Otrdiena, 19 Septembris 2017 12:27

“Sēļu sētā” norisināsies ābolu svētki

Informācijas avots:  Kate Riekstiņa
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

30. septembrī plkst. 14.00 aicinām apmeklēt Jēkabpils Vēstures muzeja Brīvdabas nodaļu „Sēļu sēta”, kurā notiks pasākums „Ābolu diena”. Pasākumā izklaides maziem un lieliem, koncerts, izrāde, radošās darbnīcas, konkursi un āboli.

Vai jūs zinājāt, ka ābolos ir vairāk kā 50 dažādu vērtīgu vielu un tie palielina imunitāti? Ābolus ir ieteicams apēst vismaz vienu dienā. Kas var būt labāks bērniem par gardu, pie tam veselīgu produktu!

Aicinām apmeklēt 30. septembrī Jēkabpils Vēstures muzeja Brīvdabas nodaļā “Sēļu sēta” šī vērtīgā augļa svētkus, lai uzzinātu, kā iespējams dažādot tā lietošanu uzturā un veselības veicināšanā. Jo īpaši tiks gaidītas ģimenes ar bērniem, mazākos apmeklētājus iepriecinās teātra draugu kopa “PATAPA” ar izrādi “Ābolu maiss”, jautras stafetes, rotaļas, radošās darbnīcas un, protams, dažādi ābolu gardumi un labumi. Aicinām uz pasākumu ierasties ar savu brangāko ābolu, kuru varēsiet pieteikt konkursā “Lielākais ābols 2017”.

“Ābolu dienā Sēļu sētā” uzstāsies PII “Auseklītis” ansamblis “Dziesmiņa” un Jēkabpils Bērnu un Jauniešu centra vokālais ansambis “Kamolītis”.

Pasākumā piedalās – zemnieku saimniecība “Poceri”, biedrība “Ābeļzieds”, senioru apvienība “Sasaiste”, trušu un citu mazo zvēru audzētāji, Santa Melece ar ārstnieciskajiem sīrupiem, Guntis Skuķis ar medus produkciju.

Ieeja pasākumā ir bezmaksas.

Kate Riekstiņa

Jēkabpils Vēstures muzeja

Komunikāciju nodaļas vadītāja

Lasīts 1680 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 22 Septembris 2017 16:07

Komentāri  

+2 #1 Essssssss 2017-09-19 17:42
Šogad reti kurā dārzā ir āboli... Jāiet uz Sēļu sētu āābolos...
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli