Svētdiena, 07 Maijs 2017 08:59

Krustpils dzelzceļa stacijā piestās Latvijas Ekspresis Simtgadei

Informācijas avots:  jkp.lv
Vērtēt šo objektu
(2 balsis)

27.maijā plkst. 8.00 Krustpils dzelzceļa stacijā piestās Latvijas Ekspresis Simtgadei – viens no lielākajiem un spilgtākajiem Latvijas simtgades vēstnešiem 2017. gadā. Jēkabpilī ekspresi sagaidīsim ar Goda vārtiem un sirsnīgu koncertu. Šo goda sagaidīšanu aizvadīsim Ūsiņa zīmē, jo pat šim dzelzceļa transportam vajadzīgs aizbildnis. Ar Ūsiņa zīmes spēku pavadīsim Ekspresi pretī Latvijas simtgadei.

Latvijas simtgadei un Dziesmu un deju svētkiem tuvojoties, ar “Latvijas Ekspresi Simtgadei” trīs dienu garumā plānots apbraukt, ieskandināt un kopīgās svētku gaidās saliedēt visus Latvijas novadus – Latgali, Zemgali, Kurzemi un Vidzemi. Projekts tiek realizēts dzelzceļa stacijās Indra, Krāslava, Daugavpils, Krustpils, Daugava, Vecumnieki, Bēne, Liepāja, Tukums, Rīga, Sigulda un Valga.

Katra dzelzceļa stacija, kurā vilciens pieturēs, uz pāris stundām kļūs par mazu kultūras “ostu”. Krustpils dzelzceļa stacijā kopīgi koncertēs gan mūsu amatierkolektīvi, gan “Latvijas Ekspresī Simtgadei” braucošie kori un deju kolektīvi.

Laipni aicināti uz kopīgi sagaidīt dziesmoto Latvijas Simtgades ekspresi!

Pasākums bez ieejas maksas.

Lasīts 2728 reizes Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 15 Maijs 2017 06:10

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Aktuāli