Pirmdiena, 20 Februāris 2017 08:33

Jēkabpils tirgū atsavina lielu daudzumu cigaretes

Informācijas avots:
Jēkabpils policija, veicot reidu pilsētas tirgū, atsavināja 4060 nelegālo cigarešu. Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes galvenā speciāliste Ieva Sietniece informē, ka tirgū atrastās cigaretes - “Metro red line” - 1260 gabalu un “Premier” - 2800 gabalu bija ar Baltkrievijas akcīzes markām. Par šo nelegālo cigarešu glabāšanu vai tirdzniecību policija pagaidām nav aizturējusi nevienu personu. Ieva Sietniece informē, ka policija turpina pastiprināti strādāt nelegālo akcīzes preču aprites jomā.    
Vakar Jēkabpils novadā avārijā, ko izraisījis iereibis vīrietis, turklāt bez vadītāja apliecības, cietuši četri cilvēki,portālu Radio1.lv informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes galvenā speciāliste Ieva Sietniece. Avāriju izraisījis 1991.gadā dzimušais, braucot ar "Opel Vectra", kas sadūrās ar tajā pašā gadā dzimuša vīrieša vadīto "Volkswagen Touran". Jēkabpils slimnīcā ar traumām nonākuši gan abi autovadītāji, gan "Opel" pasažieri - 1992. un 1984.gadā dzimušas personas. Policija noskaidrojusi, ka avārijas izraisītājs bija gandīz vienas promiles reibumā, turklāt auto vadījis bez transportlīdzekļa vadītāja apliecības. Jau…
Sestdiena, 18 Februāris 2017 12:27

Krustpils novadā automašīna nāvējoši notriec jaunieti

Informācijas avots:
Piektdien Krustpils novadā gājis bojā vīrietis, kuru notriekusi automašīna, informē Valsts policija. Negadījums noticis vakar ap plkst.20, kad vieglā automašīna uzbraukusi gājējam. Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienestā aģentūru BNS informēja, ka 22 gadus veca vīrieša gūtās traumas nebija savienojamas ar dzīvību, un viņš gājis bojā negadījuma vietā. Kopumā pagājušajā diennaktī ceļu satiksmes negadījumos cietuši 15 cilvēki, tajā skaistā trīs gājēji vai velosipēdisti. Latvijā vakar reģistrēts 81 ceļu satiksmes negadījums.
Otrdiena, 14 Februāris 2017 11:21

Jēkabpils veikalos pieķer kafijas un alkohola zagļus

Informācijas avots:
Jēkabpils policijai piektdien, svētdien un pirmdien ziņots par zādzībām Jēkabpils veikalos. Valsts policijas Zemgales reģionālās pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece informē, ka piektdien, 10.februārī ap pulksten septiņiem vakarā no veikala “Maxima” Rīgas ielā kāds 30 gadus vecs vīrietis nozadzis kafiju Jacobs kronung par summu 15,24 eiro. Zaglis noķerts un kafija atdota veikalam. Policija norāda, ka zaglis kafiju nebija sācis lietot un preces iepakojums nebija bojāts. Savukārt svētdien, 12. februārī ap pusdienlaiku no veikala “Supernetto” Nākotnes ielā 56 gadus veca sieviete…
 Vakar Zemgalē vilciens notriecis 52 gadus vecu sievieti, kura notikuma vietā gājusi bojā,  pastāstīja Neatliekamās medicīniskās palīdzības dienesta (NMPD) pārstāve Sarmīte Skujiņa. Negadījums noticis vilciena maršruta posmā Pļaviņas - Koknese. Sieviete gājusi gar dzelzceļa sliedēm, kad viņu aizķērusi garām braucošā kravas vilciena lokomotīve, informēja Valsts policijas Zemgales reģiona pārvaldes galvenā speciāliste Ieva Sietniece. Par notikušo sākts kriminālprocess, nozīmēta ekspertīze. Aizvadītajā diennaktī NMPD mediķi devušies uz 1319 izsaukumiem, no kuriem 146 bija saistīti ar dažāda veida traumām.
Page 1 of 201