Ceturtdiena, 19 Janvāris 2017 08:18

Meklējam brīvprātīgo īstermiņa projektam Rumānijā “To Get There TOGETHER”

Informācijas avots:  Ieva Kasparoviča
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs” aicina pieteikties jauniešus no 17 gadu vecuma Eiropas brīvprātīgā darba īstermiņa projektam Rumānijā laikā no 26.jūnija līdz 23.augustam.

Plānots, ka Rumānijas projektā “To Get There TOGETHER” satiksies jaunieši no deviņām valstīm, tā mērķis ir nodrošināt izglītības iespējas dažāda vecuma un sociālā stāvokļa bērniem un jauniešiem.

Potenciālajam brīvprātīgajam jābūt ieinteresētam mācīties un pilnveidot pašam sevi, jābūt atvērtam, tolerantam pret citas kultūras pārstāvjiem, jo būs jāstrādā multikulturālā vidē, jāmīl darbs ar bērniem un jauniešiem. Nav nepieciešamas kādas īpašas prasmes, jaunietim jābūt vienkārši atbildīgam, pozitīvam, enerģiskam, komunikablam un, protams, vēlamas angļu valodas pamatzināšanas, lai varētu komunicēt ar pārējiem projekta dalībniekiem un organizatoriem.

Projekta laikā Eiropas brīvprātīgie attīstīs gan sociālās, gan arī izglītības prasmes un kompetences. Brīvprātīgie mācīsies plānot, īstenot un pielāgot izglītojošus pasākumus un aktivitātes dažāda vecuma bērniem un jauniešiem. Tiks veicinātas dažādas prasmes un radošums, strādājot arī ar bērniem un jauniešiem, kuriem ir ierobežotas iespējas.

Interesentiem rakstīt uz e-pastu This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. vai zvanīt uz tālruņa numuru 65220097 vai 26136812.

Ieva Kasparoviča,

biedrības “Jēkabpils NVO resursu centrs” projektu asistente

Lasīts 6131 reizes Pēdējo reizi rediģēts Pirmdiena, 30 Janvāris 2017 12:19

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Aktuāli