Trešdiena, 08 Novembris 2017 17:29

Pagriez ausi – uzzināsi vairāk un sāksi domāt citādāk!

Informācijas avots:  Agita Pleiko
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

au šo piektdien -10.novembrī Bērnu un jauniešu centrā!

Eiropa ir tālu? Nu taču ne! Eiropas jauniešiem sniegtās iespējas var noderēt arī Jēkabpilī! Kādas tad tās iespējas ir un kā tās izprast – par to runāsim jau šopiektdien, 10.novembrī, ar visiem tiem jauniešiem un jaunatnes darbiniekiem, kas plkst.10.00 atnāks uz Jēkabpils Bērnu un jauniešu centru, Brīvības ielā 258, Jēkabpilī.

Šodien jaunas zināšanas nāk pie jauniešiem pašas – pietiks, ja tu pats vēlēsies saprast un uzzināt, kā iespējams būt aktīviem tepat, savā valstī un pilsētā! Biedrība “Jēkabpils NVO resursu centrs” sadarbībā Jaunatnes starptautisko programmu aģentūru un Latvijas Jaunatnes padomi, biedrības “Jauniešu klubs “13.pirmdiena”” aktīvistiem aicina uz informatīvo pasākumu “Eiropas pilsēta Jēkabpils”. Pasākumā kā eksperts piedalīsies Latvijas Jaunatnes padomes valdes loceklis un biedrības “Dari vari” priekšsēdētājs Edgars Muktupāvels (Rīga).

Nu, ko – tiekamies?!

Būtu labi, ja pieteiktos: 24921193 (Krista) vai 29449622 (Agita), vai This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it. .

Agita Pleiko
Jēkabpils NVO resursu centrs

Lasīts 375 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli