Mākslas biedrība „Octopus art projects” aicina pieteikties bērnus un jauniešus mākslas meistarklasēm.
Meistarklases notiks 21., 22., un 23.jūlijā no plkst. 10.00 līdz 14.00 Augšzemes ielā 35 Aknīstē.
Aknīstes pilsētas un novada bērniem tiek piedāvātas 4 radošās mākslas meistarklases profesionālu,
starptautisku atzinību guvušu mākslinieku vadībā. Ikvienam bērnam vecumā no 9 līdz 16 gadiem ir iespēja bez dalības maksas piedalīties daudzveidīgās radošajās darbnīcās, kā arī saņemt konsultācijas, padomus, apgūt
jaunas prasmes un gūt jaunus priekšstatus par profesionālu mākslu. Meistarklasēs varēs iegūt vai papildināt prasmes atšķirīgu mākslas veidu un tehniku pielietojumā. Visas radošās meistarklases notiks 4 stundas dienā.
Tiek piedāvātas 4 meistarklases:
1) Animācijas veidošanas meistarklase pie Justīnes Lūces.
Mākslinieces Justīnes Lūces “Animācijas darbnīcā” tiks veidota animācijas filma par “Skaisto Latvijas dabu”.
Darbnīcas dalībnieki iejutīsies scenārista, režisora, mākslinieka un skaņotāju profesijās.
2) Tēlniecības un veidošanas meistarklase pie Laura Vītoliņa.
Tēlniecības darbnīcas pamatā būs veidošana no māla un dažādu formu liešana ģipsī. Bērni varēs iepazīt veidošanas un formēšanas pamatus, kā arī to, kādi instrumenti ir nepieciešami, lai to darītu. Bērni apgūs
ģipša liešanu formās un formas pēcapstrādi.
3) Kolāžu veidošanas meistarklase pie Andas Poikānes. Meistarklasē paredzēta dažādu zīmēšanas materiālu izmēģināšana, skiču un zīmējuma izgatavošana, pievienojot jaunas izgatavotas krāsainas detaļas no preses
izdevumu lapām, krāsainiem papīriem un uz vietas dabā atrastiem materiāliem.
4) Glezniecības meistarklase pie Pētera Sidara
Laikmetīgas mākslas meistarklasē paredzēti laikmetīgās mākslas definīciju skaidrojumi, sarunas, tendenču konstatējumi, diskusijas, dažādu materiālu izmēģināšana, pielietojums, kā arī starpdisciplināru projektu
ideju attīstība.
Visu meistarklašu ietvaros paredzēti dažādi praktiski uzdevumi gan grupās, gan individuāli, kā arī diskusijas ar meistarklašu vadītājiem un dalībniekiem. Plānotajās sarunās tiks diskutēti teorētiski un praktiski mākslas
aspekti, iegūstot pasniedzēja komentārus un viedokli. Meistarklašu dalībnieki pieredzēs visas mākslas darba radīšanas un attīstības fāzes: no idejas rašanās līdz idejas realizācijai, jo īpaši akcentējot dažādu tehniku apguvi.
Projekts tiek īstenots „Latvijas Valsts mežu finansētās Zemgales kultūras programmas 2017” ietvaros ar Valsts kultūrkapitāla fonda un Zemgales Plānošanas reģiona atbalstu.
Organizatori nodrošina telpas un nepieciešamos materiālus meistarklasēm.
Ēdināšana dalībniekiem netiek nodrošināta.
Bērniem, kas vēlas piedalīties meistarklasēs, nav jābūt priekšzināšanām mākslas jomā.
Pieteikšanās līdz 2017.gada 15.jūlijam, aizpildot pieteikuma veidlapu un to nosūtot pa e-pastu: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
Projekts tiek īstenots „Latvijas Valsts mežu finansētās Zemgales kultūras programmas 2017” ietvaros ar Valsts kultūrkapitāla fonda un Zemgales Plānošanas reģiona atbalstu.

Trešdiena, 28 Jūnijs 2017 13:16

Jēkabpils jauniešu domes pilsētas svētku turnīrs

Informācijas avots:

Šogad Jēkabpils pilsētas svētku kulminācija būs 8.jūlijā. Svētku laikā norisināsies visdažādākās aktivitātes un kultūras pasākumi, kuros katrs jēkabpilietis vai pilsētas viesis varēs atrast kādu nodarbi. Arī Jēkabpils Jauniešu dome sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību un Kultūras pārvaldi gādās par aktīvu izklaidi un spilgtām emocijām.

“Piešķir emocijām spēku!” Ar šo moto turpinām vasaras sezonu un aicinām ikvienu aktīvi iesaistīties un piedalīties, lai padarītu šo vasaru neaizmirstamu!

Nu jau otro gadu T/C “Sēlija” stāvlaukumā norisināsies JJD līgas 1. posms trijos sporta veidos: strītbolā, ielu futbolā, ielu florbolā. Strītbola turnīrs norisināsies divās grupās- U-16 un U-16+

Reģistrācija no plkst. 10:00 līdz 10:50. Dalības maksa- 3 eur no katra komandas spēlētāja. Pasākuma atklāšana plkst. 11:00

Aicinām piedalīties arī “Sakuras” trīspunktu metienu konkursā un iegūt garšīgas balvas!

Par muzikālo veidolu visas dienas garumā rūpēsies pasākuma oficiālais DJ’s, kamēr veselīgu konkurenci, intrigu un sportisku atmosfēru uzturēs kāds īpašs viesis!

Paldies atbalstītājiem:

Jēkabpils pilsētas pašvaldība, Kultūras pārvalde, “Gefa”, “Rītausma”, “Citruss”

Seko līdzi jaunākajai informācijai Twitter un Instagram kontos- @jauniesudome

Kontakti uzziņām:

Jēkabpils pilsētas pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste

Ieva Gādmane:

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tālr.: 25906344;

Informāciju sagatavoja:

Madara Lasmane

This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Ceturtdiena, 25 Maijs 2017 09:00

Noslēgusies Jēkabpils Jauniešu diena 2017

Informācijas avots:

Jēkabpils Jauniešu dome sadarbībā ar lielāko ielu sporta un kultūras organizāciju „Ghetto Games”Jēkabpils stadionā „Vārpa” jau 7. reizi pēc kārtas piedzīvoja Jēkabpils jauniešu dienu ’17 ar saukli „Piešķir emocijām spēku!”

Jēkabpiliešu “Karaļi” Jegors Trofimovs, Vladislavs Ļibiks, Rolands Prohorovs, Vladislavs Ščogoļevs trimumfēja Ghetto Football U16 grupā.

“Ghetto Games” vasaras sākuma sezonas pirmajā izbraukuma pasākumā jaunieši sacentās 11 dažādos sporta veidos: 41 komanda ielu basketbolā, 29 ielu florbolā un 26 ielu futbolā, no kurām labākie Ghetto basket bija U12 Pipari (Rīga), U14 Ziepes (Krāslava), U16 3-1 (Rīga), 17+ Unisports (Madona).

Ghetto Florbolā labākie U16 grupā ir VPM (Ogre), vecākajā - “Grandu”grupā spēcīgie puiši no Rīgas 1. Tālmācības vidusskolas. Futbolā jaunākajā grupā uzvarēja “Karaļi”, savukārt U17 grupā “TGK” (Rīga) un Jēkabpils komanda "Edmonda zvaigznes" (Vitālijs Kudrašovs, Ēriks Kalvāns, Žamieļs Skopenko, Daniels Skopenko) izcīnīja 3.vietu.

Savukārt Jēkabpils skeitparkā amatieri un profesionāļi rādija savas prasmes skrituļslidošanas meistara Nila Jansona organizētajās ekstrēmās skrituļslidošanas (inline) sacensībās. Uzkarsušajā laukumā sacentās arī BMX braucēji, „Ghetto Games Festivāla Ventspilī” organizatora Toma Siliņa vadībā.

Amatieru grupā skrituļslidās uzvarēja: 1.vieta Markuss Bērziņš, 2.vieta Marks Ulinskis, 3.vieta Kristafons Rudzāns. Meistaru grupā 1.vieta Niklāvs Katlavs, 2.vieta Tomass Meženiks, 3. vieta Raimonds Prīnis. Par triku meistaru tika apbalvots Danijs Ješčenko. Savukārt BMX meistraru klasē godalgotās vietas ieguva: 1.vieta Jurijs Harlamovs, 2.vieta Ralfs Plekšs 3.vieta Renāts Dmitrijevs. BMX meistaru grupā: 1.vieta Tomass Grīnbergs, 2. vieta Aigars Krjukovs, 3.vieta Mārtiņš Strazdiņš Par triku meistaru tika atzīts Ralfs Plekšs.

Šīs sezonas jaunums ir Skill BITE challenge meistarības trase, kurā pārbaudīt savu fizisko sagatavotību un izturību, lai sevi stiprinātu basketbola laukumos. Uzvarētāji U16 grupā: Evija Frīdenberga (00:54:00), savukārt U17 komandā Kārlis Vanags (01:00:40). Abi jaunieši, 3. augustā cīnīsies superfinālā Rīgā.

Kārlis Vanags, “Bite Skill Challenge” Jēkabpils posma 17+ grupas uzvarētājs: “Piedalījos “Bite Skill Challenge” trasē, jo man bija liela motivācija un vēlme uzvarēt, turklāt es jutu, ka varu būt labākais savā grupā. Un jo vairāk Tu piedalies sportiskajās aktivitātēs, jo lielāks gandarījums pašam. Sportojot tiek uzlabota veselība, fiziskā forma un Tu parādi, ka esi nodarbināts cilvēks. Sportojot tiek uzlabota veselība, fiziskā forma un Tu parādi, ka esi nodarbināts cilvēks. Jēkabpilī sportošanas iespējas šobrīd ir daudz, jo mums ir sava sporta skola, kura piedāvā ļoti daudz sporta veidus – sākot ar basketbolu, volejbolu un futbolu, beidzot ar galda tenisu, vieglatlētiku un autosportu. Jēkabpilī norisinās ar daudz sacensības vieglatlētikā un citos sporta veidos, kā arī norisinās sacensības starp skolām. Ir sporta zāles, Sporta nams, stadions, kur var trenēties un labi pavadīt laiku – gan iekštelpās, gan arī ārā.”

Nākamā iespēja eksperimentēt ceļā uz izcilību “Bite Skill Challenge” meistarības trasē ir 27.maijā Ogrē, 22.jūlijā Cēsīs un Krāslavā, 5.augustā Bauskā, 12. augustā Saldū un 26. augustā Kuldīgā.

Par balvām rūpējās pasākuma galvenie sponsori - MAXIMA, LAIMA, Mangaļi, kā arī Jēkabpils uzņēmēji “SIA DIŽMEŽS, SIA SILPEC, Peintbola klubs "X3M", "RIPO AISK", "Margret."

Pasākuma apmeklētājiem bija arī iespēja iegūt balvas - galda tenisa, galda hokeja, dambretes un citos sporta veidos, kā arī izklaidēties Bumbumba.lv - burbuļfutbols.

Atvilkt elpu varēja baudot „Ghetto Burger” gardās uzkodas un Jēkabpils Jauniešu domes ierīkotajās atpūtas zonā ar īpaši dizainētiem JJD atpūtas krēsliem.

Seko līdzi jaunākajai informācijai JJD un Ghetto Games Facebook lapās, Instagram un Twitter kontos – @jauniesudome un @ghettogames.

Jēkabpils jauniešu dienu finansiāli atbalsta Jēkabpils pilsētas pašvaldība.

Saistīta ziņa: Foto: Jēkabpils Jauniešu diena 2017/Ghetto Games

Ceturtdiena, 11 Maijs 2017 20:06

JĒKABPILS JAUNIEŠU DIENA 2017

Informācijas avots:

Jēkabpils jauniešu dome ielūdz uz pasākumu- Jēkabpils Jauniešu diena 2017!

Šī gada 20.maijā Jēkabpils stadionā „Vārpa” Jēkabpils jauniešu dome sadarbībā ar Latvijā lielāko ielu sporta un kultūras organizāciju „Ghetto Games”, Jēkabpils bērnu un jauniešu centru un biedrību “13.Pirmdiena” pārsteigs un liks tavai elpai aizrauties.

Pēc sporta turnīriem un radošajām aktivitātēm stadionā „Vārpa”, jauniešu dienas noslēgums Jēkabpils Mežaparkā, sadarbībā ar biedrību “Austrumlatvijas jaunatnes sporta klubs”, Jēkabpils veikparku un “Ghetto games”.

„Piešķir emocijām spēku!”. ar šādu saukli Jēkabpils jauniešu dome aicina ikvienu kļūt par daļu no pasākuma, kas būs tikai sākums vasaras sezonas pasākumiem un nebeidzamajiem piedzīvojumiem.

Turnīri norisināsies 11 dažādos sporta veidos: ielu basketbolā, ielu futbolā, ielu florbolā, pludmales volejbolā, kā arī Ghetto workout ielu vingrošanā. Skeitparkā ekstrēmās skrituļslidošanas (inline) sacensības, kuras organizēs viens no pasaules labākajiem skrituļslidošanas meistariem- Nils Jansons, savukārt BMX sacensības norisināsies viena no „GhettoGames Festival” organizatora Toma Siliņa vadībā. Par atmosfēru un skatītāju aktivitāti rūpēsies Mārtiņš Kapzems.

Pasākuma apmeklētājiem būs iespēja izcīnīt balvas arī galda tenisa, galda hokeja, dambretes un novusa turnīros neatkarīgi no vecuma un dzimuma. Pozitīvu atsauksmju un jautrības motivēti, arī šogad Jēkabpilī Bumbumba.lv- burbuļfutbols.

Iespēja apmeklēt radošo darbnīcu stūrīti un foto būdu, ko šogad nodrošina Jēkabpils bērnu un jauniešu centrs, kā arī jauniešu biedrība “13.Pirmdiena”. Foto no Jēkabpils jauniešu dienas 2017 kopā ar draugiem būs lieliska piemiņa ko saglabāt.

Būs arī iespēja atvilkt elpu vai baudīt „Ghetto Burger” uzkodas Jēkabpils Jauniešu domes ierīkotajās atpūtas zonās ar īpaši dizainētiem JJD atpūtas krēsliem.

Pasākumu uzraudzīs „Ghetto Games” daddy Raimonds Elbakjans. Pārsteigs muzikālie priekšnesumi Ghetto Faktora dalībnieku izpildījumā, par muzikālo noformējumu rūpēsies Ghetto galvenais DJ– GetDizzy. Kas norisināsies pasākuma atklāšanā? To uzzināsiet jau 20.maijā!

Reģistrēšanās turnīriem- plkst. 10:00, savukārt Jauniešu dienas atklāšana plkst. 11:00. Sporta spēļu nolikumi divas nedēļas pirms pasākuma būs pieejami Jēkabpils jauniešu portālā– www.jekabpils-jauniesi.lv.

Pēc sporta turnīriem stadionā, apmeklētāji aicināti uz Jēkabpils Mežaparku, kur plkst.18:00 norisināsies orientēšanās pasākums “Sevis iepazīšana citā vidē bērniem un jauniešiem”, ko organizē biedrība “Austrumlatvijas jaunatnes sporta klubs”. Bet jau plkst.19:00 Veikparkā pie Radžu ūdenskrātuves. „Jam n chill Jēkabpils Mežaparkā”. Sacensību garu nomainīs atelpas brīdis, kad varēs baudīt dienas noslēgumu vasarīgā garā kopā ar draugiem. Vakara gaitā norisināsies šļakatu un adrenalīna pilnas aktivitātes- veikborda braucieni un waterjump BMX lēcieni ūdenī. Uz pasākumu aicināts ikviens veikborda un BMX piekritējs.

Jēkabpils jauniešu dienu Jēkabpilī finansiāli atbalsta Jēkabpils pilsētas pašvaldība.

Uz tikšanos jau 20.maijā, lai piešķirtu emocijām spēku!

Seko līdzi jaunākajai informācijai Jēkabpils jauniešu domes un Ghetto Games Facebook lapās, Instagram un Twitter kontos– @jauniesudome un @ghettogames.

Kontakti uzziņām:

Jēkabpils pilsētas pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste Ieva Gādmane: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it., 25906344;

Jēkabpils Jauniešu dome: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Informāciju sagatavoja:

Anete Patrīcija Pavlova

Jēkabpils jauniešu dome

Otrdiena, 25 Aprīlis 2017 06:28

RTU Attīstības fonds izsludina prakses stipendiju konkursu

Informācijas avots:

Lai veicinātu studentu praktisko iemaņu papildināšanu un jaunu zināšanu apguvi izvēlētajā studiju jomā, kā arī izpratni par darba tirgu, Rīgas Tehniskās universitātes (RTU) Attīstības fonds sadarbībā ar vadošajiem nozaru uzņēmumiem aicina Latvijas augstskolu studentus un vidējo profesionālo izglītības iestāžu audzēkņus pieteikties prakses stipendiju konkursam «Pierādi sevi vasarā!».

Jauniešiem ir iespēja konkursa kārtībā iegūt prakses vietas nozares vadošajos uzņēmumos, kā arī 300 EUR ikmēneša stipendiju diviem vasaras mēnešiem – jūlijam un augustam. Pretendenti, kuru studiju specialitāte atbilst piedāvāto prakses vietu aprakstiem, aicināti līdz 14. maijam aizpildīt elektronisko pieteikuma anketu RTU Attīstības fonda mājaslapā — goo.gl/q55cgp.

Konkursa izvērtēšanas komisija izskatīs pieteikumus un piemērotākos pretendentus aicinās uz klātienes intervijām, kurās piedalīsies arī uzņēmumu pārstāvji. Lēmumu par konkursa uzvarētājiem, kuri iegūs apmaksātās prakses vietas, izvērtēšanas komisija pieņems ne vēlāk kā divu nedēļu laikā pēc notikušajām klātienes intervijām.

«RTU Attīstības fonds kopā ar sadarbības partneriem vasaras prakšu konkursu organizē jau piekto gadu. Esam gandarīti, ka dažādās jomās studējošajiem varam dot iespēju spert pirmos soļus savas profesionālās karjeras veidošanā. Piedaloties konkursā, students vasarā ne vien iegūst vērtīgu pieredzi, bet arī saņem stipendiju,» saka RTU Attīstības fonda izpilddirektors Artūrs Zeps.

Pozitīvi par konkursu «Pierādi sevi vasarā!» izsakās arī viena no pagājušā gada dalībniecēm Mairita Ezeriņa: «Šī bija lieliska iespēja praktiskā veidā pārbaudīt mācību iestādē apgūtās teorētiskās zināšanas. Praksē pavadītais laiks paliks atmiņā tikai ar tām labākajām emocijām. Esmu gandarīta par RTU Attīstības fonda piedāvāto iespēju, kas deva man ne tikai labu pieredzi, bet arī vērtīgu ierakstu CV.»

Prakses vietas šovasar piedāvā uzņēmumi SIA «Selva Būve», SIA «Rīgas ūdens», SIA «Kvist», SIA «Out Loud», SIA «PrimeraAir Nordic», SIA «Autobrava», SIA «Baltijas sporta auto», UAB Inter Krasta Latvijas filiāle.

Papildu informācija:

Edgars Ozolnieks

RTU Attīstības fonda projektu vadītājs

Tālr. 29421812

E-pasts: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

 

Pirmdiena, 03 Aprīlis 2017 08:12

Jēkabpils Jauniešu dome pieredzes apmaiņā apmeklē Siguldu

Informācijas avots:

Piektdien 31.martā Jēkabpils pilsētas pašvaldības jaunatnes lietu speciāliste un pārstāvji no Jēkabpils Jauniešu domes devās uz Siguldu, kur notika tikšanās ar jauniešiem un jaunatnes lietu speciālistiem no Siguldas, Saulkrastiem, Ikšķiles, Ogres, Cēsīm un Valmieras. Tikšanās notika projekta “3D” (Domā Domas Domē) ietvaros. Sadraudzības pēcpusdienas mērķis bija savstarpēja iepazīšanās, pieredzes apmaiņa, savas pilsētas jauniešu domes prezentēšana un sadarbības veidošana.

Tikšanās notika Siguldas jauniešu iniciatīvu centrā “Mērķis”. Viens no uzdevumiem bija pārrunāt kāda ir motivācija jauniešiem līdzdarboties pašvaldības aktivitātēs, organizēt pasākumus, akcijas un piedalīties brīvprātīgajos darbos. Jēkabpils jauniešu domes pārstāvji- Ralfs Siliņš, Nauris Ancāns un Valērija Rudikina- klātesošajiem prezentēja video un foto materiālus no iepriekš organizētiem pasākumiem, kā arī dalījās pieredzē, iespaidos un tajā, ar ko nodarbojas Jēkabpils jauniešu dome, un kā “atdzīvina” savas oriģinālās idejas. Izstāstīja ko Jēkabpilī dara jaunieši, kā attīsta savus talantus un kur jaunieši visbiežāk sastopami.

Vislielākais ieguvums, protams, ir jauni paziņas, kā arī iespēja uzzināt, kā strādā jauniešu domes citur Latvijā, kādus pasākumus organizē, un kā realizē savas idejas. Sadarbībā ir spēks, un ar savu gūto pieredzi jādalās, lai rastu jaunas idejas un turpinātu attīstīt sava darba kvalitāti.

Šodien, 28. martā, tiek paziņoti ZZ Čempionāta pusfinālisti, un kopumā par tiesībām startēt spēļu finālā sacentīsies rekordliels komandu skaits - 1220 klases. Latvijā vērienīgākajām skolēnu sporta un prāta spēlēm, draudzīgām sacensībām radošos uzdevumos un netradicionālos sporta veidos šogad kopumā reģistrējušās 1685 klases no visiem Latvijas reģioniem. 196 pieteikumi tika saņemti arī 1.-4. klašu grupā, kurām pirmo reizi 11 gadu laikā tika piedāvāta iespēja izmēģināt savas spējas ZZ Čempionātā. 

ZZ Čempionāta 11. sezonā aktīvākās izradījās Vidzemes skolas, no kurām saņemti 617 pieteikumi, savukārt 359 klases spēlēm pieteicās no Kurzemes reģiona un 277 klases – no Rīgas un Rīgas reģiona, bet Zemgales skolēni pieteica 241 klasi, Latgales – 192.

 

“Jau 11 gadus organizējam un atbalstām ZZ Čempionātu, un tas kļuvis par svētkiem ne tikai skolēniem un ģimenēm ar bērniem bet arī ikvienam “Tele2” darbiniekam. Cieņa, spēks, un izcilība ir trīs pamata vērtības, kas ir būtiskas ne vien kolektīva un ikvienas komandas darbībā. Šis mūsu korporatīvās sociālās atbildības solis palīdz veidot gaišu valsts nākotni un audzināt aktīvu un motivētu jauno paaudzi. ZZ Čempionāts ikvienam tā dalībniekam un atbalstītājam ļauj izprast savas stiprās puses, atklāt vēl neapzinātos talantus un, galvenais, uzdrīkstēties un nekad neapstāties pie sasniegtā. Man ir patiess prieks, ka šogad varam piedāvāt šādu iespēju vēl nepieredzēti lielam pusfinālistu lokam,” stāsta ZZ Čempionāta organizatoru “Tele2” valdes priekšsēdētājs Valdis Vancovičs.

No 1220 pusfinālistu komandām 540 klases dosies uz ZZ Čempionāta reģionālajiem pusfināliem, kas šogad norisināsies Daugavpilī 20.-21.aprīlī, Valmierā 27.-28.aprīlī un Liepājā 10.-11.maijā, kur komandas sadalīs savā starpā 126 ceļazīmes uz finālu. Turklāt pusfināli visas trijās pilsētās pārvērtīsies par īstiem pilsētas svētkiem un būs atklāti ne vien dalībniekiem, bet arī to atbalstītājiem un visiem pilsētas iedzīvotājiem. Apmeklēt pasākumus tiek aicināti ne vien sportiskā un aktīvā dzīvesveida piekritēji, bet arī pašmāju izpildītāju cienītāji - pusfinālu noslēgumā norisināsies bezmaksas koncerti.

ZZ Čempionāta 11. sezonas īpašais jaunums ir Digitālais pusfināls, kurā uzaicinājumu piedalīties saņēma 540 klases, no kurām 54 komandas varēs pretendēt uz ZZ Festivālā ceļazīmi, kas jau 27.maijā norisināsies Jūrmalas pludmalē. Arī pašiem mazākiem sākumskolas skolēniem šogad ir iespēja piedalīties spēļu pusfinālā, izmēģināt savus spēkus un iemācīties darboties kā viena vienota komanda, turklāt pretendējot uz vērtīgām balvām.

Iepazīties ar pilnu ZZ Čempionāta pusfinālistu sarakstu var no 28.marta plkst. 11.00 spēļu mājaslapā www.zzcempionats.lv. ZZ Čempionātu jau 11 gadus atbalsta un organizē telekomunikāciju uzņēmums “Tele2” un “Zelta Zivtiņa”. 2017.gadā pasākums norisinās sadarbībā ar draudzīgām pilsētām Jūrmalu, Valmieru, Daugavpili un Liepāju.

Plašāka informācija:

Jūlija Vasiļjeva, ZZ Čempionāta sabiedrisko attiecību speciāliste

E.: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Tel: 29413906

http://zzcempionats.lv

 

Tuvojas vasaras brīvlaiks un skolēniem, kuri vēlas vasaras brīvlaikā strādāt Jēkabpils pilsētā labiekārtošanas darbos no 28.marta līdz 30.martam ir iespēja pašvaldībā - Vienas pieturas aģentūrā, Brīvības ielā 120, pieteikties dalībai šajā pasākumā.

Nodarbinātības periods kā citus gadus ir vasaras brīvlaiks - no 1.jūnija līdz 31.augustam. Katrs skolēns drīkst strādāt vienu mēnesi pēc paša izvēles  jūnijā, jūlijā vai augustā. Šovasar pašvaldība plāno nodarbināt 50 skolēnus vasaras brīvlaikā: jūnijā 18, jūlijā 16, augustā 16.

Nodarbinātība tiek nodrošināta, ņemot vērā pieteikumu iesniegšanas secību. Primāri darbavietas tiek nodrošinātas Skolēniem, kuru ģimenes atbilst sociālās palīdzības saņemšanas kritērijiem (trūcīgas, maznodrošinātas, daudzbērnu ģimenes).

Skolēnam nodarbinātību atsaka, ja:

  1. pieteikums iesniegts vēlāk nekā noteiktais pieteikuma termiņš;
  2. Skolēns ir jaunāks par 15 gadiem vai vecāks par 20 gadiem;
  3. Skolēns nemācās nevienā izglītības iestādē;
  4. Skolēns nav deklarēts Jēkabpils pilsētas pašvaldības administratīvajā teritorijā;
  5. pieteikumu skaits ir lielāks, nekā iespējamās darbavietas.

Saimnieciskās nodaļas vadītāja vietniece   

 I.Vārna

Page 1 of 18