Jēkabpils Radio1 raidījumā "Sporta arēna" viesos Jēkabpils sporta skolas fizioterapeite Liene Liepiņa! Noskaties raidījumu un uzzini, kāda ir sporta fizioterapeita ikdiena un pienākumi, kā Liene nokļuva Jēkabpilī, kas ir viņas talismans un daudz ko citu!

Raidījums tapis sadarbībā ar Jēkabpils pilsētas pašvaldību un Jēkabpils sporta centru.

Četri rudi kaķēni meklē atbildīgus saimniekus. Biedrība “Par Ķepām”. T.: 27132560

Pirmdiena, 08 Oktobris 2018 16:12

Atrasts "Samsung" telefons

Pirmdien, 8. oktobrī Jēkabpilī, Madonas ielā 32 atrasts mobilais tālrunis "Samsung". Īpašniekam zvanīt pa tālruni: 28743977

Pie uzvaras „OlyBet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas spēlē neizdevās tiks „Jēkabpils/SMScredit.lv” komandai, kas sestdien, 6.oktobrī Liepājas Olimpiskajā centrā ar rezultātu 65:81 piekāpās BK „Liepāja” basketbolistiem. Ar 16 punktiem „lūšu rindās” sevi pieteica Verners Kohs, bet Jurijs Aleksejevs pievienoja kārtējo „double-double”.

Liepājā pirmo reizi šosezon „lūšu” rindās laukumā devās Verners Kohs un Edgars Štelmahers, pēc nelielas traumas atgriezās arī Gints Zomerfelds. Diemžēl nācās iztikt bez Ronalda Elkšņa, kas līdz šim bijis viens no komandas rezultatīvākajiem spēlētājiem.

Jēkabpiliešu rezultātu ar precīzu tālmetienu atklāja Rainers Hermanovskis, bet nākamos deviņus punktus savas komandas kontā ieskaitīja Kohs (12:6). „Lūši” turpināja lieliski darboties aizsardzībā un četras minūtes neļāva mājiniekiem gūt punktus no spēles, rezultāta starpībai pieaugot līdz 11 punktiem (8:19). Noslēdzoties pirmajai ceturtdaļai, viesiem bija izdevies nosargāt sešu punktu handikapu – 25:19.

Otrās ceturtdaļas vidū ar veiksmīgiem Roberta Krastiņa un pārējo liepājnieku centieniem rezultāts izlīdzinājās (30:30). Diemžēl „lūšiem” neizdevās nosargāt spēles vadības grožus, tomēr nekur tālu viņi mājiniekiem neļāva aizmukt, un pirmais puslaiks noslēdzās ar nelielu – četru punktu deficītu – 37:41.

Trešā ceturtdaļa jēkabpiliešiem pagāja neatlaidīgi cenšoties panākt mājiniekus. Ceturtdaļas izskaņā Jurijs Aleksejevs samazināja savas komandas deficītu līdz diviem punktiem, tomēr pēc nospēlētām 30 minūtēm viesiem atkal mīnus seši punkti – 55:61.

Pēdējās 10 cīņas minūtes ar trīs punktiem iesāka Aleksejevs (58:61), bet apdraudēt mājinieku uzņemto kursu vairs neizdevās. Liepājnieki, sajutuši pirmās uzvaras garšu, pārliecinoši turpināja krāt pārsvaru, un arī šajā cīņā BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” piedzīvoja zaudējumu (65:81).

Lai gan arī liepājnieki pieļāva samērā daudz kļūdu (12), tomēr jēkabpiliešiem to bija vairāk (16), un pretinieki lieliski prata tās pārvērst svarīgos papildu punktos. Pēc mača uz savas komandas pieļautajām kļūdām kā vienu no zaudējuma iemesliem norāda arī BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” galvenais treneris Marko Zarkovičs: „Pieļautās kļūdas, tāpat kā nerealizētie soda metieni, mums daudz maksāja, bet pieļaut kļūdas tik jaunai komandai, kurai nav pieredzes spēlēt šādā līmenī, ir normāli. Turpināsim smagi strādāt, krāt pieredzi un uzlabot savu spēli!”

Ar kārtējo „double-double” atzīmējās Aleksejevs, viņam 12 gūti punkti, 13 atlēkušās bumbas, kā arī četras rezultatīvas piespēles. Rezultatīvākais ar 16 punktiem bija komandas debitants Kohs, 13 punktus guva Hermanovskis, bet 12 – Štelmahers.

„OlyBet” Latvijas - Igaunijas Basketbola līga, 6. oktobris, Liepājas OC

BK „Liepāja” - BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” 81:65 (19:25, 22:12, 20:18, 20:10)

„Jēkabpils/SMScredit.lv”: Kohs 16, Hermanovskis 13 (3 pb), Aleksejevs 12 (13ab, 4 rp), Štelmahers 12, Līnis 6, Denafs 4, Zomerfelds 2, Būmeisters, Surkulis, Vanags

„Liepāja”: Džonsons 26, Krastiņš 17, Jansons 13, Ate 12, Besičs 8, Nauseds 5 (9 ab), Bērziņš, Hudins

Nākamo cīņu BK „Jēkabpils/SMScredit.lv” aizvadīs trešdien, 17. oktobrī, kad Ogres 1.vidusskolas zālē plkst. 19.30 tiksies ar BK „Ogre”.

Paldies BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” atbalstītājiem: “SMScredit.lv”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA “Pata”, SIA “CDW Minerals” un AV, SIA “Jēkabpils PMK”, “A.Kraukļa VEF basketbola skola”, SIA “Mikor”, AS „LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, “Joma”, Jēkabpils Radio1.

Informāciju sagatavoja:
Lāsma Irša
BK „Jēkabpils/SMScredit.lv”
sabiedriskās attiecības

Ceturtdiena, 04 Oktobris 2018 10:08

"Sporta arēna" 27. raidījums, 3.10.2018. (VIDEO)

Jaunās basketbola sezonas ieskaņā "Sporta arēnā" viesojas basketbola kluba "Jēkabpils/SMScredit.lv" galvenais treneris Marko Zarkovičs, treneris Mihals Hlebovickis un basketbolists Rainers Hermanovskis! Raidījumā uzzināsi vairāk par jaunizveidoto Latvijas - Igaunijas Basketbola līgu un par jauno Jēkabpils komandu, par "lūšu" mērķiem un uzdevumiem šajā sezonā.

Nākamajā raidījumā, kas Jēkabpils Radio1 (107 FM) ēterā izskanēs 10. augustā plkst. 16.10 viesosies sporta fizioterapeite Liene Liepiņa. Sūtiet jautājumus raidījuma viesim uz This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. un laimējiet īpašo krūzīti "Ar sportu sirdī...!

Svētdiena, 30 Septembris 2018 23:46

Aleksejevs: Mēs parādījām raksturu!

Spraigu un emocionālu cīņu svētdien, 30.septembrī Jēkabpils sporta namā aizvadīja “Jēkabpils/SMScredit.lv” komanda. Piecas neveiksmīgas minūtes trešajā ceturtdaļā izdzēsa iekrāto pārsvaru un līdz spēles beigām “lūšiem” atgūt spēles vadības grožus savās rokās vairs neizdevās. Jēkabpilieši atzina igauņu “Avis Utilitas Rapla” komandas pārsvaru ar rezultātu 69:79 (23:14, 20:19, 11:31, 15:15). Visvairāk – 16 punktus – guva Rainers Hermanovskis.

Spēle bija ļoti dinamiska, bagāta ar ātriem uzbrukumiem un spraigām epizodēm un nelika līdzjutējiem vilties.

Jēkabpilieši līdz pat trešās ceturtdaļas vidum bija vadībā, otrajā ceturtdaļā pat sasniedzot 15 punktu pārsvaru (31:16), bet lielajā pārtraukumā devās ar plus desmit (43:33). Trešajā spēles nogrieznī uz piecām minūtēm iestrēga “lūšu” uzbrukums, un tikmēr igauņi guva 17 punktus pēc kārtas, ne tikai sadeldējot savu deficītu, bet arī izvirzoties vadībā ar deviņiem punktiem (48:57). Pēc tam gan mājinieki sakārtoja savu uzbrukumu, taču līdz spēles izskaņai iegūto deficītu vairs nespēja sadeldēt. Mačs noslēdzās ar zaudējumu “Avis Utilitas Rapla” komanda ar rezultātu 69:79.

Pēc vakardienas zaudējuma šodien bija svarīgi iznākt laukumā ar pareizo attieksmi – cīnīties par katru bumbu un par katru laukuma centimetru. To mēs izdarījām!” pēc spēles atzina “Jēkabpils/SMScredit.lv” komandas galvenais treneris Marko Zarkovičs, bet viņš norādīja arī uz kļūdām, kas liedza izcīnīt uzvaru: “Netrāpījām pārāk daudz “lay up” un soda metienus. Arī tas, ka spēlējām tikai astoņu spēlētāju sastāvā un uz spēles beigām pagurām, varētu būt daļējs iemesls zaudējumam.”

Pēc emocionālās spēles arī “lūšu” komandas kapteinis Jurijs Aleksejevs neslēpa gandarījumu par savu komandas biedru cīņassparu: “Šodien mēs spēlējām citu spēli nekā vakar. Tas bija negaidīti pat man, ka džeki tā cīnījās! Gatavojoties spēlei, noskatījāmies video, kā spēlējām vakar. Puiši tik ātri izdarīja pareizos secinājumus, ka jau šodien tam bija redzams rezultāts. Raplas komanda ir ļoti spēcīga. Mēs bijām vājāki un mazāki, bet cīnījāmies un parādījām raksturu!”

Aleksejeva kontā “double-double” – 15 punkti un 14 bumbas zem groziem, bet rezultatīvākais “lūsis” bija 18 gadus vecais Rainers Hermanovskis, kurš guva 16 punktus. 12 punktus un piecas atlēkušās bumbas pievienoja sešpadsmitgadīgais Dāvis Denafs, deviņi punkti 18 gadus vecā Rodrigo Būmeistera kontā, bet Ronalds Elksnis komandai palīdzēja ar astoņiem punktiem un desmit bumbām zem groziem.

Šis bija otrais jēkabpiliešu zaudējums divās “Olybet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas spēlēs.

“Olybet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līga, 30.09.2018, Jēkabpils sporta nams
“Jēkabpils/SMScredit.lv” – “Avis Utilitas Rapla” 69:79 (23:14, 20:19, 11:31, 15:15)
“Jēkabpils/SMScredit.lv”: Hermanovskis 16, Aleksejevs 15 (14 ab), Denafs 12, Būmeisters 9, Elksnis 8 (10 ab), Līnis 6, Vanags 3, Surkulis
“Avis Utilitas Rapla”: Veidemans 19, Jonāts 12, Kaldre 12, Mikelsons 8 (7 ab), Rūts 5, Kajupanks 4, Valge 2, Ilvess 2

Nākamreiz “lūši” cīņā dosies izbraukumā – sestdien, 6. oktobrī, plkst. 17.00 Liepājas Olimpiskajā centrā tiksies ar jauno BK “Liepāja” komandu.

Paldies BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” atbalstītājiem: “SMScredit.lv”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA “Pata”, SIA “CDW Minerals” (AV), SIA “Jēkabpils PMK”, “A.Kraukļa VEF basketbola skola”, SIA “Mikor”, AS “LNK Industries”, Jēkabpils sporta centrs, “Joma”, Jēkabpils Radio1.

Lāsma Irša

Sestdien, 29. septembrī jaunā “Jēkabpils/SMScredit.lv” basketbola komanda savā pirmajā “OlyBet” Latvijas-Igaunijas Basketbola līgas spēlē piekāpās igauņu “Kalev/TLÜ” vienībai ar rezultātu 54:88. Rezultatīvākais “lūšu” rindās bija Jurijs Aleksejevs, kurš komandas kontam pieskaitīja 15 punktus un 10 atlēkušās bumbas, turklāt no tuvās distances Aleksejevs meta ar 100% precizitāti.

Jēkabpilieši cīņā devās astoņu cilvēku sastāvā, Vernera Koha un Edgara Štelmahera pievienošanos kavē formalitātes, Mikus Sokolovs uz spēlēm gaidāms oktobra otrajā pusē, bet Gintam Zomerfeldam dalību spēlē liedza trauma. Plānots, ka drīzumā laukumā varēs doties arī divas sezonas BK “Ogre” pavadījušais Roberts Niedra.

Cīņu abas komandas iesāka līdzvērtīgi līdz pirmās ceturtdaļas izskaņā viesi veica sekmīgu uzbrukumu virkni un pārņēma vadības grožus savās rokās (11:21). Pēdējais vārds pirmajā ceturtdaļa gan piederēja mājiniekam, 18 gadus vecajam Rodrigo Būmeisteram, kurš samazināja viesu pārsvaru līdz astoņiem punktiem - 13:21.

Otro ceturtdaļu “lūši” sāka ar jaunu sparu un trīs minūšu laikā sadeldēja savu punktu deficītu un izvirzījās vadībā ar 25:23. Diemžēl ilgstoši izrādīt pretestību jaunajiem “lūšiem” neizdevās. Pirmā puslaika izskaņā viesi guva deviņus bezatbildes punktus pēc kārtas un mājiniekiem nācās doties lielajā pārtraukumā ar  11 punktu iztrūkumu – 28:39.

Otrajā puslaikā jēkabpiliešiem neklājās viegli ne aizsardzībā, ne uzbrukumā, arī kļūdīties sanāca biežāk, un kļūdas pretinieki sekmīgi prata pārvērst punktos. Rezultātu starpība lēnām pieauga līdz pat spēles izskaņai. BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” atzina “Kalev/TLÜ” pārākumu ar 54:88.

“Šī daudziem spēlētājiem bija pirmā spēle augstākajā līgā un visiem - oficiālais sezonas sākums, puiši nepārvarēja satraukumu. Pirmās 15 minūtes komanda nospēlēja labi, bet pēc tam mēs vairs nevarējām noturēties vienā ritmā ar pretiniekiem, kuri lielākoties bija profesionāli un pieredzējuši spēlētāji. Esmu pārliecināts, ka mēs guvām labu mācību un uz nākamo spēli jau būsim stiprāki. Tad, kad būsim pilnā sastāvā, noteikti spēsim parādīt daudz labāku cīņu nekā šodien,” pirmajās ugunskristībās piedzīvoto zaudējumu komentē BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” galvenais treneris Marko Zarkovičs.

Savu pieredzi un prasmes laukumā pierādīja Jurijs Aleksejevs, sametot visus sešus divpunktu metienus un kopumā nopelnot 15 punktus un 10 atlēkušās bumbas. Labi sevi parādīja arī Ronalds Elksnis, viņš guva 12 punktus un izcīnīja septiņas bumbas zem groziem. Savukārt Rodrigo Būmeistera kontā – 11 punkti.

“Jēkabpils/SMScredit.lv” – “Kalev/TLÜ” 54:88 (13:21, 15:18, 13:23, 13:26)
“Jēkabpils/SMScredit.lv”: Aleksejevs 15 (10 ab), Elksnis 12 (7 ab), Būmeisters 11, Hermanovskis 7, Vanags 5, Līnis 3, Denafs 1, Surkulis, Zomerfelds.
“Kalev/TLÜ”: Loiks 27, Lips 16 (10 ab), Fals 13 (9 ab), Talts 9 (8 ab), Paiste 9, Stefords 8 (7 rp), Pehka 4, Saks 2

Nākamais – vēl nopietnāks pārbaudījums “lūšus” sagaida jau rīt – svētdien, 30. septembrī Jēkabpils sporta namā, kad pretiniekos būs Igaunijas bronzas medaļu īpašnieki “Avis Utilitas Rapla” komanda.

Lāsma Irša

Ceturtdiena, 27 Septembris 2018 13:44

"Sporta arēna" 26. raidījums, 26.09.2018. (VIDEO)

Jaunās volejbola sezonas priekšvakarā Jēkabpils Radio1 raidījumā "Sporta arēna" viesojas SK "Jēkabpils Lūši" prezidents Māris Trušelis. Aprunāsimies par "Lūšu" plāniem un mērķiem, iezīmēsim Baltijas līgas spēku samēru aprises, kā arī aicināsim uz tuvākajām spēlēm.

Pirmās oficiālās “OlyBet” Latvijas – Igaunijas Basketbola līgas spēles Jēkabpils sporta namā notiks jau šajā nedēļas nogalē. Sestdien, 29. septembrī plkst. 14.00 BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” tiksies ar igauņu “Tallina Kalev/TLÜ”, bet svētdien, 30.septembrī plkst. 19.30 jēkabpiliešiem pretiniekos būs cits igauņu klubs – “Avis Utilitas Rapla”.

Sestdienas pretinieki – “Tallina Kalev/TLÜ” aizvadītajā sezonā iekļuva Igaunijas Basketbola līgas izslēgšanas spēlēs, bet ceturtdaļfinālā piekāpās “lūšu” svētdienas pretiniekiem – “Avis Utilitas Rapla” komandai un palika sestajā vietā astoņu komandu konkurencē. Tallinas komandā ir četri spēlētāji augumā virs 205 cm. Gaidāma sīva cīņa zem groziem, it īpaši pret 217 cm garo un 32 gadus veco centra pozīcijas spēlētāju Bambu Falu (Bamba Fall), ko Latvijā iepazinām “VEF Rīga” rindās 2014./2015. gada sezonā.

Savukārt svētdienas pretinieki – “Avis Utilitas Rapla” pērnajā sezonā Igaunijas čempionātā izcīnīja bronzas medaļas. Raplas komandas sastāvā vislabāk mums zināmais spēlētājs ir Ervīns Jonāts, kurš pērn atzīstami cīnījās BK “Jūrmala” rindās.

Visām komandām šīs būs pirmās spēles, un šobrīd nav pieejams daudz informācijas vienai par otru. Mums kā jaunai komandai ir svarīgi kārtīgi trenēties un būt gataviem spēlēt pret jebkuru pretinieku, tāpēc mēs šobrīd vairāk koncentrējamies uz savu spēli,” gatavošanos cīņai pret ne tik labi pazīstamajiem pretiniekiem komentē BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” galvenais treneris Marko Zarkovičs.

Biļešu cena uz basketbola spēlēm Jēkabpils sporta namā: € 1,50, skolēniem un pensionāriem – € 1, bērniem līdz 6 g.v. un invalīdiem – bez maksas.

Atbalstīsim “lūšus”, uzsākot jauno 2018./2019. gada basketbola sezonu!

Paldies BK “Jēkabpils/SMScredit.lv” atbalstītājiem: “SMScreditlv”, Jēkabpils pilsētas pašvaldība, SIA “Pata”, SIA “CDW Minerals” un AV, SIA “Jēkabpils PMK”, “A.Kraukļa VEF basketbola skola”, SIA “Mikor”, AS "LNK Industries", Jēkabpils sporta centrs, “Joma”, Jēkabpils Radio1.