Trešdiena, 06 Decembris 2017 07:17

Jēkabpils iedzīvotāji tiek aicināti uz lekciju cikla “Gars. Ķermenis. Veselība.” ietvaros organizēto tikšanos par veselīga uztura nozīmi

Informācijas avots:  Santa Vucāne
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Lai informētu iedzīvotājus par uztura nozīmi fiziskās veselības saglabāšanā, projekta “Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” (projekta identifikācijas Nr. 9.2.4.2/16/I/049) ietvaros 14. decembrī plkst.14.00 Jēkabpils Agrobiznesa koledžas dienesta viesnīcas konferenču zālē aicinām uz tikšanos ar uztura speciālisti Ingu Pūci.

Inga Pūce ir ārste, pēc izglītības pediatre, kopš 1993. gada nodarbojas ar jautājumiem par uztura ietekmi uz organismu. Savulaik vadījusi Svara vērotāju kustību, tagad ir veselīga dzīvesveida kluba “Figūras Draugi” konsultante. Inga uzskata, ka mums katram uzturs ir neatņemama dzīves sastāvdaļa, kam diemžēl vai par laimi ir tieša saistība ar mūsu veselību un izskatu.

Pasākumā runāsim par uztura un dzīvesveida nozīmi cilvēka veselības veicināšanā, “slikto” un “labo” holesterīnu, fizisko aktivitāšu, dažādu treniņprogrammu un diētu ietekmi uz veselību un daudz ko citu. Inga Pūce būs priecīga atbildēt uz klausītāju interesējošiem jautājumiem. Pasākumā dzirdētais būs noderīgs visiem, kas interesējas par savu veselību un vēlas uzzināt ko jaunu tās saglabāšanā un uzlabošanā.

Dalība pasākumā ir bez maksas!

Lasīts 1080 reizes

Komentāri  

+1 #1 Oou 2017-12-06 11:46
Kas ir mērķauditorija pasākumam ceturtdienā plkst. 14.00?
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli