Ceturtdiena, 28 Decembris 2017 12:00

Jēkabpils Agrobiznesa koledža piedalās projektā “Culinary Caravan on the Move” (FOTO)

Informācijas avots:  Agrita Landzāne
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Jēkabpils Agrobiznesa koledža Erasmus+ stratēģiskās partnerības projekta “Culinary Caravan on the Move” ietvaros no 12. līdz 18.decembrim piedalījās projekta trešajā darbnīcā Rīgā. Projekta ideja veidot starptautisku e-apmācības uzņēmējdarbības platformu ar “pop up” restorānu moduli kopā sadarbojoties skolām no Latvijas, Somijas, Itālijas un Spānijas.


Aktīvi aizvadīta nedēļa gatavojoties pop-up ielas ēdienu restorāna atvēršanai Vecrīgas Ziemassvētku tirdziņā. Koledžas audzēkņi piedalījās biznesa plāna un mārketinga aktivitāšu plānošanā, kā arī flaeru un plakātu izveidē. Iepazinās ar ielas ēdienu restorānu biznesu un tendencēm Latvijā, par ko stāstīja nozares eksperte. Sadarbojās kopā ar vienu no labākajiem šefpavāriem Latvijā Raimondu Zommeru.


Projekta trešajā darbnīcā piedalījās koledžas 4.a kursa audzēkne Aivija Vestfāle, 3.t kursa audzēknes Ieva Žilinska un Emīlija Kropa un 2.b kursa audzēknis Rolands Laguns. Latvijas komandā piedalījās arī Rīgas Tūrisma un radošo industriju tehnikuma audzēkņi un skolotāja. Ar saviem iespaidiem dalās jaunieši:


Emīlija Kropa: “Culinary Caravan on the Move ir fantastisks projekts, kurā mums bija iespēja piedalīties. Projekta laikā ieguvām milzīgu pieredzi biznesa veidošanā interneta vidē. Ziemassvētku tirdziņā Doma Laukumā realizējām projektu. Lai gan laikapstākļi nebija tie labākie tomēr tas mums nebija šķērslis izveidot pop-up restorānu. Ieguvām arī jaunus draugus. Liels paldies Projekta vadītajiem par šo iespēju, it īpaši liels paldies mūsu projekta vadītajai Agritai.”


Rolands:” Projekta ietvaros man bija iespēja piedzīvot interesantu un pieredzes bagātu nedēļu Rīgā, kopā ar studentiem no 4 Eiropas valstīm. Projekta galvenais notikums, protams, bija tirgošanās Ziemassvētku tirdziņā Doma laukumā. Atraktivitāte un komunikācija ar cilvēkiem un vienam ar otru bija ļoti svarīga, jo rezultātā mēs vēlējāmies gūt ienākumus. Tā pat komunicējot ar nu jauniegūtajiem draugiem es nostiprināju savas angļu valodas zināšanas. Fantastisks bija gan darbošanās, gan brīvais laiks ko pavadījām kopā. Paldies par doto iespēju lieliski un ražīgi pavadīt nedēļu pirms svētkiem!”


Aivija: “Paldies par iespēju piedalīties šajā projektā! Tā bija lieliska iespēja iepazīties ar jauniešiem no citām valstīm un kopā ar viņiem darboties ielu ēdienu pop-up restorāna izveidē. Esmu ieguvusi pieredzi, neaizmirstamas atmiņas un emocijas. Tā bija grūta, bet lieliska nedēļa, kur ne tikai mācījāmies un strādājām, bet arī jautri pavadījām laiku”


Pēdējā projekta “Culinary Caravan on the Move” darbnīca norisināsies nākošā gada maijā Itālijā.

Jēkabpils Agrobiznesa koledžas
projektu vadītāja
Agrita Landzāne

Lasīts 976 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 28 Decembris 2017 23:41

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli