Pirmdiena, 05 Februāris 2018 16:04

Jēkabpils 2.vidusskolā norisinās absolventu vakars 2018 (FOTO)

Informācijas avots:  Marika Vasiļauska
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Daudzi mūsu skolas absolventi pirmajā februāra sestdienā izvēlējās doties uz skolu satikt audzinātāju, skolotājus un klases biedrus. Katru gadu šis skaits tikai palielinās. Svinīgajā pasākumā zāle bija pārpildīta, ap 300 cilvēku bija zālē. Viesu vidū bija absolventi gan no dažādām Latvijas vietām, gan arī no ārzemēm.
Tradicionāli svinīgajā pasākumā tiek godināta mūžībā aizgājušo skolotāju piemiņa.


Ar mīlestību atceramies pelnītā atpūtā devušos skolotājus, aizvadītajā gadā tā bija vēstures un sociālo zinību skolotāja Tatjana Makarova.


Lepojamies ar mūsu skolas talantīgajiem audzēkņiem. Šoreiz tie bija 6.klases skolēni, kuri Latvijas 44.atklātajā matemātikas olimpiādē ieguva godalgotas vietas. 2.vieta - Dāniels Līcis (skolotāja Irina Korabovska), 3.vieta - Anastasija Kovaļenko (skolotāja Marina Voitenko) un Diāna Fiļipova saņēma atzinību (skolotāja Irina Korabovska).


Valsts matemātikas konkursā “Profesora Cipariņa klubs” 3.vietu ieguva 9.klases skolēni Diāna Ivanova un Andris Tutins (skolotāja Vanda Lovčinovska).
Krievu valodas un literatūras 31.atklātajā olimpiādē 3.vietu ieguva 9.klases skolniece Marija Klencare (skolotāja Ludmila Movčane).


Latvijas Lingvistikas olimpiādes 2.kārtā atzinību saņēma 12.klases skolnieks Vladimirs Anufrijevs (skolotāja Larisa Koņeva).


Skatuves runas un literāro uzvedumu konkursā Latgalē 2.pakāpes diplomu saņēma 4.klases skolniece Veronika Ļudčika (skolotājas Jolanta Taškāne un Olga Demčenko) un 12.klases skolniece Jelizaveta Kozlova (skolotājas Zinaīda Rutkovska un Larisa Koņeva).


Tie ir tikai daži no talantīgajiem skolēniem, kas mācās mūsu skolā.


Ik gadu skola gaida tikšanos ar saviem bijušajiem audzēkņiem, atceras ikvienu, kas šajā skolā mācījies. Šajā vakarā visi kopā atcerējāmies šī gada jubilārus – absolventu klases, kas skolu absolvēja pirms 5, 10, 15.... gadiem un viņu klases audzinātājus. No šīm klasēm ierasti ir īpaši daudz absolventu. Tā tas bija arī šogad.


Šajā vakarā mēs suminājām dzimšanas dienā tos skolotājus, kas šobrīd atrodas pelnītā atpūtā, bet pavisam nesen ir nosvinējuši skaistas savas dzīves jubilejas.
Ar muzikāliem priekšnesumiem uzstājās gan skolas audzēkņi, gan absolventi, kuri atzīst, ka dziedāt savā skolā ir īpaši patīkami un aizkustinoši.


Vakars turpinājās ar skolas teātra uzvedumu. Šogad šī skolas tradīcija bija jau 24.gadu. Izrādes “Trīs vakari ciematā Dikaņkas tuvumā” pēc Nikolaja Gogoļa stāstu motīviem režisore bija krievu valodas un literatūras skolotāja Ludmila Movčane – lieliska, pieredzējusi režisore, arī mūsu skolas absolvente.
Jau tradicionāli pēc izrādes tika pasniegta skatītāju simpātijas balva. To ieguva Renāts Belokurovs, kas brīnišķīgi iejutās velna lomā.


Absolventu vakarā visus skolas bijušos audzēkņus un skolotājus laipni gaidīja skolas muzejā, lai pakavētos atmiņās par jauko skolas laiku.


Pēc svinīgā pasākuma absolventi un skolotāji devās uz klasēm, lai turpinātu šo jauko atkal satikšanās vakaru sirsnīgās sarunās.
Bija dzirdamas vien pozitīvas atsauksmes par pasākumu. Ļoti atzinīgi novērtēja izrādi.


Visiem absolventiem, kas kādreiz mācījās mūsu skolā un joprojām atceras to, visiem skolotājiem, kas agrāk vai tagad strādā mūsu skolā, liels paldies par jauko un sirsnīgo vakaru!

Lasīts 3058 reizes Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 05 Februāris 2018 16:33

Komentāri  

0 #1 Juze 2018-02-06 14:32
Ģimnāzijā arī bija-tikai 5dien. Kāpēc tas nekur nav atspoguļots?
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli