Ceturtdiena, 02 Novembris 2017 10:06

Klavieru dueta veiksmīgā debija Starptautiskā konkursā

Informācijas avots:  Antra Korņejeva
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

26. oktobra rītā klavieru duets Elza Eglīte un Evelīna Podniece  kopā ar skolotāju Antru Korņejevu devās uz mūsu galvaspilsētu, lai piedalītos  6. Rīgas Starptautiskajā jauno pianistu konkursā klavieru ansambļa kategorijā. Abas meitenes guvušas panākumus vairākos konkursos, spēlējot solo, bet kā klavieru duets kopā darbojas tikai divus mēnešus. Šajā laikā meitenes strādāja ļoti cītīgi un konkursam sagatavoja četrus skaņdarbus.

Starptautiskā žūrija augstu novērtēja dueta muzikālo sniegumu un piešķīra 1. vietu, meitenes saņēma atzinīgus vārdus arī no konkursa organizatores pianistes Noras Lūses.

Konkurss šogad norisinājās trīs dienas un tajā piedalījās jaunie pianisti no 15 valstīm, kuri krāšņajā Mazās ģildes zālē sacentās gan solo, gan klavieru ansambļa kategorijās.  Ļoti patīkamus muzikālos iespaidus guvām konkursa noslēguma koncertā , kur muzicēja jaunie pianisti no Japānas, Šveices, Itālijas, Polijas un Latvijas. 

Īpaša pateicība meiteņu vecākiem par atbalstu un skaistajām koncertkleitām! Abām meitenēm – Elzai un Evelīnai gribas novēlēt tikpat veiksmīgi turpināt un pilnveidot savas ansambļa muzicēšanas prasmes!

Skolotāja Antra Korņejeva

Lasīts 1261 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli