Otrdiena, 21 Augusts 2018 17:00

Par sevišķi cietsirdīgu slepkavību Jēkabpils tiesa vīrietim piespriež 20 gadu cietumsodu

Informācijas avots:  LETA
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Zemgales rajona tiesa Jēkabpilī otrdien kādam vīrietim par sevišķi cietsirdīgu slepkavību mantkārīgā nolūkā piespriedusi 20 gadu cietumsodu, aģentūru LETA informēja tiesas priekšsēdētājas palīdze Sanita Grinšpone.

Otrdien tiesā apsūdzētajam dots pēdējais vārds un pasludināts spriedums, ar kuru vīrietis atzīts par vainīgu slepkavības izdarīšanā pastiprinošos apstākļos. Tiesa apmierinājusi prokurora prasību un vīrieti sodījusi ar brīvības atņemšanu uz 20 gadiem un ar policijas kontroli uz trim gadiem, bez mantas konfiskācijas.

Kā iepriekš informēja prokuratūras preses sekretāre Una Rēķe, apsūdzētais, pie kura dzīvoja noslepkavotā persona, vēlējies izvairīties no turpmākiem materiāliem sadzīves izdevumiem, tādēļ nolēmis veikt noziedzīgo nodarījumu.

Dzīvības atņemšanas procesā, nolūkā sagādāt cietušajam fiziskas ciešanas, apsūdzētais rīkojies ar sevišķu cietsirdību, uzskata izmeklētāji.

Apsūdzība tiesājamajam celta pēc Krimināllikuma 117.panta.

Lasīts 1771 reizes

Komentāri  

+1 #4 nels 2018-08-22 15:55
Citēju Ziedonis:
Intresanta teorija. Neesi gadījumā līdzdalībnieks? Vai vienkārši sadzēries ugunsdziru raksti pilnigu bezsakaru?

Kur bezsakars? šķirtā sieva tika pie 2 lieliem īpašumiem (1 pierīgā, 1 Sēlpilī). Apsūdzētajam no laulāto kopmantas, kas būtu bijis jādala 2 vienādās daļās, netika ne pliks grasis. Visas viņa personīgās mantas izzagtas līdz pēdējām apakšbikēm.
Mirušajam tikai lauztas ribas un neviens nav redzējis, kas lauza un vai lauza, nav redzamu miesas bojājumu, bet prokurors piešuj "sevišķi cietsirdīgu slepkaību ar spīdzināšanas pazīmēm" (skat, KL pantu).
Citēt
-1 #3 Ziedonis 2018-08-22 10:30
Intresanta teorija. Neesi gadījumā līdzdalībnieks? Vai vienkārši sadzēries ugunsdziru raksti pilnigu bezsakaru?
Citēt
+1 #2 nels 2018-08-22 10:09
Bijušajai sievai gan izdevīgi, ka arestēja, jo tika pie īpašuma pārdošanas un mulzu naudas
Citēt
+4 #1 O 2018-08-21 18:22
Neviena pierādījuma!
Līķi apraka? jā.
Eksperts teica, ka vai nu mirušajam kāds uzleca uz muguras vai mirušais kritis pa kāpnēm, Liecinieku nav. Datorsimulācija s, kā tas noticis nav. Apcietinātā svars virs 100 kg, ap 60 gadus vecs, augums ap 190 cm. Ja tāds lektu, zarnas būtu izspiedušās ārā, netikai dažasribas lauztas. Apsūdzētais nedzēra un mirušajam neļāva lietot alkoholu, bet mirušā asinīs pēc 2 mēnešu gulēšanas kapos vēl konstatēja 0,5 promilles alkohola un tas nozīmē, ka uz miršanas laiku viņš bija smagi piedzēries, jo alkohols jau ar laiku izzūd. Tad ar ko mirušais dzēra kopā? Mirušā līķis steidzami ar prokurora atļauju krēmēts un jaunu ekspertīzi vairs veikt nav iespējams,
Apcietinātā īpašums izlaupīts un pārdots.
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli