Trešdiena, 26 Aprīlis 2017 07:28

Izsludina pieteikšanos NVO līderu apmācībām

Informācijas avots:  Anita Sproģe
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Tiek izsludināta pieteikšanās Biedrības “Jēkabpils NVO resursu centrs” projektā “Pilsoniskas sabiedrības stiprināšana Vidusdaugavas reģiona nevalstiskajās organizācijās” iekļautajai aktivitātei - divu dienu apmācību ciklam NVO līderiem. Apmācības notiks 29. un 30. maijā, un interesenti – biedrību vadītāji vai to deleģētas personas aicināti pieteikties līdz 12. maijam.

Apmācības vadīs Latvijas Psihoterapeitu biedrības valdes loceklis, Latvijas Geštaltterapijas biedrības dibinātājs un valdes loceklis Agris Grava. Apmācībās tiks skatītas tēmas par veiksmīgas līderības priekšnoteikumiem, cilvēkresursu vadību, kā arī analizētas situācijas un skatīti problēmu vadības un risināšanas varianti.

Apmācību grupa tiek plānota 7 – 10 cilvēku sastāvā, tāpēc ieteicams pieteikties pēc iespējas savlaicīgāk. Apmācību ciklu noslēdzot, katram dalībniekam tiks izsniegts gūtās zināšanas apliecinošs sertifikāts.

Jāpiebilst, ka lektors A. Grava NVO jomā jau ir pazīstams – pēc biedrības “Jēkabpils NVO resursu centrs” uzaicinājuma vadījis diskusiju par savstarpējās sadarbības jautājumiem un naida runu, kā arī apmācības nevalstisko organizāciju biedriem un darbiniekiem “Līdzdarbības demokrātija un sadarbība”. Ieskatam – minēto apmācību dalībnieces, biedrības „Jauniešu klubs „13. pirmdiena”” vadītājas Lilijas Ražinskas viedoklis par A. Gravu kā pasniedzēju. „Lieliskas metodes, argumenti un sadarbības veids ar auditoriju.

Profesionālis un kompetents cilvēks. Personība! Ir liela vēlme piedalīties šāda veida semināros arī turpmāk. Tā bija iespēja labāk iepazīt pašai sevi un izprast, kā veidot savu attiecību kultūru. Paldies!”, saka Jauniešu kluba vadītāja.

Pasākumu – divu dienu apmācību ciklu NVO līderiem finansiāli atbalsta Sabiedrības integrācijas fonds no Latvijas valsts budžeta līdzekļiem

Lasīts 3515 reizes Pēdējo reizi rediģēts Piektdiena, 05 Maijs 2017 18:59

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli