Pirmdiena, 13 Novembris 2017 09:35

Jēkabpils pilsētas bibliotēkas Izstāžu un tikšanās zālē skatāma Spodras un Volda Purviņu izstāde (FOTO)

Informācijas avots:  Radio1.lv
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Jēkabpils pilsētas bibliotēkas Izstāžu un tikšanās zālē tiks atklāta Spodras un Volda Purviņu fotogrāfiju izstāde “Karogi manā un Latvijas dzimšanas dienā”. Izstāde skatāma līdz 15. decembrim.

Fotogrāfe, ilggadēja mazpulku virsvadītāja Spodra Purviņa dzimusi vienā dienā ar Latviju – 18. novembrī. Fotografēt Spodra sāka, studējot Jelgavas Lauksaimniecības akadēmijā. Viņa uzskata, ka fotogrāfija palīdz ielūkoties cilvēkā un saglabāt atmiņas – un līdz ar to laikmeta ainas, notikumus. “Fotogrāfijas veidošanā galvenais ir notvert mirkli, un pēc tam, skatoties uz to, es varu veidot veselu stāstu”, – saka Spodra Purviņa.

Voldis Purviņš, ilggadējs Jēkabpils policijas eksperts, savulaik par fotografēšanas procesu teicis, ka fotografējot cilvēks iemūžina ne tikai apkārt notiekošo, bet arī sajūtas, dara visu, lai tās saglabātu un nodotu tālāk. Izstādē redzamajos fotoattēlos iemūžināti Latvijas dzimšanas dienas svētku mirkļi dažādos gados – karavīru parāde, mītiņi, svinīgie koncerti un svētku salūts Daugavmalā.

Foto: Elīza Lenša

Lasīts 562 reizes Pēdējo reizi rediģēts Trešdiena, 15 Novembris 2017 14:04

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt