Otrdiena, 03 Oktobris 2017 06:44

Senioru centrā “Kopā būt” apskatāma rudens velšu izstāde

Informācijas avots:  Ritma Komarova
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Šajā nedēļā seniori tika aicināti izpausties radoši – vērot un pamanīt dabā atrodamās lietas, šķietami nepielietojamas, bet no otras puses – pat mākslas darba vērtas. Tā tapa rudens velšu izstāde “Rudens kā rudens”. Seniori bija atsaucīgi un izdomas bagāti un darbiņš tapa pēc darbiņa - “Draudzīgā ģimenīte”, “Mja-mjau”, “Miķelis gurķojas”, “Vīriešu spēks sēklā”, “Dārza pirāts” un daudzi citi darbiņi. Jāpiemin, ka arī eksponāta nosaukuma “radīšana” bija atraktīva, jo nosaukums paspilgtina un arī no jauna atklāj tā ne tikai rudens veltes estētisko un gastronomisko, bet arī veselību nodrošinošo pusi.

Izstādes apmeklētāja Tamāra dalās ar redzēto: “Skaisti un iedvesmojoši. Priecāšos, ja šī rudens izstāde pārtaps tradīcijā un savus darbus varēs nest ne tikai Centra apmeklētāji, bet arī citi pilsētas seniori”.

Izstādes apmeklētāji var ne tikai aplūkot eksponātus, bet arī nobalsot par to darbiņu, kurš visvairāk iepaticies. Pēc balsu vairākuma otrdien, 3.oktobrī, tiks noteikti trīs darbiņi, kuriem bijis vislielākais piekritēju skaits. Tie saņems balvas!

Rudens velšu izstāde “Rudens kā rudens” Senioru centrā būs apskatāma līdz 6.oktobrim. Laipni lūgti apmeklēt izstādi!

 

Papildus informācija; This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.; 26334547

 

Ritma Komarova

SC “Kopā būt” vadītāja

Lasīts 745 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt