Ceturtdiena, 09 Novembris 2017 16:19

Jēkabpilī, Brīvības ielā satiksmes negadījumā cietis velosipēdists, bet Neretas ielā - gājēja (FOTO)

Informācijas avots:  Sandra Mikanovska
Vērtēt šo objektu
(2 balsis)

Jēkabpilī, Brīvības ielā ceturtdienas pēcpusdienā pie satiksmes apļa krustojumā ar Vienības ielu ceturtdien 15.39 noticis satiksmes negadījums, kurā cietis velosipēdists. Savukārt dienas vidū satiksmes negadījumā Neretas ielā cietusi gājēja.

Sarunā ar Radio1.lv valsts policijas Zemgales reģionālās pārvaldes priekšnieka palīdze Ieva Sietniece sacīja, ka satiksmes negadījumā vieglā automašīna notriekusi velosipēdistu. Cietušajam, 1940.gadā dzimušajam vīrietim sniegta mediķu palīdzība. Policija skaidro notikušā satiksmes negadījuma apstākļus.

Radio1.lv notikuma vietā novēroja, ka satiksmes negadījumā iesaistītais auto ir OPEL markas ar Igaunijas numuriem.

Sarunā ar Radio1.lv Ieva Sietniece piebilda, ka šodien Jēkabpilī noticis vēl viens ceļu satiksmes negadījums, kurā cietusi gājēja. Ieva Sietniece sacīja, ka pulksten 14.21 automašīnas GOLF vadītāja, 1982.gadā dzimusi sieviete, Neretas ielā pie tilta pār Daugavu notriekusi 1980.gadā dzimušu sievieti, kas nogādāta Jēkabpils slimnīcā. Arī šajā gadījumā notiek satiksmes negadījuma apstākļu skaidrošana.

Ieva Sietniece par minētajiem ceļu satiksmes negadījumiem plašāku un precīzāku informāciju solīja sniegt piektdien.

Foto: Atis Caune-Zalāns

Lasīts 2543 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 09 Novembris 2017 16:35

Komentāri  

0 #4 Diāna 2017-11-11 09:04
Gājēji ir tādi kas šķērso braucamo daļu kad mašīnas jau ir tuvu . vakar man čigānu banda priekšā izlēca , ko es pat negaidīgu . jo es biju kāda pusmetra attalumā jau. Es nenobremzēju šoks. Viena sāka mahāties ar rokam ! Kaut arī es neko nebiju pārkāpusi bet viņi ! Tas ko vini izdarija ir pret noteikumiem . uz brivibas ielas ir tadi kas pie laukuma staiga ka grib . neiet p@ri parejai bet izskrien iz braucamas dalas.
Citēt
+1 #3 Mmmmm 2017-11-10 20:16
Esmu stāvējis pie zebras ar velosipēdu un gaidījis kad kāds palaidīs. No 5 auto neviens nepalaida. Es vienmēr apstājos pirms zebras.
Bet ir tādi šoferīši kuri pat galvu aizgriež uz otru pusi, un izliekas ka neredz kad gribi tikt pāri zebrai.
Esmu redzējis kā velobraucēji neapstājoties, pat nepaskatoties brauc pāri zebrai. Nu tadiem toč būtu sods jāuzliek. Kā arī gājējiem un mammām ar ratiņiem. Iet taisni, un tad pēkšņi rauj virsū uz zebras. Nu tur jau var visādi gadīties.
Citēt
-5 #2 Anna 2017-11-10 05:50
Ačuli! Paklausieties, nu ne tikai gājēji ir vainīgi šādos negadījumos, cik ir redzēts ka šoferi piespiež gāzi pirms gājēju pārejas,redzot k cilvēks jau ir uz gājēju pārejas!!! Vai vienkārši brauc garām izliekas ka neredz cilvēku stāvošu pirms gājēju pārejas. Nu cilvēki dažādi, ne tikai gājēji, nekādā gadījumā tos tagad neazstāvu, vienkārši kā situācijas tā arī cilvēki ir dažādi, te nevar vai nu tikai vienus vai otrus vainot.
Citēt
+24 #1 Ačulis 2017-11-09 17:21
Ātru atlabšanu cietušajiem, bet..
Gājēji pār tām pārejām brien kā tādas stirnas naktī pār šoseju.. Tas taču elementāri, pirms iešanas pāri, pats pārliecinies par drošību jeb skaties vai tuvojošos transportlīdzek lis bremzē vai nē!
Velosipēdisti arī, redz, tagad drīkst šķērsot pāreju minoties jeb braucot - nu tad nenesies kā dulls, tad šoferīts paspēs noreaģēt un piestāt..
Un vēl uzmanības cienīgas ir jaunās māmuļas ar saviem ratiņiem - iet normāli pa ietvi un tad pēkšņi "uz aklo dur" tos ratus ar nabaga bebuli uz braucamās daļas (jeb "zebras"), pat nepaskatoties, kas tur īsti notiek! Atkal autovadītājs vainīgs, ja kaut kas notiek..
Gājēj, minēj, stūmēj - pirms sper soli uz "zebras", pārliecinies, vai tuvojošais transportlīdzek lis paspēs apstāties! ;)
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli