Svētdiena, 01 Jūlijs 2018 21:44

Jēkabpilī, Viestura ielā 38 neapdzīvotā daudzstāvu mājā svētdienas pēcpusdienā izcēlās ugunsgrēks (FOTO)

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Jēkabpilī, Viestura ielā 38 neapdzīvotā daudzstāvu mājā svētdien ap pulksten četriem pēcpusdienā izcēlās ugunsgrēks. Pirmā melnus dūmu mutuļus, kas veļas laukā no daudzstāvu mājas pamanīja jēkabpiliete Inese Grišāne. Viņa arī izsauca ugunsdzēsējus.

Sarunā ar Radio1.lv Inese informēja, ka notikuma vietā ieradās divas ugunsdzēsēju automašīnas un neatliekamās medicīniskās palīdzības brigāde, jo uz ugunsdzēsēju jautājumu vai degošajā ēkā ir kāds cilvēks, viņa nezināja atbildi. Acīmredzot, nodrošinoties visām iespējamām situācijām VUGD dienests ziņoja arī mediķiem.

Inese stāstīja, ka kamēr atbrauca ugunsdzēsēji pie mājas sapulcējās bērni, kuriem interesēja notiekošais un viņa centusies tos nelaist klāt ēkai, jo vienā brīdī atskanējis sprādzienam līdzīgs troksnis. Ierodoties ugunsdzēsējiem notikuma vietā, konstatēts, ka neapdzīvotajā daudzstāvu ēkā deg traktortehnikas lielā riepa, ko, visticamāk, kāds bija tīšām aizdedzinājis, jo pati no sevis tā aizdegties nevarēja.

Radio1.lv jau ziņoja, ka Inese Grišāne pavasarī Lielās talkas laikā kopā ar bērniem un citiem atbalstītājiem sakopa šīs ēkas apkārtni. Šo riepu aizvākt talkas dalībniekiem neizdevās, taču to Radio1.lv iemūžināja foto, lai fiksētu ar kādiem visdažādākajiem sadzīves atkritumiem tiek piegružotas pamestās ēkas.

Inese Grišāne, daloties ar ugunsgrēka foto sociālajā vietnē facebook.com komentēja: "To jau varēja gaidīt!!!", jo šāda veida sadzīves atkritumi pamestās ēkās ir kā "bumbas ar laika degli", jo agri vai vēlu tiek aizdedzināti.

Degošās riepas ugunsgrēks tika likvidēts pusstundas laikā.

Aculiecinieces foto un Radio1.lv arhīva.

 Saistīta ziņa:

Lielā talka Jēkabpilī, Viestura ielā 38 (FOTO) 

Lasīts 2481 reizes Pēdējo reizi rediģēts Svētdiena, 01 Jūlijs 2018 22:34

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli