Pirmdiena, 05 Februāris 2018 17:21

Notiks izglītojošs seminārs pedagogiem "Vienaudžu savstarpējās vardarbības jeb mobinga novēršana skolas vidē"

Informācijas avots:  Sarmīte Strapcāne
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

ESF projekta „Veselības veicināšanas un slimību profilakses pasākumi Jēkabpilī” (projekta identifikācijas Nr. 9.2.4.2/16/I/049) ) aktivitātes ,,Bērns drošā vidē’’ ietvaros 2018.gada 6.februārī Jēkabpils 2.vidusskolā notiks Izglītojošs seminārs lekciju ciklā par garīgā veselības veicināšanu skolu vadītājiem, vietniekiem, pedagogiem, klašu audzinātājiem, sociālajiem pedagogiem, skolu psihologiem un citiem interesentiem "Vienaudžu savstarpējās vardarbības jeb mobinga novēršana skolas vidē". Programmas īstenotājs ir  Interešu izglītības iestāde “Centrs Dardedze”.

Šis ir praktisks, vienas dienas seminārs skolotājiem, skolas administrācijai, sociālajiem pedagogiem un skolu psihologiem un citiem darbiniekiem, kuru darba gaitas saistītas ar skolēniem un klašu kolektīviem. Seminārā iekļautas tādas tēmas kā:

  • Kas ir vienaudžu savstarpējā vardarbība jeb mobings? Kāpēc tas rodas?
  • Izplatītākie mīti un patiesības par mobingu.
  • Skolas loma un darbs ar bērnu. Situāciju analīze.
  • Preventīvās metodes un sadarbība mobinga mazināšanai.

Par šiem un citiem jautājumiem pedagogi varēs uzzināt semināra laikā, kā arī apgūt praktiskas iemaņas darbā ar bērniem mobinga situāciju risināšanā. Semināra noslēgumā katrs dalībnieks saņems rokasgrāmatu “Praktiskas aktivitātes mobinga mazināšanai skolā”. Semināru vadīs psiholoģe Daina Dziļuma un programmas “Drosme Draudzēties” vadītāja Ilze Zariņa.

Sarmīte Strapcāne,

Jēkabpils pilsētas pašvaldības

Izglītības darba speciālists

Lasīts 427 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli