Pirmdiena, 12 Marts 2018 19:28

Jēkabpils domē veidos darba grupu mājokļu politikas koncepcijas izstrādei

Informācijas avots: 
Vērtēt šo objektu
(0 balsis)

Lai uzlabotu situāciju mājokļu jomā, dzīvojamā fonda kvalitāti un pieejamību, Jēkabpilī izstrādās mājokļu politikas koncepciju. Par to domes sēdē informēja Jēkabpils mēra vietnieks Andris Rutko (Saskaņa).

Pēc domes sēdes, uz žurnālistu jautājumu, kas noticis ar jau tikpat kā izstrādāto majokļa politikas koncepciju, ja nepieciešams veidot darba grupu jaunas izstrādei, Rutko kungs sacīja, ka viņa izstrādātā mājokļu politikas koncepcija esot nepabeigta un nepilnīga un to nepieciešams papildināt un pārstrādāt, šo jautājumu skatot, daudz plašāk un kompleksāk nekā sākotnēji tas darīts. Tāpēc tiks izveidota darba grupa, kas izstrādās Jēkabpils pilsētas mājokļu politikas koncepciju.

Jau ziņots, ka Andris Rutko medijiem par mājokļu koncepcijas izveides sākumu ziņoja jau pagājušās vasaras nogalē, stāstot, ka viņš to veido kopā ar jauno SIA “JK namu pārvalde” priekšnieku Ainaru Vasili, savukārt rudenī tika solīts, ka šī gada martā būs jaunās koncepcijas prezentācija.

Arī Jēkabpils mērs Raivis Ragainis (LZP) sarunā ar Radio1.lv sacīja, ka Rutko kunga iesākto mājokļu politikas koncepciju esot jāizstrādā daudz plašāk, ne tikai saimnieciskā līmenī, tāpēc divu cilvēku spēki bijuši nepietiekami tās izveidei, nepieciešama speciālistu komanda, kas to paveiks.

Savukārt pašvaldības Sabiedrisko attiecību nodaļas sagatavotajā prese relīzē Jēkabpils pilsētas domes priekšsēdētājs Raivis Ragainis mājokļu politikas koncepcijas nepieciešamību skaidro: "Tā kā saskaramies ar labiekārtotu dzīvokļu trūkumu, ko varētu piešķirt jaunajām ģimenēm, kā arī jaunajiem speciālistiem, piemēram, ārstiem, skolotājiem, radās nepieciešamība izstrādāt vienotu ilgtermiņa attīstības plānu šajā jomā."

Mājokļu politikas mērķis ir veicināt mājokļa kvalitāti un pieejamību, nodrošinot normatīvo bāzi efektīvai dzīvojamo māju pārvaldīšanai, sekmējot īres dzīvojamā fonda izveidi pašvaldības teritorijā un atbalstot enerģiju taupošos pasākumus dzīvojamās mājās.

Koncepcijas izstrādes darba grupu vadīs Andris Rutko. Darba grupā paredzēts iekļaut pašvaldība deputātus, sociālā dienesta darbiniekus, JK "Namu pārvalde" un pašvaldības Pilsētsaimniecības departamenta pārstāvjus.

Jēkabpils pilsētas mājokļu politikas koncepcija 2018.-2022.gadam izveidotajai darba grupai jāizstrādā un apstiprināšanai Attīstības un tautsaimniecības jautājumu komitejā jāiesniedz līdz 1.jūnijam.

Foto: jekabpils.lv

Lasīts 728 reizes

Pievienot komentāru

Aizsardzības kods
Atjaunināt

Noskaties

Aktuāli