Piektdiena, 03 Novembris 2017 10:23

Pirmsskolas izglītības iestādes “Zvaigznīte” vadītājas amatā apstiprina Anitu Apini

Informācijas avots:  Aiga Sleže
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

2.novembra Jēkabpils pilsētas domes sēdē deputāti apstiprināja lēmumu un par Jēkabpils pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes “Zvaigznīte” vadītāju iecēla Anitu Apini.

A.Apine ieguvusi pedagoģijas bakalaura grādu Daugavpils Pedagoģiskajā Universitātē Humanitārajā fakultātē, kā arī izglītības zinātņu maģistra grādu Latvijas Universitātes Pedagoģijas un Psiholoģijas Fakultātē, Pedagoģijas maģistrantūrā. A. Apine jau vairāk nekā 20 gadus strādā izglītības sfērā, iepriekšējā darbavieta- kopš 2014.gada izglītības iestādes vadītāja un metodiķe Privātajā pirmsskolas izglītības iestādē „Kamoliņš” Rīgā. Strādājusi vairākās pirmsskolas izglītības iestādēs gan kā izglītības iestādes vadītāja un metodiķe, gan arī pirmsskolas un latviešu valodas skolotāja.

Domes sēdē A.Apine sacīja, ka vienmēr vēlējusies atgriezties dzimtajā pilsētā Jēkabpilī un ir gandarīta, ka tagad varēs strādāt tieši šeit.
Jau ziņots, ka konkurss uz pirmsskolas izglītības iestādes “Zvaigznīte” vakanto iestādes vadītāja amatu tika izsludināts 24.08.2017. Pamatojoties uz Jēkabpils pilsētas pašvaldības Izglītības iestāžu/pārvaldes vadītāju amatu pretendentu atlases konkursa nolikumā noteikto kārtību un vērtēšanas kritērijus, tika organizēta pretendentu atlase. Pēc rezultātu apkopošanas konkursa komisija izvēlējās izvirzītajām prasībām atbilstošāko pretendentu Anitu Apini. 27.oktobrī Jēkabpils pilsētas pašvaldībā saņemts Izglītības un zinātnes ministrijas saskaņojums Anitas Apines kandidatūrai Jēkabpils pilsētas pašvaldības pirmsskolas izglītības iestādes “Zvaigznīte” vadītājas amatam.

A.Sleže
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību speciāliste

Lasīts 2022 reizes

Komentāri  

0 #2 Essssssss 2017-11-06 19:29
Lai veicas! Lai ir daudz radošu ideju!
Citēt
-5 #1 A 2017-11-03 13:46
Apsveicami, ka atgriezas Jekabpili. Lai veicas!
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli