Ceturtdiena, 18 Maijs 2017 10:23

Jēkabpilī trešdien ugunsgrēks izcēlās garāžā Zemgales ielā (FOTO)

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Jēkabpilī trešdien, 17.maijā ugunsgrēks izcēlās garāžu kooperatīvā Zemgales ielā.

Valsts ugunsdzēsības un glābšanas dienesta Prevencijas un sabiedrības informēšanas nodaļas vecākā speciāliste Ilze Dāme-Birziņa Radio1.lv informēja, ka vakar plkst. 20.11 VUGD saņēma izsaukumu uz Zemgales ielu Jēkabpilī, kur deg garāža. Ierodoties konstatēts, ka deg garāža 25m2 platībā. Ugunsgrēks likvidēts plkst. 21.01.

Vakar ugunsdzēsēji kopumā Latvijā devās dzēst 15 kūlas ugunsgrēkus, kuru kopējā degšanas platība bija vairāk nekā 2,6 hektāri. Platības ziņā lielākais kūlas ugunsgrēks bija izcēlies Ventspils novada Piltenes pagastā, kur pērnā zāle dega divu hektāru platībā.

Aizvadītajā diennaktī ugunsdzēsēji glābēji devās arī uz izsaukumiem, kuros dega atkritumi, koks, zari, friteris un siena, elektrības stabs, jumta konstrukcijas, divas dārza mājas, šķūni, neapsaimniekota ēka, divas garāžas un bez uzraudzības atstāts piededzis ēdiens.

Aizvadītajā diennaktī dienests saņēma 54 izsaukumus - 31 uz ugunsgrēku dzēšanu, 17 uz glābšanas darbiem, bet seši no izsaukumiem bija maldinājumi. Cilvēki ugunsgrēkos necieta.

Aculiecinieka foto

Lasīts 1485 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 18 Maijs 2017 10:32

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Aktuāli