ņemot vērā digitālā laikmeta attīstību, īpaši svarīgi ir skolēnos veicināt radošumu. Mēs kā augsto tehnoloģiju uzņēmums vēlamies motivēt un iedvesmot skolēnus būt drosmīgiem, uzsverot, ka ikviens talants ir vērtība, ar ko jālepojas! Tāpēc aicinām piedalīties konkursā un dalīties savā talantā ar visu Latviju!” uzsver SIA “Inbokss” dibinātājs Andris Griķis.

No visiem iesūtītajiem video pirmie 50 saņems mugursomas, savukārt “Inbox.lv” žūrija izvēlēsies četrus favorītus, kuru video 30. augustā tiks ievietoti “Inbox.lv” Facebook lapā un nodoti sociālā tīkla lietotāju vērtējumam. Balsot varēs līdz 31. augusta plkst. 17:00. Video, kurš būs saņēmis lielāko atbalstu (visvairāk "like"), saņems balvā planšetdatoru.

“Inbox.lv” ir daudzfunkcionāls portāls, kura pakalpojumu klāstā ir e-pasta un failu apmaiņas pakalpojumi, izklaide, spēles, iespējas augšupielādēt un dalīties ar savām fotogrāfijām. “Inbox.lv” piedāvā arī mobilās lietotnes un biznesa risinājumus.

Papildu informācija:

Alīna Kozlovska

SIA "Communications & Strategies" projektu vadītāja

T.: + 371 26123379,

e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Jauniešu garantijas vasaras uzņemšanā būtiski paplašinātas mācību iespējas – tagad profesionālās izglītības iestādes piedāvā arī 1,5 gada laikā apgūstamās profesijas un programmā var pieteikties arī nodarbinātie jaunieši vecumā no  17 līdz 24 gadiem. Par izmaiņām Jauniešu garantijā pagājušajā nedēļā lēmusi valdība, vienlaikus pagarinot vasaras uzņemšanu līdz septembra beigām un paredzot arī ziemas uzņemšanu.

Pusotra gada laikā profesionālās izglītības iestādes piedāvā apgūt tādas darba tirgū pieprasītas profesijas kā autodiagnostiķis, programmēšanas tehniķis, finanšu darbinieks, meža mašīnu operators, jumiķis, restorānu pakalpojumu speciālists, kā arī augkopības tehniķis, bārmenis, grāmatvedis, auklis un citas profesijas.

Turpinās uzņemšana arī gadu ilgajās Jauniešu garantijas profesionālās izglītības programmās, un, līdz ar 1,5 gada programmām, šobrīd uzņemšana notiek kopumā 83 profesijās. Tāpat kā līdz šim, Jauniešu garantijas programmā var iesaistīties arī nenodarbinātie jaunieši vecumā no 17 līdz 29 gadiem.

Lai pieteiktos Jauniešu garantijas profesionālās izglītības programmās, jaunietim jābūt ar pamatskolas, vispārējo vidējo vai vidējo profesionālo izglītību. Mācības Jauniešu garantijā ļauj saņemt stipendiju no 70 līdz 115 eiro mēnesī, ja jaunietis ir sekmīgs un nav neattaisnotu kavējumu, kā arī nepieciešamos mācību līdzekļus, apmaksātu dienesta viesnīcu un karjeras atbalsta pasākumus. Mācības ietver 15 nedēļu ilgu kvalifikācijas praksi, kuras laikā tiek apmaksāti ceļa izdevumi un naktsmītne, ja nepieciešams.

Dokumentus izvēlētajā profesionālās izglītības iestādē var iesniegt līdz septembra beigām. Ar visām Jauniešu garantijas profesijām, izglītības iestādēm, uzņemšanas noteikumiem un priekšrocībām var iepazīties VIAA mājaslapā: www.viaa.gov.lv/jauniesugarantija.

Projekta Jauniešu garantija aktivitāti “Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros” finansē ar Eiropas Savienības Jaunatnes nodarbinātības iniciatīvas un Eiropas Sociālā fonda atbalstu, kā arī no Latvijas valsts budžeta, un to īstenos līdz 2019. gada jūnija beigām.

Papildu informācija:

Kristīne Keiča
VIAA Komunikācijas un programmu publicitātes nodaļas
sabiedrisko attiecību speciāliste
Tālr.: 67854760

Mob.: 28628088
e-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Strauji tuvojas vasaras izskaņa un Jēkabpils Jauniešu dome ir sagatavojusi vēl pēdējo šīs vasaras sezonas pārsteigumu.

26.08. tiekamies Jēkabpils Jauniešu domes Nakts turnīrā. Turnīrs norisināsies trīs sporta veidos - strītbolā, futbolā un florbolā. Reģistrācija jau no plkst.21.00, atklāšana- 22.00. Šoreiz jaunā vietā - Vecpilsētas laukumā! Dalības maksa no katra dalībnieka - 3eur.

Par paēdušiem un laimīgiem apmeklētājiem rūpēsies Kafijas bārs. Pasākuma atmosfēru uzkurinās Emīls Liepiņš – MC, ar kuru jau tikāmies pilsētas svētkos un kurš guvis pieredzi dažādos citos pasākumos. 

Visa Nakts turnīra gaitā būs īpašie pārsteigumi un konkursi skatītājiem - nāc un piedalies!

Trešdiena, 02 Augusts 2017 15:26

Aicina pieteikties Jēkabpils jauniešu domes sastāvam

Informācijas avots:

Jēkabpils pilsētas pašvaldība aicina pieteikties jauniešus, kuri vēlas darboties Jēkabpils jauniešu domē. Pieteikšanās izsludināta atbilstoši Jēkabpils jauniešu domes nolikumam.

Jēkabpils jauniešu dome ir Jēkabpils pilsētas domes izveidota institūcija ar mērķi sekmēt pašvaldības jauniešu sadarbību, pieredzes apmaiņu un iniciatīvas darbā ar jaunatni.

Pieteikties aicinām jauniešus vecumā no 15 līdz 25 gadiem no pilsētas skolām, skolēnu pašpārvaldēm, jauniešu iniciatīvu grupām, jaunatnes organizācijām, kā arī studējošos, augstskolu pabeigušos un citus jauniešus, kuri vēlas aktīvi darboties Jēkabpils jauniešu domē. Pārstāvjus, darboties Jauniešu domes sastāvā, var izvirzīt arī Jēkabpils pilsētas izglītības iestāžu skolēnu pašpārvaldes, jauniešu iniciatīvu grupas un jaunatnes organizācijas.

Pieteikties jauniešu domes sastāvam iespējams līdz 2017.gada 20. septembrim, iesniedzot Jēkabpils pilsētas pašvaldībā iesniegumu, kā arī pievienojot motivācijas vēstuli. Pieteikumus aicinām iesniegt Jēkabpils pilsētas pašvaldības Vienas pieturas aģentūrā vai pa e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Nepieciešamības gadījumā tiks organizēta jauno Jēkabpils jauniešu domes locekļu atlase intervijas veidā.

Informāciju sagatavoja:

Jēkabpils pilsētas pašvaldības

Sabiedrisko attiecību nodaļa

Mākslas biedrība „Octopus art projects” aicina pieteikties bērnus un jauniešus mākslas meistarklasēm.
Meistarklases notiks 21., 22., un 23.jūlijā no plkst. 10.00 līdz 14.00 Augšzemes ielā 35 Aknīstē.
Aknīstes pilsētas un novada bērniem tiek piedāvātas 4 radošās mākslas meistarklases profesionālu,
starptautisku atzinību guvušu mākslinieku vadībā. Ikvienam bērnam vecumā no 9 līdz 16 gadiem ir iespēja bez dalības maksas piedalīties daudzveidīgās radošajās darbnīcās, kā arī saņemt konsultācijas, padomus, apgūt
jaunas prasmes un gūt jaunus priekšstatus par profesionālu mākslu. Meistarklasēs varēs iegūt vai papildināt prasmes atšķirīgu mākslas veidu un tehniku pielietojumā. Visas radošās meistarklases notiks 4 stundas dienā.
Tiek piedāvātas 4 meistarklases:
1) Animācijas veidošanas meistarklase pie Justīnes Lūces.
Mākslinieces Justīnes Lūces “Animācijas darbnīcā” tiks veidota animācijas filma par “Skaisto Latvijas dabu”.
Darbnīcas dalībnieki iejutīsies scenārista, režisora, mākslinieka un skaņotāju profesijās.
2) Tēlniecības un veidošanas meistarklase pie Laura Vītoliņa.
Tēlniecības darbnīcas pamatā būs veidošana no māla un dažādu formu liešana ģipsī. Bērni varēs iepazīt veidošanas un formēšanas pamatus, kā arī to, kādi instrumenti ir nepieciešami, lai to darītu. Bērni apgūs
ģipša liešanu formās un formas pēcapstrādi.
3) Kolāžu veidošanas meistarklase pie Andas Poikānes. Meistarklasē paredzēta dažādu zīmēšanas materiālu izmēģināšana, skiču un zīmējuma izgatavošana, pievienojot jaunas izgatavotas krāsainas detaļas no preses
izdevumu lapām, krāsainiem papīriem un uz vietas dabā atrastiem materiāliem.
4) Glezniecības meistarklase pie Pētera Sidara
Laikmetīgas mākslas meistarklasē paredzēti laikmetīgās mākslas definīciju skaidrojumi, sarunas, tendenču konstatējumi, diskusijas, dažādu materiālu izmēģināšana, pielietojums, kā arī starpdisciplināru projektu
ideju attīstība.
Visu meistarklašu ietvaros paredzēti dažādi praktiski uzdevumi gan grupās, gan individuāli, kā arī diskusijas ar meistarklašu vadītājiem un dalībniekiem. Plānotajās sarunās tiks diskutēti teorētiski un praktiski mākslas
aspekti, iegūstot pasniedzēja komentārus un viedokli. Meistarklašu dalībnieki pieredzēs visas mākslas darba radīšanas un attīstības fāzes: no idejas rašanās līdz idejas realizācijai, jo īpaši akcentējot dažādu tehniku apguvi.
Projekts tiek īstenots „Latvijas Valsts mežu finansētās Zemgales kultūras programmas 2017” ietvaros ar Valsts kultūrkapitāla fonda un Zemgales Plānošanas reģiona atbalstu.
Organizatori nodrošina telpas un nepieciešamos materiālus meistarklasēm.
Ēdināšana dalībniekiem netiek nodrošināta.
Bērniem, kas vēlas piedalīties meistarklasēs, nav jābūt priekšzināšanām mākslas jomā.
Pieteikšanās līdz 2017.gada 15.jūlijam, aizpildot pieteikuma veidlapu un to nosūtot pa e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Projekts tiek īstenots „Latvijas Valsts mežu finansētās Zemgales kultūras programmas 2017” ietvaros ar Valsts kultūrkapitāla fonda un Zemgales Plānošanas reģiona atbalstu.

Trešdiena, 28 Jūnijs 2017 13:16

Jēkabpils jauniešu domes pilsētas svētku turnīrs

Informācijas avots:

Šogad Jēkabpils pilsētas svētku kulminācija būs 8.jūlijā. Svētku laikā norisināsies visdažādākās aktivitātes un kultūras pasākumi, kuros katrs jēkabpilietis vai pilsētas viesis varēs atrast kādu nodarbi. Arī Jēkabpils Jauniešu dome sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību un Kultūras pārvaldi gādās par aktīvu izklaidi un spilgtām emocijām.

“Piešķir emocijām spēku!” Ar šo moto turpinām vasaras sezonu un aicinām ikvienu aktīvi iesaistīties un piedalīties, lai padarītu šo vasaru neaizmirstamu!

Nu jau otro gadu T/C “Sēlija” stāvlaukumā norisināsies JJD līgas 1. posms trijos sporta veidos: strītbolā, ielu futbolā, ielu florbolā. Strītbola turnīrs norisināsies divās grupās- U-16 un U-16+

Reģistrācija no plkst. 10:00 līdz 10:50. Dalības maksa- 3 eur no katra komandas spēlētāja. Pasākuma atklāšana plkst. 11:00

Aicinām piedalīties arī “Sakuras” trīspunktu metienu konkursā un iegūt garšīgas balvas!

Par muzikālo veidolu visas dienas garumā rūpēsies pasākuma oficiālais DJ’s, kamēr veselīgu konkurenci, intrigu un sportisku atmosfēru uzturēs kāds īpašs viesis!

Paldies atbalstītājiem:

Jēkabpils pilsētas pašvaldība, Kultūras pārvalde, “Gefa”, “Rītausma”, “Citruss”

Seko līdzi jaunākajai informācijai Twitter un Instagram kontos- @jauniesudome

Kontakti uzziņām:

Jēkabpils pilsētas pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste

Ieva Gādmane:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tālr.: 25906344;

Informāciju sagatavoja:

Madara Lasmane

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ceturtdiena, 25 Maijs 2017 09:00

Noslēgusies Jēkabpils Jauniešu diena 2017

Informācijas avots:

Jēkabpils Jauniešu dome sadarbībā ar lielāko ielu sporta un kultūras organizāciju „Ghetto Games”Jēkabpils stadionā „Vārpa” jau 7. reizi pēc kārtas piedzīvoja Jēkabpils jauniešu dienu ’17 ar saukli „Piešķir emocijām spēku!”

Jēkabpiliešu “Karaļi” Jegors Trofimovs, Vladislavs Ļibiks, Rolands Prohorovs, Vladislavs Ščogoļevs trimumfēja Ghetto Football U16 grupā.

“Ghetto Games” vasaras sākuma sezonas pirmajā izbraukuma pasākumā jaunieši sacentās 11 dažādos sporta veidos: 41 komanda ielu basketbolā, 29 ielu florbolā un 26 ielu futbolā, no kurām labākie Ghetto basket bija U12 Pipari (Rīga), U14 Ziepes (Krāslava), U16 3-1 (Rīga), 17+ Unisports (Madona).

Ghetto Florbolā labākie U16 grupā ir VPM (Ogre), vecākajā - “Grandu”grupā spēcīgie puiši no Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas. Futbolā jaunākajā grupā uzvarēja “Karaļi”, savukārt U17 grupā “TGK” (Rīga) un Jēkabpils komanda "Edmonda zvaigznes" (Vitālijs Kudrašovs, Ēriks Kalvāns, Žamieļs Skopenko, Daniels Skopenko) izcīnīja 3.vietu.

Savukārt Jēkabpils skeitparkā amatieri un profesionāļi rādija savas prasmes skrituļslidošanas meistara Nila Jansona organizētajās ekstrēmās skrituļslidošanas (inline) sacensībās. Uzkarsušajā laukumā sacentās arī BMX braucēji, „Ghetto Games Festivāla Ventspilī” organizatora Toma Siliņa vadībā.

Amatieru grupā skrituļslidās uzvarēja: 1.vieta Markuss Bērziņš, 2.vieta Marks Ulinskis, 3.vieta Kristafons Rudzāns. Meistaru grupā 1.vieta Niklāvs Katlavs, 2.vieta Tomass Meženiks, 3. vieta Raimonds Prīnis. Par triku meistaru tika apbalvots Danijs Ješčenko. Savukārt BMX meistraru klasē godalgotās vietas ieguva: 1.vieta Jurijs Harlamovs, 2.vieta Ralfs Plekšs 3.vieta Renāts Dmitrijevs. BMX meistaru grupā: 1.vieta Tomass Grīnbergs, 2. vieta Aigars Krjukovs, 3.vieta Mārtiņš Strazdiņš Par triku meistaru tika atzīts Ralfs Plekšs.

Šīs sezonas jaunums ir Skill BITE challenge meistarības trase, kurā pārbaudīt savu fizisko sagatavotību un izturību, lai sevi stiprinātu basketbola laukumos. Uzvarētāji U16 grupā: Evija Frīdenberga (00:54:00), savukārt U17 komandā Kārlis Vanags (01:00:40). Abi jaunieši, 3. augustā cīnīsies superfinālā Rīgā.

Kārlis Vanags, “Bite Skill Challenge” Jēkabpils posma 17+ grupas uzvarētājs: “Piedalījos “Bite Skill Challenge” trasē, jo man bija liela motivācija un vēlme uzvarēt, turklāt es jutu, ka varu būt labākais savā grupā. Un jo vairāk Tu piedalies sportiskajās aktivitātēs, jo lielāks gandarījums pašam. Sportojot tiek uzlabota veselība, fiziskā forma un Tu parādi, ka esi nodarbināts cilvēks. Sportojot tiek uzlabota veselība, fiziskā forma un Tu parādi, ka esi nodarbināts cilvēks. Jēkabpilī sportošanas iespējas šobrīd ir daudz, jo mums ir sava sporta skola, kura piedāvā ļoti daudz sporta veidus – sākot ar basketbolu, volejbolu un futbolu, beidzot ar galda tenisu, vieglatlētiku un autosportu. Jēkabpilī norisinās ar daudz sacensības vieglatlētikā un citos sporta veidos, kā arī norisinās sacensības starp skolām. Ir sporta zāles, Sporta nams, stadions, kur var trenēties un labi pavadīt laiku – gan iekštelpās, gan arī ārā.”

Nākamā iespēja eksperimentēt ceļā uz izcilību “Bite Skill Challenge” meistarības trasē ir 27.maijā Ogrē, 22.jūlijā Cēsīs un Krāslavā, 5.augustā Bauskā, 12. augustā Saldū un 26. augustā Kuldīgā.

Par balvām rūpējās pasākuma galvenie sponsori - MAXIMA, LAIMA, Mangaļi, kā arī Jēkabpils uzņēmēji “SIA DIŽMEŽS, SIA SILPEC, Peintbola klubs "X3M", "RIPO AISK", "Margret."

Pasākuma apmeklētājiem bija arī iespēja iegūt balvas - galda tenisa, galda hokeja, dambretes un citos sporta veidos, kā arī izklaidēties Bumbumba.lv - burbuļfutbols.

Atvilkt elpu varēja baudot „Ghetto Burger” gardās uzkodas un Jēkabpils Jauniešu domes ierīkotajās atpūtas zonā ar īpaši dizainētiem JJD atpūtas krēsliem.

Seko līdzi jaunākajai informācijai JJD un Ghetto Games Facebook lapās, Instagram un Twitter kontos – @jauniesudome un @ghettogames.

Jēkabpils jauniešu dienu finansiāli atbalsta Jēkabpils pilsētas pašvaldība.

Saistīta ziņa: Foto: Jēkabpils Jauniešu diena 2017/Ghetto Games

Page 1 of 18