Piektdiena, 12 Janvāris 2018 06:10

“Krustpilietim” – 30

Informācijas avots:  www.jekabpils.lv
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Deja ir rituāls. Deja ir svētki. Deja ir notikums. Tautas deja ir stāsts, ko jāprot izteikt skatītājam. To labi prot Krustpils kultūras nama senioru deju kolektīvs “Krustpilietis” (vadītājs Kārlis Krūmiņš), kas šogad svin savu 30 dzimšanas dienu.

“Krustpilietis “ ir kolektīvs, ko vieno dejotprieks. Pa šiem gadiem malu malas piedejotas – Latvijā, Lietuvā, Vācijā, Krievijā, Dānijā, Norvēģijā. No 1986.gada, kas ir kolektīva dibināšanas gads, “Krustpilietis” ir bijis visu Dziesmu un Deju svētku dalībnieks, bet XXIII Dziesmu un XIII Deju svētkos iegūts tituls – labākais senioru deju kolektīvs Latvijā.  Arī pēc jaunākajiem deju skates rezultātiem var secināt, ka “Krustpilietis” aizvien ir viens no labākajiem senioru deju kolektīviem Latvijā.

Šo lielo notikumu kolektīvs atzīmēs ar plašu jubilejas koncertu Krustpils kultūras namā 20. janvārī plkst. 17.00.

Koncertā piedalīsies arī draugi – deju kolektīvi “Baltābele” (Rīga), “Ķegums” (Ķegums), “Atvasara” (Ludza) un pašu mājas folkloras kopa “Rati”. Koncertā ieeja bez maksas.

Aicinām apmeklēt šo pasākumu visus kultūras nama amatierkolektīvus,  visus jēkabpiliešus, kuriem patīk latviešu tautas deja, bet īpaši gaidīsim visus bijušos “Krustpilieša” vadītājus un dejotājus!

R.Kalniņa

Krustpils kultūras nama vadītāja

Lasīts 7438 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 19 Janvāris 2018 09:52

Komentāri  

+2 #1 Esssssss 2018-01-13 16:00
Sveiciens "Krustpilietim" !!! Tā tik turēt vēl nākamos, aiznākamos un vēl ainākamos 30!!!
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli