Ceturtdiena, 10 Maijs 2018 15:05

Šonedēļ notiks Starptautiskajai ģimenes dienai veltīta konference

Informācijas avots:  Ieva Rožlapa
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Sestdien, 12.maijā Jēkabpils Tautas namā notiks Starptautiskajai ģimenes dienai veltīta konference „Kam pieder laiks?”, pieteikšanās uz konferenci noslēdzas šodien, 10.maijā. Konferencē dzirdēsim trīs dažādu jomu pārstāvjus.

Lekcijā „Kam pieder laiks?” katoļu priesteris un Kalna svētību kopienas vadītājs Andrejs Mediņš aktualizēs laika lietojuma filozofiskos aspektus un dalīsies savās atziņās par cilvēka un laika attiecībām.

Lekcijas „Laiks bērniem” ietvaros emocionālās labsajūtas un attiecību eksperte psiholoģe Iveta Aunīte akcentēs pozitīvās audzināšanas un disciplinēšanas principus un runās par paaudžu sadarbību. Praktiskā psiholoģe strādā dažādos projektos, sniedz konsultācijas, vada lekcijas.

Darbnīcu „Patiesība par žurku karaļiem” vadīs personības izaugsmes treneris Aleksis Daume. Darbnīcā par to, ar ko žurkas pārspēj cilvēkus, kā atšķirt tukšu fantāziju no reāliem sapņiem, ko darīt ar savām un citu sūdzībām. Aleksis Daume ir apmācību vadītājs SIA “Nordic Training International”, kur atbild par semināru, treniņu vadīšanu Baltijā, Krievijā, Ukrainā.

 

 

Dalība konferencē ir bez maksas. Aicinām pieteikties līdz 10.maijam, rakstot uz e-pasta adresi This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

 

Konferenci organizē biedrība kristīgai paaudžu kopībai „Tilts”. Projekta norisi atbalsta Jēkabpils pilsētas pašvaldība.

 

 

Ieva Rožlapa,

biedrība kristīgai paaudžu kopībai „Tilts”

Lasīts 334 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli