Piektdiena, 20 Oktobris 2017 10:44

Uzsākta Jēkabpils pilsētas jaunatnes politikas stratēģijas 2018.- 2024. gadam izstrāde

Informācijas avots:  Ieva Gādmane
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Ceturtdien 19. oktobrī Domes sēdē tika izskatīts lēmumprojekts par Jēkabpils pilsētas jaunatnes politikas stratēģijas izstrādes uzsākšanu.

Lai nodrošinātu Jēkabpils pilsētā darbu ar jaunatni, ievērojot jaunatnes politikas pamatprincipus un valsts jaunatnes politikas attīstības plānošanas dokumentus, uzlabotu jauniešu- personu vecumā no 13 līdz 25 gadiem- dzīves kvalitāti, sekmētu jauniešu izaugsmi, veicinātu viņu iniciatīvas, darba tikumu un patriotismu, līdzdalību lēmumu pieņemšanā, kā arī brīvā laika pavadīšanas iespēju daudzveidību, tiks uzsākts darbs pie Jēkabpils pilsētas jaunatnes politikas stratēģijas izstrādes.

Būtiski, ka vietējie jaunieši līdzdarbojas šāda dokumenta izstrādē, iesakot savas idejas pašvaldības jaunatnes politikas vīzijai, prioritātēm vai uzdevumiem, kas ilgtermiņā ietekmēs jauniešu ikdienu un viņu aktivitātes pašvaldībā.

Jaunatnes politikas stratēģijas izstrādei, izveidota darba grupa desmit cilvēku sastāvā, kurā ietilpst cilvēki, kuri ikdienā strādā ar jauniešiem, jaunatnes darbinieki kā arī jaunieši.

Darba grupai līdz 2018. gada 1. februārim jāistrādā jaunatnes politikas startēģija 2018.- 2024. gadam, un jāiesniedz tā izstaīšanai Sociālo , izglītības, kultūras, sporta un veselības aizsardzības jautājumu komitejai.

Informāciju sagatavoja:
Ieva Gādmane
Jēkabpils pilsētas pašvaldības
Sabiedrisko attiecību nodaļas
Jaunatnes lietu speciāliste
Mob.tālr. +37125906344
This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.

Lasīts 4698 reizes Pēdējo reizi rediģēts Otrdiena, 31 Oktobris 2017 21:18

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli