Ghetto Games sadarbībā ar mūzikas klubu FIRST Dacha izsludinātā vokālā konkursa pirmā atlase notika Krustipils kultūras namā. Konkursa devīze ir “Seko savam sapnim!”. Jēkabpils jaunieši pirmie pierādīja savu talantu un drosmi, kā arī spēju komandā atrisināt īpašu pārbaudījumu - sagatavot un nodziedāt kopā dziesmu. Konkursa dalībnieki izvēlējās latviešu tautas dziesmas “Pie Dieviņa gari galdi” un “Tumša nakte, zaļa zāle”.  Pasākumu organizēt palīdzēja arī Ghetto Games kustībā esošie Jēkabpils Jauniešu domes pārstāvji un Ritvars Stankevičs piedalījās arī žūrijā!

Uz konkursa otro kārtu  Rīgā 5.martā

1. Anna Krista Ostrovska

2. Eirana Ostrovska

3. Lauris Kampāns

4. Kintija Bērziņa

5. Ainārs Uzulnieks

6. Melita Rozentāle

7.Ieva Circene

8. Ilze Savicka

9.Sintija Skruzmane

10. Santa Vucāne

11.Adriana Turlaja

Ghetto Faktors projektā aicināts jebkurš, neatkarīgi no dzimuma, tautības, rases, reliģiskās piederības, politiskajiem uzskatiem, sociālā stāvokļa sabiedrībā, muzikālās pieredzes un vecuma, bet konkursantiem, kas jaunāki par 16 gadiem jābūt līdzi uz visām atlasēm pilngadīgam aizbildnim. Ghetto Faktors ir ne tikai par mūziku, bet arī par vienlīdzību un iespēju došanu ikvienam.

Dalībniekiem, kuri vēl domā par piedalīšanos, aicināti pieteikties un ņemt līdzi draugus uz atlasēm. Konkursa nolikums un pieteikšanās anketa ir pieejama www.ghettofaktors.lv. Kā minēja, konkursa dalībnieks, Lauris Kampāns: “Ja nepamēģinātu, vienmēr pārmestu to sev.”  Konkurss notiek draudzīgā atmosfērā, lai iedrošinātu ikvienu, pat kautrīgāko dalībnieku uzdrīkstēties, tāpat kā tas notiek visos Ghetto Games pasākumos.

Atlases notiks:

•        Rēzeknē 18.02. Pieteikšanās no 31.01.-18.02.

•        Daugavpilī 19.02. Pieteikšanās no 31.02.-19.02.

•        Valmierā 21.02. Pieteikšanās no 31.01.-21.02.

•        Ventspilī 23.02. Pieteikšanās no 31.01.-23.02.

•        Liepājā 24.02. Pieteikšanās no 31.01.-24.02.

•        Saldū 25.02. Pieteikšanās no 31.01.-25.02.

•        Rīgā 03.03. Pieteikšanās no 31.01.-03.02.

Ghetto Faktors fināls notiks 21.04.2017 Rīgā.

Ghetto Faktora konkursa norises laiks ir 15.02.2017. - 21.04.2017.

Ghetto Faktors konkursa mērķi ir dot iedrošinājumu talanta atrašanai un attīstībai, sniegt iespēju konkursantam saskatīt perspektīvu mūziķa karjerai un iepazīstināt konkursantus ar mūzikas industrijas darboņiem un profesionāļiem. Tādējādi konkurss veicinās lielāku izpratni par attiecīgo jomu, sniedzot visiem dalībniekiem vienādas iespējas, kā arī attīstot kvalitatīvas un konkurētspējīgas mūzikas industrijas vidi Latvijā.

Uzvarētājam būs iespēja ierakstīt savu dziesmu profesionālā skaņu studijā, sadarbojoties ar Ghetto TV uzfilmēt šai dziesmai videoklipu, kā arī uzstāties Ghetto Games lielākajos sezonas pasākumos visā Latvijā 200 000 cilvēku lielai auditorijai. Savu dalību žūrijā un regulārās meistarklasēs apstiprinājuši Latvijā plaši zināmi un atzīti mūziķi un mūzikas industrijas vidē strādājoši speciālisti.

Ghetto Games ir lielākā ielu sporta un ielu kultūras kustība Austrumeiropā, kuras mērķis ir attīstīt cilvēkus fiziski un morāli. Ghetto Games pulcē ap 12 000 unikālo dalībnieku ik gadu un vairāk kā 200 000 skatītājus savos pasākumos un aktivitātēs. Tā ir platforma savu spēju pilnveidošanā neatkarīgi no izcelsmes, sociālās grupas, tautības, rases un politiskās pārliecības. Jauniešu veidotais saturs Ghetto TV sasniedz miljoniem skatītāju internetā un pasaules mediju vidē.

Ghetto Games atbalstītāji:

Partneri: Rīgas Dome, Rīgas Brīvosta, Latvijas Nafta  Sadarbības partneri: Latvijas universitāte,  LiveRīga,  Maxima, Sprite, adidas, LTSA,  Pronets, Mārtiņa Beķereja Atbalsta:Mangaļi,  ProBasketball, Sporta Punkts, Komanda,Būvniecības ABC, Latvijas Futbola federācija, Latvijas Florbola savienība, Veselības Fabrika, LGK atrakcijas, Skrīveru Saldumi, Armets, Forum Cinemas, Latvijas sporta federāciju padome

Pašvaldību atbalsts:Ventspils, Jūrmala,  Jēkabpils, Ikšķile, Cēsis, Alūksne, Krāslava, Smiltene Informē TV24, JCDecaux, Draugiem.lv TVNET, OK!, Otrkito, Kas Jauns, Sīrups, Pastaiga, Young.lv, Sportacentrs.com, Sporta avīze, Capital.fm

Informāciju sagatavoja:

Laura Dabare

Ghetto Media house līdere

tālr. +37129855688; Filipīnās (977 7536 831)

Ceturtdiena, 16 Februāris 2017 16:13

Vokālās mūzikas konkursa “Ghetto Faktors” atlase Jēkabpilī

Informācijas avots:

Ghetto Faktors ir vokālās mūzikas konkurss ar devīzi ''Seko savam sapnim!'' Projekta mērķis ir, izmantojot Ghetto Games sniegto platformu un iespējas, palīdzēt visiem dalībniekiem attīstīt un pilnveidot dažādas ar mūziku saistītas prasmes.

Pirmo reizi konkursa atlase notiks arī Jēkabpilī, Krustpils kultūras namā, 17.februārī. Uz atlasi tiek gaidīti talantīgi dziedātāji, kuri gatavi izpildīt pašizvēlētu, iepriekš sagatavotu dziesmu a capella. Reģistrēšanās konkursam- PAGARINĀTA līdz 17. februārim interneta vietnē www.ghettofaktors.lv Dalībniekus nākamajam atlases posmam, kurš notiks Rīgā, mūzikas klubā First Dacha, atlasa žūrija. Konkursa pusfinālā ir iespēja iekļūt 30 dalībniekiem, bet finālā 10 dalībniekiem.

Konkursa uzvarētājam būs iespēja ierakstīt savu dziesmu profesionālā skaņu studijā, uzfilmēt šai dziesmai videoklipu, uzstāties Ghetto Games rīkotajos sezonas lielākajos pasākumos kā arī sadarboties ar plaši atpazīstamiem mūziķiem un mūzikas industrijas profesionāļiem.

“Ghetoo Faktors” konkursa atlasi Jēkabpilī finansiāli atbalsta Jēkabpils pilsētas pašvaldība.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Gādmane
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļas
Jaunatnes lietu speciāliste

Piektdiena, 27 Janvāris 2017 04:36

Izdod starptautisku žurnālu par darbu ar jaunatni

Informācijas avots:

19.- 20. Janvārī Lietuvā, Viļņā notika akadēmiskā konference par darbu ar jaunatni, uz kuru devās Jēkabpils pilsētas pašvaldības sabiedrisko attiecību nodaļas jaunatnes lietu speciāliste Ieva Gādmane, kā arī Jēkabpils Bērnu un jauniešu centra vizuālās, vides un jaunatnes lietu izglītības metodiķe Elīna Puķe.

Konferences mērķis bija turpināt darbu pie starptautiska akadēmiska jaunatnes darbam veltīta žurnāla izdošanas (Academic Journal for Open Youth Work), un tā ir daļa no ilgtermiņa sadarbības projekta, kuru finansē Eiropas Savienības neformālās izglītības programma Erasmus+. Žurnālu plāno izdot divas reizes gadā. Pirmais žurnāla izdevums ir tapis un tajā publicēti pētījumi, kritiska analīze, raksti un pieredzes stāsti, kurus apkopojuši gan jaunatnes darbinieki, gan akadēmiķi un pētnieki. Projektā piedalās partneri no Lietuvas, Latvijas, Zviedrijas, Islandes, Norvēģijas, Rumānijas, Austrijas un Lielbritānijas, lai, kopā mācītos, iepazītu jaunatnes darba pieredzi dažādās valstīs un izdotu starptautiskam jaunatnes darbam veltītu akadēmisku žurnālu.

Konferencē tika runāts par Jaunatnes politikas ietekmi uz jauniešu darbu, jauniešu iesaisti, jaunatnes darbinieku apmācībām un izglītību, kopīgā atrašanu starp teoriju un praksi, jauniešu kultūru, brīvā laika pavadīšanas iespējām un virtuālo jaunatnes darbu. To vadīja atzīti Universitāšu profesori un jaunatnes darba praktiķi no Lielbritānijas Norvēģijas, Nīderlandes, Grieķijas, Somijas, Polijas un Lietuvas.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Gādmane
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļas
Jaunatnes lietu speciāliste
Tālr. +371 25906344
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Trešdiena, 25 Janvāris 2017 12:37

Jauniešiem iespēja pieteikties ikgadējām ERGO stipendijām

Informācijas avots:

Jaunieši, kuri palikuši bez vecāku gādības un kuriem nepieciešams atbalsts studijām, līdz 1. martam aicināti iesniegt pieteikumus studiju stipendijām, ko katru gadu sadarbībā ar „Vītolu fondu” piešķir apdrošināšanas sabiedrība ERGO. Šīs stipendijas tiek piešķirtas kā atbalsts studiju gaitās tiem aktīvajiem un centīgajiem jauniešiem, kuri ierobežotu apstākļu dēļ var zaudēt iespēju pilnvērtīgi pievērsties studijām.

Apritējuši jau 15 gadi, kopš ERGO piešķir šīs stipendijas, un šajā laikā atbalstīti 69 studējošie gan bakalaura, gan maģistra programmās. Apdrošināšanas kompānija ERGO līdz šim stipendijām ziedojusi vairāk nekā 200 000 eiro, nodrošinot, ka stipendiāti visu studiju laiku ik mēnesi saņem 150 eiro kā atbalstu augstākās izglītības iegūšanai.

„Mēs turpinām ERGO stipendiju programmu, jo redzam, ka tai ir būtiska nozīme to jauniešu dzīvē, kuri, lai gan saskārušies ar skarbo likteni – vecāku atbalsta zaudējumu, ir neatlaidīgi un izvēlējušies tiekties uz izaugsmi un mācīties. Stipendija viņiem ir atbalsts ikdienas gaitās vai papildu finansējums studiju izdevumu segšanai. Priecājamies, ka daudzi no viņiem gūst lieliskus panākumus savā turpmākajā dzīvē un karjerā, gan esot starp labākajiem savās augstskolās, gan gūstot panākumus darba dzīvē,” stāstaIngrīda Ķirse, ERGO valdes locekle Baltijas valstīs.

Pašlaik stipendiju saņem 17 jaunieši, kuri studē Latvijas augstskolās, tostarp Latvijas Universitātē, Vidzemes Augstskolā, Rīgas Stradiņa universitātē, Liepājas Universitātē, Rīgas Tehniskajā universitātē, Daugavpils Universitātē, Ventspils Augstskolā, Latvijas Lauksaimniecības universitātē dažādās jomās, apgūstot sociālās zinātnes, biznesa vadību, humanitārās zinātnes, datorzinātnes, medicīnu un citas jomas. Šie jaunieši nāk no dažādām Latvijas vietām, t.sk. no Gulbenes, Kuldīgas, Daugavpils, Jelgavas, Siguldas, Rīgas u.c.

ERGO stipendijas piešķir sadarbībā ar nodibinājumu „Vītolu fonds”, un to mērķis ir atbalstīt bāreņus, kuri palikuši bez abiem vai kāda no vecākiem un kuriem atbalsts ir nepieciešams visvairāk. Galvenie kritēriji stipendijas piešķiršanai ir labas sekmes, aktīva sabiedriskā darbība, kā arī patiesa vēlme studēt. Liela nozīme vērtēšanas procesā ir jauniešu rakstītajai motivācijas vēstulei, pēc kuras iespējams vērtēt viņu pasaules redzējumu un attieksmi pret dzīvi.

ERGO stipendijai var pieteikties valsts apgādībā esoši bāreņi, kuri uzņemti kādā no Latvijas augstskolām pilna laika studiju programmā. Uz atbalstu var pretendēt ne vien pirmo, bet arī vecāku kursu studenti, kā arī topošie maģistranti jebkurā studiju programmā.

Vairāk informācijas par pieteikšanos stipendijām: www.vitolufonds.lv

Papildu informācijai:

Inese Kronberga

ERGO komunikācijas vadītāja

Tālrunis: 67081941; mob.t. 29215409

E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ja tevi interesē policista profesija un vēlies uzzināt, kā policisti atklāj noziegumus un aiztur ļaundarus, kā arī rūpējas par iedzīvotāju drošību, esi laipni aicināts piedalīties Ēnu dienā šī gada 15.februārī.

Policista profesija ir viena no interesantākajām profesijām. Atnākot un iepazīstot policista darbu, uzzināsi cik tas ir daudzveidīgs, atbildīgs un vajadzīgs cilvēkiem. Piedaloties Ēnu dienā, varēs uzzināt daudz jauna par šo profesiju, iepazīties ar policijas uzdevumiem, iejusties policista lomā, apskatīt autotransportu un ekipējumu. Atceries, lai, kļūtu par policistu ir labi jāmācās, aktīvi jāsporto, jāmīl darbs un cilvēki. 

Tie, kas vēlās piedalīties Ēnu dienā, lūgums līdz šī gada 10.februārim pieteikties un informēt par savu dalību atbildīgās Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes iecirkņu kontaktpersonas:

Jelgavas iecirknis – Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jelgavas iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas vecākā inspektore J.Visocka,

tālrunis – 63004267 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Jēkabpils iecirknis – Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Jēkabpils iecirkņa Kārtības policijas nodaļas priekšnieks R.Bērziņš,

tālrunis – 65202604 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Aizkraukles iecirknis – Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes Aizkraukles iecirkņa

Kārtības policijas nodaļas priekšnieks G.Strazdiņš

tālrunis 65102504 This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Uz tikšanos Ēnu dienā!

 

Informāciju sagatavoja:

Ieva Sietniece

Valsts policijas

Zemgales reģiona pārvaldes

vecākā speciāliste

Tālr. 63004302, 20293472

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ceturtdiena, 19 Janvāris 2017 04:53

Sākusies Ghetto Games ekspedīcija Filipīnās

Informācijas avots:

Ghetto Games komanda 8 cilvēku sastāvā ir devusies uz Filipīnas galvaspilsētu Manilu, lai pētītu vietējās ielu sporta aktivitātes, vadītu basketbola un ielu deju treniņus, kā arī tiktos ar vietējiem līderiem, lai veidotu pasaules mēroga ielu sporta un kultūras kopienu.

Ghetto Games līderis Raimonds Elbakjans: “Mēs uzrunājam cilvēkus, kuri savu dzīvi velta urbānajai kultūrai un nelabvēlīgajām apkaimēm. Mēs stāstām par savu pieredzi un iedvesmojamies no viņu, lai veidotu pasaules mēroga ielu sporta un kultūras kopienu, izveidojot īpašu interneta platformu.”

Ghetto vasaras akadēmijas līdere Sanda Brūna: “Ghetto Games akadēmija, kurā iespējams apgūt dažādas iemaņas un piedalīties mūsu pasākumu organizēšanā, ir atvērta jauniešiem no visas pasaules. Šobrīd strādājam pie tā, lai arī citu valstu pilsētu pašvaldības atbalstītu vietējos līderus, kuri vēlas pārņemt Ghetto Games praksi, organizējot ielu sporta pasākumus nelabvēlīgās apkaimēs, pozitīvi ietekmējot tajās augošo jaunatni.”

Ghetto Football līderis Antons Semeņaks, kurš Ghetto Games sastāvā devies uz Manilu, atzīst, ka ir liels prieks par pirmo tikšanos ar šo pilsētu, un emocijas, redzot Āzijas kontrastus, ļoti iedvesmo. Jaunais līderis atzīst, ka šeit jūtas kā atgriežoties savas bērnības Rēzeknē.

Ekspedīcijas vlogam iespējams sekot Ghetto TV kanāla vietnē www.youtube.com (ej.uz/a9v9). Komanda aicina Latvijas iedzīvotājus uzdot jautājumus un rakstīt ieteikumus komentāros, kā arī e-pastā This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.!

 

Ghetto Games ir lielākā ielu sporta un ielu kultūras kustība Austrumeiropā, kuras mērķis ir attīstīt cilvēkus fiziski un morāli. Ghetto Games pulcē ap 12 000 unikālo dalībnieku ik gadu un vairāk kā 200 000 skatītājus savos pasākumos un aktivitātēs. Tā ir platforma savu spēju pilnveidošanā neatkarīgi no izcelsmes, sociālās grupas, tautības, rases un politiskās pārliecības. Jauniešu veidotais saturs Ghetto TV sasniedz miljoniem skatītāju internetā un pasaules mediju vidē.

Ghetto Games atbalstītāji:

Partneri: Rīgas Dome, Rīgas Brīvosta, Latvijas Nafta  Sadarbības partneri: Latvijas universitāte,  LiveRīga,  Maxima, Sprite, adidas, LTSA,  Pronets, Mārtiņa Beķereja Atbalsta:Mangaļi,  ProBasketball, Sporta Punkts, Komanda,Būvniecības ABC, Latvijas Futbola federācija, Latvijas Florbola savienība, Veselības Fabrika, LGK atrakcijas, Skrīveru Saldumi, Armets, Forum Cinemas, Latvijas sporta federāciju padome

Pašvaldību atbalsts:Ventspils, Jūrmala,  Jēkabpils, Ikšķile, Cēsis, Alūksne, Krāslava, Smiltene Informē TV24, JCDecaux, Draugiem.lv TVNET, OK!, Otrkito, Kas Jauns, Sīrups, Pastaiga, Young.lv, Sportacentrs.com, Sporta avīze, Capital.fm

 

Informāciju sagatavoja:

Laura Dabare

Lai popularizētu inženierzinātnes un sniegtu iespēju skolēniem apliecināt zināšanas matemātikā, fizikā, ķīmijā un informātikā, Rīgas Tehniskās universitātes Inženierzinātņu vidusskola (RTU IZV) aicina 9. klases skolēnus pieteikties 3 atklātajai inženierzinātņu olimpiādei.

Olimpiāde norisināsies divos posmos. Pirmajā posmā skolēniem neklātienē no 1. līdz 15. februārim IZV mājaslapas www.izv.lv sadaļā «Inženierzinātņu olimpiāde» būs jāizpilda tiešsaistes tests, kurā būs 50 jautājumu. Skolēni, kuri būs pareizi atbildējuši vismaz uz 35 jautājumiem, saņems uzaicinājumu piedalīties otrajā posmā, kas norisināsies 25. februārī klātienē RTU IZV telpās, Rīgā, Kronvalda bulvārī 1. Šajā posmā skolēniem būs jārisina dažādi ar inženierzinātnēm saistīti uzdevumi. Olimpiādes rezultāti tiks publicēti 3. martā skolas mājaslapā.

Olimpiādes noslēgums un uzvarētāju apbalvošana notiks 18. martā RTU Inženierzinātņu vidusskolā. Skolēni, kuri būs ieguvuši godalgotas vietas, tiks uzņemti skolā bez iestājpārbaudījuma, viņiem tiks nodrošinātas no skolas budžeta līdzekļiem finansētas mācības, kā arī vērtīgas balvas.

Šogad mācības RTU Inženierzinātņu vidusskolā uzsākuši astoņi jaunieši – pagājušā gada atklātās inženierzinātņu olimpiādes uzvarētāji – no Rīgas, Cēsīm, Jūrmalas, Daugavpils, Madonas, Līvāniem.

Pagājušajā gadā tiešsaistes testu pildīja aptuveni 500 skolēnu, savukārt uz otro posmu klātienē tika uzaicināti 120 skolēni.

Olimpiādes nolikums: goo.gl/J4uVuu.

Papildu informācija:

Gunita Romanovska,

RTU IZV direktora vietniece

Tālr. 26828663

E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Jauniešiem bezdarbniekiem vecumā no 15 līdz 24 gadiem, kuriem nav profesionālās izglītības vai kuri līdz šim nav strādājuši, Nodarbinātības valsts aģentūra (NVA) arī šogad piedāvā iespēju piedalīties nākotnes profesijas izvēles pasākumā "Darbnīcas jauniešiem", kas tiek īstenots Eiropas Savienības (ES) fondu projekta „Jauniešu garantijas” ietvaros. Sešu nedēļu laikā izglītības iestādē jaunietis var iepazīt trīs profesionālās izglītības programmas, katrai no tām veltot divas nedēļas. Piedaloties teorētiskajās un praktiskajās nodarbībās, jaunietis uzzina katras profesionālās izglītības programmas specifiku un iegūst pirmo profesionālo pieredzi, lai vēlāk varētu izvēlēties tieši viņam piemērotu turpmākās izglītības un profesionālās darbības jomu.

Apmācības notiek klātienē katru darba dienu - ne mazāk kā 6 akadēmiskās stundas dienā. Lielākā daļa mācībām atvēlētā laika tiek pavadīta praktiskās nodarbībās, bet teorijai tiek veltīts ne vairāk kā 40% mācību laika, veicinot izpratni par profesijas specifiku un prasmēm, kuras tiek iegūtas mācību laikā. Pasākuma dalībnieks saņem stipendiju – 60 eiro mēnesī (jaunietis ar invaliditāti – 90 eiro) proporcionāli iesaistes dienām.

Ja jaunieša deklarētā dzīvesvieta atrodas divdesmit un vairāk kilometru attālumā no mācību norises vietas, pasākuma laikā viņš var saņemt mobilitātes pabalstu līdz 100 eiro apmērā, ņemot vērā katra mēneša faktiskās transporta izdevumu izmaksas. Nepieciešamības gadījumā izglītības iestāde jaunietim bezdarbniekam pasākuma laikā nodrošina izmitināšanu dienesta viesnīcā.

Pasākuma “Darbnīcas jauniešiem” dalībniekiem ir iespēja iepazīties ar tādām profesionālās izglītības programmām kā, piemēram, datorsistēmu tehniķis, grāmatvedis, elektromontieris, inženierkomunikāciju montētājs, galdnieks,  ēku celtnieks,  mūrnieks, namdaris, remontatslēdznieks, automehāniķis, lokomotīvju saimniecības tehniķis, lietvedis, informācijas ievadīšanas operators, klientu apkalpošanas operators, mazumtirdzniecības komercdarbinieks, pavārs, konditors, frizieris, viesmīlības pakalpojumu speciālists, apdares darbu strādnieks un citas. Detalizētāka informācija par pasākumu „Darbnīcas jauniešiem” , kā arī visu izglītības iestāžu un programmu saraksts izlasāms NVA mājaslapā.

Lai piedalītos „Darbnīcās jauniešiem”, jaunietim bezdarbniekam jāreģistrējas NVA filiālē, jāapmeklē ES fondu projekta „Jauniešu garantijas” karjeras konsultants un jāizsaka vēlme iesaistīties šajā pasākumā. Karjeras konsultants jaunietim palīdzēs izvēlēties trīs viņam vispiemērotākās profesijas un līdz ar to trīs profesionālās izglītības programmas dalībai pasākumā “Darbnīcas jauniešiem”. Saņemot NVA filiālē norīkojumu, 10 darba dienu laikā jaunietim jāierodas izglītības iestādē, kas piedāvā izvēlētās profesionālās izglītības programmas, un jāuzsāk iepazīšanās ar profesijām.

Pēc dalības pasākumā “Darbnīcas jauniešiem” jaunietis viņam piemērotāko un darba tirgū pieprasītu profesionālo kvalifikāciju var iegūt NVA ES fondu projekta “Jauniešu garantijas” pasākumā „Profesionālās tālākizglītības un profesionālās pilnveides izglītības programmu īstenošana” vai Valsts izglītības attīstības aģentūras (VIAA) īstenotajā ES fonda projektā “Sākotnējās profesionālās izglītības programmu īstenošana Jauniešu garantijas ietvaros”.

2016.gadā pasākumā “Darbnīcas jauniešiem” bija iesaistījušies 649 jaunieši.

ESF projekta „Jauniešu garantijas” Nr.7.2.1.1/15/I/001 atbalsta pasākums „Darbnīcas jauniešiem”

Projekts līdzfinansēts Jaunatnes nodarbinātības iniciatīvas ietvaros

 

Page 1 of 16