Trešdiena, 04 Jūlijs 2018 11:59

Dziesmu svētku dienasgrāmata: 3.jūlijs. Sākas mēģinājumi Daugavas stadionā (FOTO)

Informācijas avots:  Ieva Druveniece, Jēkabpils kultūras pārvalde
Vērtēt šo objektu
(1 Balsot)

Otrdienas rīts Jēkabpils dejotājiem sākas agri, jo ir pirmā diena, kad sākušies mēģinājumi Daugavas stadionā. Diena bija apmākusies, mazliet uzlija lietus, taču tas nebija šķērslis dejai. Kā atzīst paši dalībnieki, mēģinājumi, vismaz pagaidām, nav tik ļoti intensīvi, ir gana daudz brīvā laika. Taču tas ir tikai sākums, pirms daudzajiem koncertiem.

TDK “Sadancis” dejotāja Vita savā FB profilā raksta: “Neguļam, dejojam! Esam samirkuši, nosaluši, bet priecīgi gatavojoties noslēguma koncertam! Diena nr. 1.”

Savukārt skolā pēdējie brokastis baudīja senioru koris “Atvasara”, kuri neilgi pēc brokastīm devās mājās, lai atpūstos pirms mēģinājumiem, uz kuriem viņi ierodas Rīgā piektdien.

Vakaros skolā valda patīkama atmosfēra, jo, lai atpūstos no mēģinājumiem, dalībnieki izdomā dažādas izklaides un nodarbes. Tiek spēlētas dažādas kāršu spēles. Kolektīvi, kas nakšņo skolas sporta zālē, atzīst, ka viņiem patīk šī nakšņošanas vieta pat labāk, kā klases telpas, jo sporta zālē ir iespējams uzspēlēt kādu no sporta spēlēm ar bumbu, vai veikt citas aktivitāties, kuras nebūtu iespējams darīt klases telpās.

Diena pagājusi mierīgi. Šajās dienās Jēkabpils kolektīviem nav tik daudz aktivitāšu, tādēļ mēs gaidām ceturtdienu, kad Jēkabpiliešiem skolā un Dziesmu svētkos pievienosies koristi un pūtēju orķestri. Esam pārliecināti, ka skola tad tiks pieskandināta. Kā arī Rīgā ceturtdien tautu dienā “Rīta ausma” koncertēs mūsu mazākumtautību kolektīvi.

Lasīts 1134 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 05 Jūlijs 2018 10:28

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli