Trešdiena, 29 Novembris 2017 16:38

Jēkabpilī ugunsgrēkā cietuši četri bērni un trīs pieaugušie

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Šodien, 29.novembrī plkst. 10.24 VUGD Jēkabpils brigāde saņēma izsaukumu uz ugunsgrēku Jēkabpilī, Brīvības ielā 239, kur kādā no dzīvokļiem bija izcēlies ugunsgrēks.

Jēkabpils brigādes komandieris Dzintars Cvilikovskis sarunā ar Radio1.lv sacīja, ka ierodoties notikuma vietā ugunsdzēsēji secinājuši, ka mājokļa iemītnieki ugunsgrēku bija likvidējuši pašu spēkiem. Ugunsdzēsēji palīdzēja evakuēt un nodot mediķu rokās cietušos – četrus bērnus – deviņus mēnešus vecu mazuli, divus, trīs un piecus gadus vecus bērnus, kā arī trīs pieaugušos. Vienam pieaugušajam - vīrietim no mājokļa otrā stāvā palīdzēts izkļūt ar trepju palīdzību, jo kāpņu telpa bija piedūmota. Divi no bērniem guvuši otrās pakāpes apdegumus, savukārt viens – pirmās pakāpes un viens saindējies ar tvana gāzi. No tvana gāzes cietusi arī viena sieviete. Visi četri bērni un sieviete nogādāti Jēkabpils slimnīcā, pārējiem diviem pieaugušajiem vīrietim un sievietei sniegta mediķu palīdzība uz vietas. Notikuma vietā ieradās ne tikai ugunsdzēsēji un mediķi, bet arī policija, lai noskaidrotu negadījuma apstākļus.

Dzintars Cvilikovskis zināja teikt, ka ugunsgrēka platība nebija liela – divi kvadrātmetri, taču cietušo skaits liels, jo bija aizdegušās avīzes, kas atradās uz krāsns un nokrita uz dīvāna, kurā gulēja bērni. Līdz ar to aizdegās dīvāns un mazuļi guva apdegumus. Apdegušais dīvāns un līdzās eošais krēsls tika iznests no dzīvokļa, telpas izvēdinātas.

Radio1.lv sazinājās ar Jēkabpils reģionālās slimnīcas direktoru Ivaru Zvīdri, lai uzzinātu, kāds ir cietušo bērnu stāvoklis. Ivars Zvīdris pastāstīja, ka divi mazākie bērni ir smagi cietuši un, lai viņiem sniegtu palīdzību ir izsaukti speciālisti no Rīgas bērnu klīniskās slimnīcas. Viņš piebilda, ka bērnus transportēt uz Rīgu nevarēja, jo viņu stāvoklis bija smags, Jēkabpils mediķi snieguši palīdzību, lai stabilizētu situāciju. Jekabpils slimnīcā palīdzība sniegta arī bērnam, kura apdegumi salīdzinoši ir mazāki un tam, kurš saindējies ar tvana gāzi, tāpat arī sievietei, kas saindējusie ar tvana gāzi.

Lasīts 4307 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli