Lāsma Irša

Lāsma Irša

 
Piektdiena, 17 Augusts 2018 10:02

Nozaudēts Oskara Osņa maks ar dokumentiem

Ceturtdien, 16.augustā Jēkabpilī, Zīlānu ielas rajonā nozaudēti Oskara Osņa maks ar personīgajiem dokumentiem. Atlīdzība atradējam 50 €. T.: 28864451

Šoreiz raidījumā "Sporta arēna" uzzināsiet visu par Jēkabpils sporta skolu! Studijā - direktors Edgars Lamba!

Nākamajā raidījumā, kas Jēkabpils Radio1 (107 FM) ēterā izkanēs 22. augustā plkst. 16.10 viesosies triatlonists Anatolijs Levša. Sūtiet jautājumus raidījuma viesim uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un laimējiet īpašo krūzīti "Ar sportu sirdī...!  

Raidījums tapis sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību un Jēkabpils sporta centru

Jēkabpils Valodu mācību centrs uzsācis grupu komplektēšanu angļu, vācu un krievu valodas apguvei. Vairāk informācijas zvanot 26446216, rakstot: This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai mājas lapā – www.jvmc.lv!

Jēkabpils basketbola audzēkne Raina Tomašicka pēc labā snieguma NBA Junioru līgas Eiropas nometnē tika iekļauta Eiropas U14 izlasē, kas no 7. līdz 12. augustam ASV pilsētā Orlando piedalījās pirmajā NBA Junioru līgas pasaules čempionātā. Čempionāta izšķirošajās cīņās Raina bija savas komandas līdere un rezultatīvākā spēlētāja, aizvedot eiropietes līdz čempionāta sudraba medaļām.

Latvijas pārstāve bija Eiropas komandas rezultatīvākā spēlētāja Pasaules zonas finālspēlē ar Āzijas un Okeānijas apvienoto komandu (45:39 -  23 minūtēs 18 punkti un 5 atlēkušās bumbas), kā arī čempionāta finālspēlē ar labāko ASV komandu, kurā eiropietes zaudēja ar 38:68 (Rainas rēķinā nepilnās 28 minūtēs 11 punkti).

Eiropas komanda grupas turnīrā pirmajā spēlē pārspēja Indijas izlasi - 75:28 (spēle ilgst 4 x 8 minūtes). Raina spēlēja 15 minūtes 22 sekundes, guva 2 punktus (divpunktnieki 1/4, trīspunktnieki 0/1), izcīnīja 3 punktus, pa reizei izdarīja rezultatīvu piespēli, pārķēra un bloķēja bumbu.

Otrajā spēlē Eiropa pārspēja Dienvidamerikas komandu - 85:20. Tomašickai septiņarpus minūtēs 4 punkti, 2 atlēkušās, 1 rezultatīva piespēle.

Trešajā spēlē ar Āzijas un Okeānijas komandu (50:49) Tomašickai 22 minūtēs 32 sekundēs 4 punkti, 4 atlēkušās bumbas un 3 rezultatīvas piespēles.

Izslēgšanas turnīra pirmajā kārtā spēlē ar Meksikas vienību (65:14) Latvijas pārstāve bija efektīvākā Eiropas komandas basketboliste - 20 minūtēs 34 sekundēs 10 punkti (5/8, 0/1), 8 atlēkušās bumbas un 6 rezultatīvas piespēles.

Otrajā kārtā spēlē ar Ķīnas vienību (63:45) 16 minūtēs 9 punkti.

NBA Junioru līgas pasaules čempionāts ir pirmais šāda veida globālais jauniešu basketbola turnīrs labākajiem U14 vecuma basketbolistiem. Čempionātā piedalīsies 16 zēnu un 16 meiteņu komandas – pa astoņām no ASV, un dažādiem pasaules reģioniem (Āfrika un Tuvie Austrumi, Āzija un Okeānija, Kanāda, Ķīna, Eiropa, Indija, Meksika un Dienvidamerika.

Čempionāta izskaņā ASV un Starptautiskās grupas labākās meiteņu un puišu komandas tiksies finālspēlē, noskaidrojot NBA Junioru līgas pasaules čempionus.

NBA Junoru līgas pasaules čempionāta laikā jaunieši ne tikai  sacentīsies laukumā, bet arī  piedalīsies “NBA cares” sabiedriskā darba projektos.

Eiropas komandas sastāvs tika izraudzīts nometnē Slovēnijā, kurā piedalījās meitenes un puiši no 17 Eiropas valstīm. Raina Tomašicka uz nometni tika deleģēta pēc lieliskā snieguma Jēkabpils pamatskolas komandas (“Phoenix Suns”) sastāvā 2016./2017. gada sezonā.

Avots: basket.lv

Foto: jr. NBA

Ceturtdiena, 09 Augusts 2018 11:40

"Sporta arēna" 19. raidījums, 8.08.2018. (VIDEO)

Raidījumā "Sporta arēna" viesojas Jēkabpils Radžu ūdenskrātuves inspektors Aivars Druvenieks. Raidījumā dzirdēsiet par aktualitātēm uz ūdens, par zivju un vēžu ķeršanas iespējām, kā arī uzzināsiet, ar kādiem sporta veidiem aizraujas Aivars un kādi ir galvenie gardas zivju zupas pagatavošanas noslēpumi.

Nākamajā raidījumā, kas Jēkabpils Radio1 (107 FM) ēterā izkanēs 15. augustā plkst. 16.10 viesosies Jēkabpils sporta skolas direktors Edgars Lamba. Sūtiet jautājumus raidījuma viesiem uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un laimējiet balvas!  

Raidījums tapis sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību un Jēkabpils sporta centru.

Trešdiena, 08 Augusts 2018 16:24

Te ir darbs! Šuvējām un zemeņu lasītājiem

Piedāvā darbu šuvējām Jēkabpilī. Laba samaksa. Apmaksājam transporta izdevumus. Tālr.: 29145394

SIA "Kapažmuiža" piedāvā darbu zemeņu lasīšanā. Tālr.: 26600763

Kredītu tirgū ir pieejami dažāda veida aizdevumi, kas piemēroti atšķirīgām klientu vajadzībām un mērķiem. Tomēr visos gadījos pirms saistību uzņemšanās klients tiek aicināts atbildīgi izvērtēt savu iespēju atmaksāt kredītu un pildīt līgumā noteiktās saistības.

Tas izklausās kā no grāmatas, bet dzīve ir dzīve. Cilvēki pieņem lēmumus dažādu faktoru un emociju iespaidā, kā arī dzīves apstākļi un situācijas nav statiskas, var notikt pārmaiņas, kas tieši vai pastarpināti ietekmē arī finanšu sektoru.

Tāpēc ikvienam kredītņēmējam ir noderīgi zināt to, kas ir kredītu apvienošana un kādās trīs situācijās vajadzētu domāt par šādu risinājumu, jo tas sniegs ieguvumus.

Kredītu apvienošana nozīmē to, ka vairāki kredīti tiek apvienoti vienā jaunā kredītā, kam ir jauns atmaksas termiņš un procentu likme.

3 situācijas, kad kredītu apvienošana var palīdzēt:

1. Ja samazinās ikmēneša ienākumi

Ja līdz šim ar maksātspēju viss ir kārtībā, jo ienākumu apjoms ir pietiekams, tad situācijā, kad ienākumu apjoms samazinās, var būt apjukums. Ienākumu samazināšanās nozīmē arī vajadzību samazināt izdevumus, lai nedzīvot pāri saviem līdzekļiem un budžets nekļūtu nestabils.

Lai nebūtu jāatsakās no kādām pamatvajadzībām un jāsamazina savs dzīves līmenis, kredītu apvienošana var būt veids, kā optimizēt izdevumus par kredītsaistībām. Ja ienākumu samazinājums ir straujš, tad spēja segt kredītsaistības var būt apdraudēta. Tam var būt vēl citas nepatīkamas sekas — kredītvēstures pasliktināšanās, parādu piedziņa, īpašuma zaudēšana utt.

Vairāku kredītu apvienošana vienā ir atbildīgs un tālredzīgs solis, kas palīdzēs pārvarēt ienākumu samazināšanās radītās sekas.

2. Ja pārvērtētas finanšu iespējas

Brīdī, kad tiek pieņemts lēmums par kredītsaistībām, var sanākt vadīties ne tikai pēc loģikas un racionāliem argumentiem, bet arī emocijām, ietekmēties no specifiskiem un sarežģītiem apstākļiem, kas ne vienmēr atstāj izvēles iespējas.

Ja brīdī, kad noformētas kredītsaistības, maksātspēja ir novērtēta pārāk optimistiski, bet vēlāk realitātē saistības īstenot ir apgrūtinoši, tad kredītu apvienošana var būt viens no risinājumiem, jo ļauj pārstrukturēt kredīta nosacījumus — iegūt citu procentu likmi, mainīt atmaksas termiņu un līdz ar to arī maksājuma lielumu. Ar kredītu apvienošanas palīdzību var kredītsaistības pielāgot savai reālajai maksātspējai, kas tikusi pārvērtēta, uzņemoties apjomīgas kredītsaistības ar lieliem maksājumiem un īsu atmaksas termiņu.

3. Ja ir vairāki aizdevumi un to atmaksa ir neizdevīga, apgrūtinoša

Ja ir noformēti vairāki kredīti (ātrie kredīti, patēriņa kredīti, līzings), tad kredītu atmaksa var būt diezgan haotiska un, skatoties kopumā, arī neizdevīga, jo, piemēram, ātrajiem kredītiem bieži vien ir augstas procentu likmes, īss atmaksas termiņš.

Daudz cilvēku vismaz vienu vai pat vairākas reizes pagarina kredītu atmaksas termiņu. Tas rada finansiālus zaudējumus, bet pašu kredītu nesamazina. Ja ir šāda situācija, kad ir vairāki kredīti, to apmaksa ir apgrūtināta un ir skaidrs, ka situācija nav finansiāli izdevīga, tad to sakārtot un pārskatāmu padarīt var kredītu apvienošana, kas vairāku kredītu vietā dos vienu aizdevumu, vienu maksājumu un vienus nosacījumus, kuriem sekot. Tas ir gan finansiāls ieguvums, gan uzlabojumus kredītvēsturei.

Jēkabpilī pie autoostas, Ledus ielā 5 no 8. līdz 12. augustam uz izrādēm aicina “Amber Cirks”!

Jūs sagaida krāšņi priekšnesumi, drošsirdīgi akrobāti, veikli žonglieri, lokani vingrotāji, jautri klauni, paklausīgi suņi, kaķi un pat zirgi! "Amber cirks" jums dāvās smieklus, jautrību, pārsteigumus un atmiņā paliekošus iespaidus!

Trešdien, ceturtdien un piektdien – cirka izrādes sākas plkst. 18.30, sestdien – plkst. 17.00, bet svētdien – plkst. 15.00.

Biļetes var nopirkt "Biļešu paradīzes" kasēs vai arī uz vietas – cirka kasē. Cirka kase darbojas no 7. augusta līdz 12. augustam, no plkst. 14.00 līdz 18.00. Biļešu cenas: 8, 9, 10 €.

Otrdiena, 07 Augusts 2018 11:00

Kapos atrasts atslēgu saišķis

Pirmdienas, 6. augusta vakarā Jēkabpils pilsētas kapu teritorijā atrasts atslēgu saišķis ar trīs atslēgām. Īpašniekam lūgums zvanīt pa tālruni: 29333509

Pirmdiena, 06 Augusts 2018 15:15

"SPORTA ARĒNA" atgriežas ēterā (afiša)!

Raidījums "SPORTA ARĒNA" pēc atvaļinājuma atgriežas Jēkabpils Radio1 ēterā!

❗8.08. - Saruna par un ap Radžu ūdenskrātuvi ar inspektoru Aivaru Druvenieku.
❗15.08. - Jēkabpils sporta skola aicina sportot! Studijā - direktors Edgars Lamba.
❗22.08. - Par triatlonu un gaidāmajām sacensībām Jēkabpilī stāstīs pieredzes bagātais triatlonists Anatolijs Levša.
❗29.08. - Kādas ir skolu sporta tradīcijās? Par to Radio1 ēterā ziņos metodiķe Tatjana Donāne.

Atceries, ka "SPORTA ARĒNA" Jēkabpils Radio1 (107 FM) ēterā skan trešdienās plkst. 16.10 un atkārtojumā sestdienās plkst 11.00.

Sūti jautājumus raidījuma viesiem uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un laimē balvas!

Raidījuma tapšana notiek sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību un Jēkabpils sporta centru.

Page 1 of 65

Noskaties

Aktuāli