Otrdiena, 09 Janvāris 2018 11:30

Tikšanās ar Ediju Zalaku sarunu ciklā “Kāpiens”

Informācijas avots:  Ieva Gādmane
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Pirmdien, 8. janvārī, Jēkabpils Tautas namā notika otrā tikšanās jauniešiem, sarunu cikla “Kāpiens” ietvaros. Tajā jauniešiem neformālā gaisotnē bija iespēja iepazīt Dailes teātra aktieri Ediju Zalaku.

Edijs Zalaks ir dzimis Jēkabpilī, mācījies Jēkabpils pamatskolā un Jēkabpils Valsts ģimnāzijā, kā arī aktīvi darbojies Līvānu kikboksa sporta klubā „SKITS". Edijs ar Jēkabpils pilsētas pašvaldības atbalstu studējis Maskavas Dailes teātra (MHAT) skolā- studijā, kuru absolvējis 2014. gadā. Pēc studijām Edijs ir atgriezies Latvijā un ir Dailes teātra štata aktieris.

Jaunieši, kuri bija ieradušies uz pasākumu, interesējās par Edija skolas gaitām Jēkabpils Valsts ģimnāzijā, studijām Maskavā, un aktiera pieredzi gan Latvijā, gan ārpus tās. Edijs Zalaks motivēja jauniešus uzstādīt sev augstākus mērķus, būt ambicioziem, izaicināt sevi, mācīties un nebaidīties kļūdīties.

Jēkabpils jauniešu klubs “13. pirmdiena” sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību, par godu Latvijas simtgadei, organizē ikmēneša sarunu ciklu “Kāpiens” līdz 2018. gada beigām. Sarunu cikla mērķis ir jauniešiem neformālā gaisotnē iepazīt radošas un iedvesmojošas personības Latvijā un Jēkabpilī, kā arī uzzināt dažādu profesiju aizkulises.

Nākošais sarunu cikla “Kāpiens” pasākums gaidāms jau februārī. Sīkāka informācija pieejama Jēkabpils jauniešu portālā www.jekabpils-jauniesi.lv

“Kāpiens” līdz savam mērķim, līdz vietai, kur atrodamies šobrīd. “Kāpiens”, kas mūs vēl sagaida, lai nokļūtu, kur vēlamies būt.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Gādmane
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļas
Jaunatnes lietu speciāliste
Tālr. +371 25906344
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Lasīts 577 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli