Otrdiena, 03 Oktobris 2017 06:57

Pasākums “No sirds un dvēseles” Jēkabpils Galvenajā bibliotēkā

Informācijas avots:  Iveta Gureviča
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Sestdien, 23. septembrī, pasakainā atvasaras dienā, Jēkabpils Galvenajā bibliotēkā notika pasākums “No sirds un dvēseles”. Pirmā tikšanās radošiem cilvēkiem, kuri savus talantus īpaši nereklamē. Atsaucība bija necerēti liela, dalīties ar savu veikumu pieteicās deviņi dalībnieki un ansamblis “Mēs pašas”.

Iepazīsimies:

Violeta Kļaviņa – raksta dzeju no skolas laikiem. Atsāka rakstīt 2015. gadā, tos publicējot portālā draugiem. lv. Šogad uzdrošinājās piedalīties “Dzejas slamā” un pēc žūrijas vērtējuma uzvarēja. Pasākumā Violeta lasīja savus jaunākos dzejoļus. Dzejolis “Ziedi un ērkšķi” tapis Dzejas dienu nedēļā, un pasākuma dalībnieki bija pirmie vērtētāji.

Dzintra Tiško – rīdziniece, kura viesojoties Jēkabpilī, cenšas apmeklēt dažādus kultūras pasākumus. Dzintrai sirdij tuva Vizmas Belševicas dzeja, tāpēc klātesošie varēja baudīt to Dzintras izpildījumā.

Vadims Hotuļovs – jēkabpiliešiem zināms ar īpašo spēju savaldzināt klausītājus, dzejas lasījumus pārvēršot teatralizētos priekšnesumos.

Mēs pašas” – ansamblī dzied vienas ģimenes pārstāves. Pasākumā “No sirds un dvēseles” bija viņu debija, iepriecinot klausītājus ar tautas dziesmu izpildījumu. Ne vienai no dalībniecēm nav muzikālā izglītība, bet ir vēlme dziedāt, kas viņām arī lieliski izdodas. Tāpat ne viena nav šuvēja, tomēr tērpus darinājušas pašas!

Daiga Minakovska - radošās apvienības “Literāts” dalībniece, raksta dzeju no skolas gadiem. Pasākuma dalībniekiem bija iespēja noklausīties Daigas dzejoli, kas tapis 16 gados, raisot atmiņu starojumu ikvienam.

Aiva Enģevīre – sirds dziļumos vienmēr ar dzeju ir bijusi uz “Tu”, tomēr rakstīt sākusi tikai šogad. Pirmā uzdrīkstēšanās ar dzejoli “Likteņupe” bija “Dzejas slamā”.

Mihails Fomičevs- radošās apvienības “Literāts” dalībnieks, kurš savu dzeju cenšas ieaust mūzikā ar ģitāras palīdzību. Pēc klausītāju domām tas viņam arī veiksmīgi izdodas.

Rihards Barkovskis - viens no aktīvākajiem Jēkabpils Poļu biedrības „Rodacy" dalībniekiem. Pasākumā priecēja ar ģitāras spēli, bērnu dienu dzejoli un dziesmu poļu valodā.

Jānis Veinbergs – uzstājās ar savdabīgu dzejas lasījumu, kas vijās ar muzikālu pavadījumu, izmantojot mūsdienu tehnoloģijas – telefonu.

Alise Marčenkova – raksta jau no bērnības, tomēr nopietnāk pievērsās dzejai mācoties Ogres tehnikumā. Dzeja nav kļuvusi sveša, tāpēc pasākumā tā priecēja ar savu skanīgumu.

Pasākums bija ļoti sirsnīgs, nepiespiestā gaisotnē skanot dzejai, mūzikai un dziesmām. Paldies dalībniekiem par uzdrīkstēšanos! 21. oktobrī plkst.14.00 tiksimies atkal. Gaidīsim arī Jūs!

Lasīts 1400 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli