Ceturtdiena, 28 Septembris 2017 08:18

Aicinām bērnus iesniegt darbus projektam "Kur dzīvo Latvija?"!

Informācijas avots:  Santa Vucāne
Vērtēt šo objektu
(2 balsis)

Jēkabpils Kultūras pārvalde no 2017. gada marta līdz 2018. gada aprīlim realizē projektu “Animācijas filma “Kur dzīvo Latvija?””. Divās meistardarbnīcās bērni kopā ar profesionāliem mentoriem veidos filmas režiju – 10 bērni veidos scenāriju, 10 bērni veidos vizualizācijas un 10 bērni veidos kustību grafikasPēc meistardarbnīcu noslēgšanās, kino speciālisti veiks animācijas filmas filmēšanu, datorapstrādi un montāžu studijā.

Projekta laikā tiks izveidota datoranimācijas tehnikā izstrādāta bērnu veidota īsfilma “Kur dzīvo Latvija?”. Animācijas filma ietvers sevī bērnu stāstus par to, kur dzīvo Latvija, tajā darbosies bērnu jaunradīti tēli pašu radītā scenārijā.

Konkursā var piedalīties ikviens Jēkabpilī deklarēts bērns, vecumā no 5 līdz 10 gadiem.

Iesniedzamo darbu varianti – 1) tikai teksts uz vienas A4 lapas; 2) tikai zīmējums uz vienas A4 lapas; 3) teksts uz vienas A4 lapas un zīmējums uz vienas A4 lapas. Katrs dalībnieks var izvēlēties sev pieņemamu variantu.

Konkursa pieteikuma darba iesniegšanas termiņš - līdz 2017. gada 6. oktobrim. Konkursa pieteikumu iesniedz aizlīmētā aploksnē, uz kuras ir atzīme “Animācijas filmas “Kur dzīvo Latvija?” izveides konkursam”. Konkursa pieteikumus var iesniegt Jēkabpilī – Jēkabpils Kultūras pārvaldē (Rīgas ielā 210A) vai Jēkabpils pilsētas pašvaldības Vienas pieturas aģentūrā (Brīvības ielā 120).

Konkursa nolikums atrodams TE!

Projekta mērķis ir veicināt bērnu piederības sajūtu Jēkabpilij un Latvijai, rosinot bērnus radoši izpausties, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas. Realizējot šo projektu, tiks veicināts mākslas jaunrades process Jēkabpilī, kā arī Jēkabpils pilsētas atpazīstamība kultūras nozarē.

Projekta “Kur dzīvo Latvija” spēka zīme – Māras zīme. Kas bērns būtu bez mātes, kas dāvā savu siltumu? Auglības devēja un arī zemes un pazemes valstības pārvaldniece.

VKKF LOGO

Projektu atbalsta Valsts Kultūrkapitāla fonds / mērķprogramma “Latvijai - 100”

 

Lasīts 829 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt