Ceturtdiena, 11 Janvāris 2018 14:12

Ģirģens pieprasa ierosināt disciplinārlietu pret Vasili, izskatot šo jautājumu izceļas asas deputātu diskusijas (AUDIO)(PAPILDINĀTS AR VIDEO)

Informācijas avots:  Sandra Mikanovska
Vērtēt šo objektu
(6 balsis)

Šī gada pirmajā Jēkabpils domes sēdē ceturtdien viens no papildus jautājumiem, ar kuru deputāti tika iepazīstināti pirms domes sēdes un kuru ar balsojumu apstiprināja tās darba kārtībā, bija jautājums “Par disciplinārlietas ierosināšanu”.

Jēkabpils domes deputāts Kaspars Ģirģens domei ziņoja, ka pašvaldības kapitālsabiedrība SIA “JK Namu pārvalde” iegādājoties divus auto, pēc viņa rīcībā esošās informācijas, rīkojusies nekorekti, neievērojot procedūru, neveicot iepirkumu. Tāpēc Kaspars Ģirģens iesniegumā aicināja domes sēdes izskatāmo jautājumu sarakstā iekļaut lēmuma projektu par disciplinārlietas ierosināšanu un lūgt paskaidrojumu no SIA „JK Namu pārvalde” valdes locekļa Ainara Vasiļa, jo Ģirģens kā deputāts no namu pārvaldes priekšnieka Vasiļa, noteiktajā maksimālajā termiņā - 15 dienu laikā - nav saņēmis pieprasīto informāciju par automašīnu iegādi, kā arī uzņēmuma par iegādāto automašīnu Vācijā bez iepirkuma procedūras, pēc kuras uz Vāciju devies vasilis, kā arī par iegādāto automašīnu no „JK Namu pārvaldes” darbinieces, ekonomistes bez iepirkuma procedūras.

Par Kaspara Ģirģena aktualizēto jautājumu, izraisījās deputātu diskusijas, viedokļi bija atšķirīgi. Deputāte Kristīne Ozola sacīja, ka nav pamata balsot par šādu ierosinājumu, jo lēmuma projekts nav pienācīgi sagatavots un nav saprotams par ko balsot. Viņa aicināja, lai Ģirģens nosauc likuma normu uz kuras pamata saskata pārkāpumu. Kristīne Ozola arī piebilda, ka jau pirms četriem mēnešiem ir sagatavojusi un domei iesniegumu ar lūgumu izskatīt iespēju pārvietot lielgabalu no Rīgas ielas un veikt pārapbedījumus uz brāļu kapiem, taču līdz pat šim brīdim viņas iesniegums nav skatīts, tad kāpēc viena deputāta nesagatavotu iesniegumu skata jau nākamajā dienā, kamēr citam jāgaida četrus un ilgāk mēnešus? Deputāts Aigars Nitišs norādīja, ja kādam ir vēlme rīkot politisku cirku, tad to var darīt šādā veidā, taču viņa rīcībā esošā informācija liecinot, ka Ģirģens ticis aicināts uz namu pārvaldi, lai klātienē saņemtu atbildes uz saviem jautājumiem, taču neesot ieradies.

Jēkabpils dome nolēma lūgt SIA “JK namu pārvalde” vadītājam Ainaram Vasilim sniegt paskaidrojumu par abu minēto auto iegādi. Pēc paskaidrojuma saņemšanas tiks lemts vai ir, vai nav pamats ierosināt disciplinārlietu.

Par lēmumu balsoja deputāti – Raivis Ragainis, Aigars Nitišs, Māris Dimants, Līga Kļaviņa, Edgars Lamba un Kaspars Ģirģens, no balsojuma atturējās - Mārtiņš Svilis, Kristīne Ozola, Andris Rutko un Andrejs Gavrilovs.

Lēmuma “Par disciplinārlietas ierosināšanu” izskatīšanu Jēkabpils domes sēdē un deputātu diskusijas, klausieties AUDIO pielikumā.

Lasīts 6617 reizes Pēdējo reizi rediģēts Ceturtdiena, 11 Janvāris 2018 20:07

Komentāri  

+1 #37 fuiii 2018-01-22 18:15
SIRMOVIČS ARĪ TUR KNOSĀS UN SMĪN...PRETĪGA
A MAFIJA!!!
Citēt
+9 #36 Juris 2018-01-14 23:42
Atkārtošu to pašu, ko nesen rakstīju par jauno "ūdenssaimnieku " - tajās valstīs, kas ir uz rietumiem no mums un kurām mēs laikam gribētu līdzināties, pēc šitādiem pigoriem amatpersona tiktu izšauta no pašvaldības struktūras kā no lielgabala un nekad vairs atpakaļ neatgrieztos. Un nekā personīga pret Vasili, bet šitādus jokus taisīt!
Citēt
+10 #35 Iva 2018-01-14 15:37
Nu ta ieveleja np........no lāča uz vilku
Citēt
+23 #34 tzaura 2018-01-12 15:10
nožēlojami skatīties uz šiem pārgudrajiem guru. Ģirģenam vienkārši trūkst pieredzes šo nekauņu apklusināšanai un nelietību apturēšanai, Liela vainas daļa jāuzņemas vēlētājiem ,kas visas tās mēbeles ievēlēja.
Citēt
+4 #33 HA 2018-01-12 09:09
Citēju Gunta:
Dīvaini! Iesāk runu par to ka namu pārvaldes darbinieks neierodas uz mājas iedzīvotāju kopsapulci jo viņam ir vārdadiena. Nenoskaidro , kā tā var izturēties pret iedzīvotājiem. Vērtējot savas ambīcijas pirmajā vietā. Haotiski pārlec par mašīnas iegādi. Putra ar kāpostiem.

nekāda putra - neieradās uz sapulci, jo aizbrauca uz Vāciju pēc mašīnas.
Citēt
+13 #32 HA 2018-01-12 09:07
Citēju Viesturs:
Vasilis vēl nepaspēja iedzīvoties amatā, bet jau drasugam Apsītim izgādāja amatu. Tas nozīmē, ka Namu parvalde iekasē par daudz naudas, ja jau pietiek visādām muļķībām. Tikai pamēģiniet pacelt maksājumus, taisīsim traci valsts līmenī

ne tikai draugam Apsītim, bet arī ģimenes draudzenei un personīgajai grāmatvedei Ingai Upeniecei. Saturies Jēkabpils!!!!
Citēt
+20 #31 Viesturs 2018-01-12 08:58
Vasilis vēl nepaspēja iedzīvoties amatā, bet jau drasugam Apsītim izgādāja amatu. Tas nozīmē, ka Namu parvalde iekasē par daudz naudas, ja jau pietiek visādām muļķībām. Tikai pamēģiniet pacelt maksājumus, taisīsim traci valsts līmenī
Citēt
+6 #30 Tas tak normāli 2018-01-12 08:16
Citēju Lili:
Nopietni??? Apsītis, kurš savu dzīvokli pārdeva reizē ar nelegāli un bez saskaņošanas pārbūvētiem bēniņiem, kur savu hlamu glabāja? Tagad Namu pārvaldē? Šajā pilsētā tiešām valda neadekvātie un nepieskaitāmie

Tagad pie varas esošie visur liks savus "profesionāļus" vēl ne to vien redzēsim kamā šie profesionāļi ir profesionāli! Melošanā, lietu krucīšanā..bet nejau domājot, lai iedzīvotājiem un pilsētai būtu labi. Aizmirstiet, ka šī blice domās par kopējo labumu, te pirmkārt ir viņu labums un jebkuru, kurš pīkstēs pretī, noliks tā, ka nekas neatliks kā pamest pilsētu. Lūk tā darbojas profesionāļi Nitiša& co vadībā!
Citēt
-12 #29 jibiorio 2018-01-12 06:27
Kaimiņa partijas pārstāvji vienmēr izcēlušies ar divām lietām - nevajadzīgu izrādīšanos un analfabētismu.
Citēt
+3 #28 Gunta 2018-01-12 06:21
Dīvaini! Iesāk runu par to ka namu pārvaldes darbinieks neierodas uz mājas iedzīvotāju kopsapulci jo viņam ir vārdadiena. Nenoskaidro , kā tā var izturēties pret iedzīvotājiem. Vērtējot savas ambīcijas pirmajā vietā. Haotiski pārlec par mašīnas iegādi. Putra ar kāpostiem.
Citēt

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli