Ceturtdiena, 21 Decembris 2017 17:26

Jēkabpils domes deputātus sveic rūķi un aicina uz kopdziesmu - Zvaniņš skan! (VIDEO)

Informācijas avots:  Sandra Mikanovska
Vērtēt šo objektu
(2 balsis)

Ceturtdien, 21.decembrī, Ziemas saulgriežos, noslēdzoties Jēkabpils domes Finanšu komitejas sēdei deputātus sveikt Ziemassvētkos un vēlēt laimi jaunajā gadā bija ieradušies trīs rūķi, kuru lomās iejutās Krustpils kultūras nama direktore Ruta Kalniņa, direktores vietnieks Aivars Pugačs un Jēkabpils Tautas nama direktors Aigars Godiņš.

Rūķi prognozēja, ka nākamais – dzeltenā suņa gads – Jēkabpils domei būs veiksmīgs un naudas pietiks visām vajadzībām. Deputātiem tika dalītes dzeltenas vēlmju lentītes, kurās jāiesien mezgls, iedomājoties vēlēšanos. Ja to izdarīs šodien – vēlēšanās piepildīsies. Radio1 novēroja, ka Jēkabpils mērs Raivis Ragainis, nekavējoties lentītē iesēja vairakus mezglus un to apsēja ap savu kaklasaiti. Tāpat arī deputātiem bija jāvelk lozes uz kurām bija rakstīti pareģojumi, kas ar viņu notiks vai ko deputāts darīs nākamajā gadā.

Noslēgumā rūķi deputātus apvienoja lielā kopkorī, izvēloties solistu lomā Raivi Ragaini un mēra vietnieci Līgu Kļaviņu. Visi kopā deputāti dziedāja Ziemassvētku dziesmu Zvaniņš skan, izmainot tajā vienu vārdu piedziedājumā, teikuma – Visi bērni sauc, vietā dziedāja – Visi deputāti sauc. Kā tas viss notika - skatieties video.

Aculiecinieka video

Lasīts 973 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 21 Decembris 2017 17:51

Komentāri  

0 #1 Guest 2017-12-22 21:04
Skatos video,kamēr citi deputāti klausās,nitis cītīgi iedziļinājies savā datorā
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli